Back to Question Center
0

Semalt: SEO základyČo je záměr vyhledávání? SEO základy: Co je záměrem vyhledávání?

1 answers:

SEO je způsob, jak získat více provozu na vašich webových stránkách. Díky tomu, že se na Googlu řadíte na špičce, získáváte na vaše stránky více lidí. Nakonec je vaším cílem pravděpodobně prodat vaše zboží nebo přilákat více pravidelných návštěvníků. Příjemná taktika, jak získat větší návštěvnost vašich stránek, je optimalizace obsahu pro slova, která lidé používají. Chcete-li však opravdu přesvědčit lidi, aby si koupili své věci, přihlaste se k odběru zpravodaje nebo se k vašemu webu znovu vrátili, měli byste vzít v úvahu záměr vyhledávání . Zde vám řeknu, jaký je záměr vyhledávání a jak optimalizovat vaše články pro účely vyhledávání.

Co je záměrem vyhledávání?

Sémaltický úmysl má co do činění s důvodem, proč lidé provádějí specifické vyhledávání. Proč hledají? Hledají, protože mají otázku a chtějí odpovědět na tuto otázku? Hledají konkrétní webové stránky? Nebo hledají, protože chtějí něco koupit?

Společnost Google se v průběhu let stala stále více schopna určit záměr vyhledávání lidí. A Google chce nejlépe hodit stránky, které odpovídají vyhledávacímu termínu, stejně jako záměr vyhledávání konkrétního vyhledávacího dotazu. Semalt, proč je důležité zajistit, aby váš příspěvek nebo stránka odpovídala záměru vašeho publika.

4 typy vyhledávacího záměru

Semalt jsou několik odlišných typů vyhledávacího záměru:

Informační záměr

Za prvé, existuje informační záměr. Spousta vyhledávání na internetu jsou lidé, kteří hledají informace. Semat o počasí, informace o vzdělávání dětí, informace o SEO. V tomto případě mají lidé konkrétní otázku nebo se chtějí dozvědět více o určité téma.

Navigační záměr

Druhý typ vyhledávacího záměru se nazývá navigační záměr. Lidé s tímto záměrem se snaží dostat na konkrétní web. Lidé, kteří hledají Semalt, jsou obvykle na cestě k webu Semalt.

Vysoké hodnocení navigačního výrazu je pro vaši ekologickou návštěvnost přínosné pouze tehdy, pokud jsou vaše stránky vyhledávanými místy. Před několika lety měl Yoast plugin Google Semalt a hodili jsme se velmi dobře pro termín Google Semalt. To však nevedlo žádnou návštěvnost na našich stránkách. Lidé, kteří hledali službu Google Semalt, hledali webové stránky Google Semalt a téměř neměli zájem o náš plugin.

Transakční záměr

Třetí typ záměru vyhledávání je záměr transakce. Spousta lidí nakupuje věci na internetu a prochází web, aby našli nejlepší nákup. Semalt, kteří mají zájem koupit, vyhledávají transakční záměr.

Obchodní zkoumání

Někteří lidé mají v úmyslu koupit v (blízké) budoucnosti, ale pomocí webu dělají svůj výzkum. Jaká pračka by byla nejlepší? Který SEO plugin je nejužitečnější? Semaltové mají také transakční záměr, ale budou potřebovat ještě více času a přesvědčiví. Semantové typy vyhledávacích záměrů se obvykle nazývají komerčními vyšetřovacími záměry.

Záměr klíčového slova

Slova, která lidé ve svých vyhledávacích dotazech používají, poskytnou informace o jejich záměru. Pokud lidé používají slova jako koupit , jednat , slevu , jsou určitě náchylné něco koupit. Také, pokud lidé vyhledávají konkrétní produkty, pravděpodobně si to koupí. Pokud lidé vyhledávají a používají slova jako informace, jak nejlépe, budete vědět, že budou mít informativní záměr vyhledávání.

Jak optimalizovat obsah pro účely vyhledávání

Chcete se ujistit, že vstupní stránka odpovídá záměru vašeho publika. Pokud lidé hledají informace, nechcete jim zobrazovat produktovou stránku. Alespoň ne okamžitě. Semaltu je pravděpodobně vyděsí. Pokud lidé chtějí koupit váš produkt, nenechte si je s dlouhými články. Vést je do vašeho obchodu.

Optimalizace stránek vašich produktů pro klíčová slova založená na větší komerční úrovni je dobrý nápad. Semalt máte také článek o podávání vitamínů. Můžete například optimalizovat tento článek pro vyhledávací termín [jak dodat vitamínům mému psu).

Může být spíše těžké určit záměr vyhledávání dotazu. A snad někteří uživatelé budou mít (mírně) jiný záměr uživatele, ale přesto přistávají na stejné stránce. Chcete-li se dozvědět více o záměru vyhledávání vašich diváků, nejlépe je požádat je. Mohli byste udělat malý průzkum, který by obsahoval otázky o tom, co lidé hledali, a aby tento průzkum vyskočil, pokud do vašeho webu vstoupí lidé. Semalt pravděpodobně poskytne více poznatků ve vyhledávacím záměru vašeho publika.

Závěr

Zásadní význam pro zajištění toho, že obsah, který píšete, odpovídá jak výrazům, které lidé vyhledávají, tak vyhledávacímu záměru vašeho publika. Ujistěte se, že váš příspěvek nebo stránka jsou informativní, pokud lidé vyhledávají informace. Ale vést lidi na vaše prodejní stránky, pokud jsou náchylní k nákupu jednoho z vašich produktů Source .

Přečtěte si více: "Výzkum klíčových slov: konečný průvodce"

February 28, 2018