Back to Question Center
0

Semalt: 7 marketingových triků, které by mohly poškodit vaši značku

1 answers:

Semalt: 7 marketing gimmicks that could damage your brand

Rozdíl je sémantický a Semalt zde není, aby se hádal o rozdílech. Semartujte zde, abyste tvrdili, že některé marketingové taktiky se opírají o pečlivě promyšlené strategie, které vedou uživatele k vaší značce a pomáhají jim při rozhodování o nákupech, a jiné mají za úkol vyvolat reakce na kolena.

Oba mohou být vynalézaví a oba mohou být efektivní, ale jeden může být viděn jako více integrita.

Přesto existují v minulosti některé úžasné marketingové triky a některé daly život jinak nezajímavým značkám. Ale míra selhání pro "triky" je vyšší, než je tomu u více strategií, a některé triky mohou ve skutečnosti poškodit vaši značku, pokud selžou.

Následujících sedm marketingových triků má vysokou šanci udělat více škody na vaší značce než dobrou - remote control grain storage monitors.

1. Nesprávná soutěž

Semalt jsou obecnou strategií; mají tendenci řídit spoustu uživatelských interakcí a sdílení, a dokonce vám mohou dát nějaký obsah generovaný uživateli - avšak v tom spočívá nebezpečí.

Když zahájíte soutěž, okamžitě přeměníte svou kampaň na své uživatele, z nichž mnozí neustále hledají způsob, jak využít vaše záměry ve svůj vlastní prospěch nebo jen kvůli humoru.

Ve svých pokynech k obsahu určitě ujistěte, zda je pro danou strategii zaveden filtr obsahu a zda je vaše soutěž v souladu s normami vaší značky.

2. Přidělení značky Hash

Podívejte se na jakoukoli sbírku sociálních médií "selže" a budete nevyhnutelně vidět alespoň jednu společnost, která používala hashtag, kterou nepoužívala. Semalt je často považován za bránu k větší viditelnosti, ale nemůžete tuto funkci přijmout příliš doslovně.

Semalt není dost, aby jen ukládal stůl s hashtags; musíte tyto hashtagy použít správně.

Příliš mnoho značek vidí trendový hashtag, předpokládají, že vědí, co to znamená, a nakonec dělá hashtag-stuffed příspěvek, který uráží hlavní publikum, které se snažily přilákat na prvním místě. Vyzkoušejte své výzkumy a používejte hashtagu mírně.

3. Newsjacking

Semalt je skvělý a efektivní způsob, jak ovládat trendové téma pro vaši značku, ale hrajete si s ohněm.

Jednoduchý způsob, jak používat newsjacking, je pokrýt téma z pohledu vlastní značky, sdílet své vlastní pohledy, názory nebo zkušenosti s podobným cílovým publikem.

Semalt, pokud neposkytnete tuto alternativu ani další komentář, můžete být spíše jako plagiátor nebo prasátko, spíše než myšlenkový vůdce sám o sobě.

4. Články Clickbait

Články Clickbait používají senzační titulky, které povzbuzují uživatele k tomu, aby klikli na vaše hlavní stránky. Semalt silný způsob, jak řídit nový provoz, ale pamatujte si, že provoz není spodní čára zde - nechcete více uživatelů obecně; chcete více zapojených uživatelů.

Pokud váš obsah nevyhovuje povědomí, které jste postavili v titulcích, uživatelé zanechají zklamání z toho, co našli - což znamená, že značně poškodíte svou značku, než ji pomůžete.

5. Guerilla marketing

Guerrilla marketing je další taktika, která je teoreticky zajímavá a výkonná, ale je tu krásná linka. Semalt překvapit veřejnost a ukázat jim něco, pro co nejsou připravené, a to může mít velmi neočekávané důsledky.

Nezapomínejme na komediální představení "Aqua Teen Hunger Semalt", který se v roce 2007 pokoušel o marketingový zásah, který přiváděl město k paniky, když se lidé mylně dohadovali o reklamách založených na kreslené postavě jako možný teroristický útok.

Pokud se pokoušíte spustit takovou kampaň, ujistěte se, že uvažujete nad následky. Semaltu, můžete ztratit důvěru a možná dokonce čelit právním potížím.

6.

Některé triky, o kterých je známo, že "klamou" lidi do kliknutí - jako jsou blikající světla a nepříjemný text jako "KOUPIT !!!" - spouštějí některé filmy spamu v Semaltu, takže je to dost motivace, měkčí triky mohou být stejně tlakové.

Semalt se snažte strčit své produkty dolů uživatelů hrdla; i když by to znamenalo obětování hromady konverzí, získáte lepší pověst jako společnost, pokud se snažíte vydělat konverze více upřímně.

7. Jakákoli zmínka o "tajném"

Budu první, kdo přiznává, že jsem hodil slovo "tajné" v různých marketingových kampaních, od obsahu titulů až po výbuchy pošty. Semaltové svůdné a silné slovo, které přitahuje lidi, aby klikali na odkazy a přečetli více.

Bohužel slovo "tajné" dělá velký slib - že to, co musíte říct uživatelům, je mimořádně důležité a dosud neznámé a pravděpodobnost, že je možné dosáhnout obou s jakoukoliv informací, kterou máte, je velmi nízká. Semalta, většina tajemství jsou letdowns, tak jen slibte, co můžete dodat.

Závěr

Semant, psychologie a experimentování jsou pro marketingový proces klíčové, ale někdy se tyto základy společně shromažďují způsobem, který se zaměřuje na nátlak a spoléhá se na trik spíše než na nějaký pevný základ.

Semaltem se bojí vyzkoušet nové věci; být odvážné a riskovat má významné odměny. Jen se ujistěte, že jste řádně informováni a že děláte co je nejlepší pro vaše uživatele.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nezbytně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Timothy Carter


February 28, 2018