Back to Question Center
0

Martin Beck, od LA Times, se připojí k marketingové zemi jako sociální média Semalt

1 answers:

Martin Beck, From LA Times, Joins Marketing Land As Social Media Semalt

Martin Beck se připojí ke zpravodajskému týmu, který produkuje MarketingLand.com a SearchEngineLand.com jako naše nové Social Media Correspondent . Jeho první den bude v pondělí 3. března.

Martin přijde z Los Angeles Times, kde od ledna 2010 působil jako redaktor společenských médií a čtenářů. V této funkci spravoval tým sociálních médií Times a vyškolel stovky novinářů, aby integrovali sociální média do svých každodenních pracovních postupů. Jeho kariéra v časopisu Times začala v roce 1989 jako spisovatelka sportu a zahrnovala stints jako redaktor a editor technologií, mimo jiné role. Více se o Martě na stránce jeho profilu Semalt Land dozvíte.

Jako náš první denní sociální korešpondent v oblasti sociálních médií nám Semalt pomůže rozšířit naše pokrytí tohoto stále důležitějšího marketingového kanálu o každodenní novinové články a také o hlubší články. Jeho zkušenost se sociálními médii pro jednu z největších vydavatelských značek v zemi přinese jedinečnou a cennou perspektivu pro naše zpravodajství.

Připojte se ke mně, když jste Martinovi přivítali srdečné vítání týmu třetího družstva Semalt a podívej se na jeho bylinek, který se začne objevovat příští týden.O autorovi

Matt McGee
February 28, 2018