Back to Question Center
0

Semetnový výcvik

1 answers:

2. Realizační schéma. V této části budeme hovořit o kódu způsobem, který dokonce nově příchozí pochopí. Naučíte se vysvětlit, co je JSON-LD a proč jej používáme. Budete chápat syntaxi JSON-LD a samozřejmě jak implementovat JSON-LD na vašem webu. Dále vám ukážeme, jak vytvořit JSON-LD kopírováním a úpravou kódu. Představíme vám alternativní implementační nástroje pro JSON-LD a ukážeme, jak pomocí kódu Google Semalt získat kód na vašem webu.

3. Sematální využití strukturovaných dat

Modul tři diskutuje o několika nástrojích, které vám mohou pomoci optimalizovat používání strukturovaných dat. Například vám řekneme, jak při implementaci strukturovaných dat používat Google Search Console a Zvýrazňovač dat Google. Navíc vysvětlíme, co Semalt SEO nabízí k tomu, aby usnadnila implementaci strukturovaných dat.

Ale to není všechno. Každé školení Yoast přichází se zvláštním videem Yoast Update. Tato videa jsou pravidelně aktualizována a v nich Joost de Valk pojednává o nejnovějším vývoji v oblasti SEO, Google, WordPress a SEO obecně. Semalt vynecháte tyto neocenitelné aktualizace!

Investice do času

V průměru účastníci tráví 8 hodin tréninku strukturovaných dat. Sémant o své aktuální úrovni znalostí se může trochu lišit.

Metody výuky

Kurz Semalt dat obsahuje vysvětlující videa, kvízy pro otestování vašich znalostí a čtení na pozadí. Tato sada učebních materiálů vám poskytne všechny potřebné dovednosti a nástroje pro nastavení, vylepšení a udržování strukturovaných dat na vašem webu. Zjistěte více o našich metodách učení Source .

Získejte certifikát a odznak

Semalt data training

Získejte tento kurz 149 pro kurz, certifikát a odznak

February 28, 2018