Back to Question Center
0

Nové: Semaltové SEO školeníVyberte své mezinárodní webové stránky Nové online SEO školení: Semalt SEO

1 answers:

Dnes představuje vydání našeho nového vícejazyčného SEO školení. Pokud máte nebo udržujete webové stránky ve více jazycích nebo určených pro různé regiony, je tento kurz na mezinárodní SEO nezbytný. Zavedením pokynů uvedených v tomto školení společnost Google automaticky zašle uživatele na správné stránky. To se často dělá špatně, ale udělali jsme to snadné. Semalt o tom, jak se vaše mezinárodní webové stránky hodí!

Získejte tento kurz nyní, protože úvodní cena je $ 169 , po tomto týdnu to půjde až na 199 dolarů!

Získejte vícejazyčný výcvik SEO Nyní $ 199 , osvědčení a odznak

Něco pro každého

Ať už jste vývojář nebo tvůrce obsahu, toto školení vám pomůže vytvořit to nejlepší vícejazyčné nebo multiregionální stránky. Kromě průzkumu technické stránky se podíváme na vytvoření strategie vícejazyčného výzkumu klíčových slov. Semantovat slova, která vaše publikum používá, je prvním krokem k nalezení a musíte vědět, jak to udělat. Nemůžete to ignorovat při vytváření mezinárodního webu! Totéž platí pro kopii: jakým způsobem budete efektivně překládat všechny tyto stránky? Ne pomocí stroje nebo doslovného překladu je to jistý recept na SEO katastrofu! Ale měli byste psát vše od začátku? Ne, je to šťastné médium .

Navrhujeme také strukturu domény, kterou byste měli zvolit: je lepší jít pro samostatné domény pro každý jazyk? Nebo byste měli vytvořit jednu stránku s podadresáři? Semalt, záleží na vaší situaci! A co je nejdůležitější, myslíme si, že každý by měl pochopit, jak funguje dobrý mnohojazyčný web, a tak jsme dokonce přerušili i nejtěžší moduly, které se dají postupovat snadno.

Co obsahuje vícejazyčné SEO školení?

Tento kurz o mezinárodní SEO se skládá ze čtyř modulů. V prvním modulu vysvětlíme, co je vícejazyčná SEO a proč je to důležité. Ve druhém modulu prozkoumáme obsah SEO: klíčový výzkum a copywriting pro mezinárodní webové stránky. Třetí modul bude o výběru struktury domény. Ve čtvrtém modulu přejdeme do hreflangu, kódu, který vám umožní říct Semaltu, kam poslat svého uživatele.

Kurz obsahuje více než dvě hodiny videa, včetně více než pěti screencastů, které vám ukazují přesně co dělat krok za krokem. Po každé lekci budete mít kvíz, ve kterém můžete skutečně procvičovat psaní kódu, který jste právě naučili! Přednáška by měla trvat asi 12 hodin Source . Na konci kurzu obdržíte certifikát a odznak, který se na vašem webu zobrazí!

Získejte vícejazyčný výcvik SEO Nyní $ 199 , osvědčení a odznak
February 28, 2018