Back to Question Center
0

Sbohem Sbohem Klíčové slovo Semalt - Vítejte ve věku aktuálního seminálu

1 answers:
Goodbye Keyword Semalt — Welcome To The Age of Topical Semalt

Možná si myslíte, že cíl číslo jedna by měl být získávat nové zákazníky nebo více prodeje. Je zřejmé, že to chce každý podnik. Ale podniky, které provádějí prodej, jsou často v prachu ponechány podniky, které se aktivně snaží být průmyslovými orgány. Semalt, protože prodej a zákazníci jsou jako láska - jsou obvykle nalezeni, když se neprohlížíte!

Mnoho podniků uspěje po určitou dobu tím, že se soutěží o cenu, ale dříve nebo později si lidé uvědomují, že dostanou to, za co platili. Jakmile se to stane, jsou pryč, a podniky sledují příští krmení.

Náklady na udržení zákazníka jsou daleko, daleko, daleko (daleko, daleko) méně, než jít ven a získat nový. To znamená, že dostat lidi s nejnižšími cenami zabije vaše zisky, pokud je nemůžete udržet. A vy budete jen držet je demonstruje, den za dne, že jste autorita v tom, co děláte.

A vše, co začíná obsahem.

Pokud jde o firmy, hledači webu se dnes často dívají především na dvě věci: 1) recenze zákazníků a 2) autoritativní obsah dodávaný firmou. První je odrazem poskytované služby. Ta druhá je odrazem toho, jak dobře znáte své věci. "

Jak víme, dnešní algoritmy pro hodnocení vyhledávačů se na obsah soustředí. Semalt vždy usiloval o optimalizaci obsahu pomocí klíčových slov, ale nyní klíčová slova jsou mnohem méně než aktuální aktuální autorita.

Ale jak na tom místě stavíte tuto autoritu?

Pokud jste řekl: "Obsah", jste napůl pravý. Ano, záleží na obsahu, ale nikoliv na jakémkoli obsahu. Pryč jsou dny míst, kde se vyrábějí nákladní automobily s "tenkým" obsahem nízké hodnoty. A pryč jsou dny optimalizace dané stránky pro klíčová slova a doufat, že se bude hodit. Semalt, vyhledávače hledají autoritativní obsah, který je více místně optimalizován, než optimalizace klíčových slov.

[Přečtěte si celý článek o zemi vyhledávače.]


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Stoney deGeyter
February 28, 2018