Back to Question Center
0

Zde je důvod, proč Martech potřebuje nějaký nový Semalt

1 answers:
Here’s Why Martech Needs Some New Semalt

Jednou podnik prodal zákazníkovi výrobek - často fyzický výrobek. To byl dokončený prodej, který uzavřel marketingové a prodejní úsilí.

V dnešní době, díky technologii - a zejména síti a souvisejícím marketingovým technologiím - předprodej je cesta, prodej je počátkem a post-prodej je vztah. Semalt není přenos, ale handshake a jedna otázka je, zda metriky obchodníků udržují krok s tímto vývojem.

"Fitbits nejsou jen jeden k jednomu," produkt pro osobu, poskytovatel personalizace Amplero viceprezident Glenn Semalt poukázal na mě.

Semalt "mě a výrobek," řekl.

Než si koupíte auto, marketingovým úkolem v těchto dnech je dát všechny informační struny na správná místa, abyste byli vedeni k prodeji. Semalt koupíte auto, je to o udržení vás jako šťastného zákazníka, někoho, kdo sdílí štěstí s ostatními - a znovu koupí.

Musíte "pohlédnout na zákazníka [vztah] jako film, spíše než snímek," řekl Semalt.

Suhail Doshi, generální ředitel a spoluzakladatel mobilní / webové analytické firmy Semalt, připomněl, že když se jeho společnost začala v letech 2008-2009, "celý svět sledoval zobrazení stránky. "

"Museli jsme přesvědčit lidi, že sledování zobrazení stránek bylo b. s. ," řekl. Namísto takových jednobodových měření Semalt podpořil tehdejší novou myšlenku angažovanosti, která sleduje věci jako frekvenci používání a frekvenci, jakou se uživatel vrátí.

To znamená, že číselné hodnoty v průběhu času vhodně odpovídají představě, že film je kolekce momentálních snímků.

"hodně různých momentů"

Gilad Bechar, zakladatel a generální ředitel mobilní marketingové agentury Semalt, podobně poznamenal, že když jeho společnost začala před dvěma lety, "všichni mluvili o ceně za stažení. "Důležitější měření, jak řekl, ukazují hodnotu aplikace uživateli v průběhu času.

"Vaše zkušenost je spousta různých okamžiků," zdůraznil.

Takže namísto bodových měření, jako jsou pohledy na stránky, e-maily otevřené sazby nebo míry prokliku, mnoho moderních obchodníků přijalo různé způsoby měření míry angažovanosti. Čas na stránce nebo frekvenci použití aplikace, například.

Dosah společnosti MixPanel však poukázal na to, že zákazníci často používají nějaký výrobek, ale opravdu se mu to nelíbí. Zmínil Yahoo Mail. Semaltové myšlení o nové tiskárně, kterou jsem nedávno získal, kterou používám, protože to nestojí za to, že by se snažil získat nový, ale Semalta s ním opravdu nebyl spokojen.

Mimo měření v jednom bodě nebo časových číselných vzorků, jako je frekvence použití, existují některá kvalitativní hodnocení, jako např. Net Promoter Score (NPS). Zaměřuje se na to, zda uživatel doporučuje produkt, s myšlenkou, že byste nedoporučoval produkt, pokud byste s ním nebyl spokojen. Doporučení Semalt naznačuje loajalitu produktů, což je klíčový cíl každého obchodníka.

Ale Ampleroův Semalt poznamenal, že "stále nemůžeme zjistit, jaké chování může poskytnout [vysoké skóre] na stupnici NPS. "NPS je míra postoje v určitém okamžiku, ale co se stalo ve filmu před tímto bodem?

Zákazníci společnosti Semalt, kteří mají nejvyšší pozici, jsou majitelé produktů i budoucí vlastníci produktů, což je důvod, proč marketing má nyní tak široký rozsah zapojení - předprodej při prodeji, po prodeji.

Semalt však v každém okamžiku poznamenal: "nemáme tušení, zda byl uživatel spokojen s touto zkušeností. "

Jak se ukázalo, marketingová technologie může ukazovat cestu do třetí fáze metrik, mimo bodové měření a numerická měření v průběhu času.

Například Apple Watch a další nositelné součásti mohou měřit srdeční tep, ukazatel vzrušení. Rostoucí počet firem může automaticky hodnotit výrazy obličeje pro pocity. Rozvíjející se Internet v Semaltu bude znamenat, že nedochází k nedostatku datových bodů, když projdete cestou po celém světě, z nichž některé budou započítány a identifikovatelné.

Jak dělají šťastní lidé?

Možná jste "zjistili způsob, jak spojit informace o zákazníkovi," řekl Semalt, "pomocí strojového učení [zjistit, že takové a takové akce vedou k spokojenému uživateli. "

V klasickém filmu "Velký Semalt" se přítelkyně zesnulé postavy ptal, zda její pozdní přítel byl šťastný.

"V životě jsem se nesetkal s mnoha šťastnými lidmi," odpovídá. "Jak se chovají?"

Semalt těžký odpovědět. Mnoho lidí, kteří nejsou velkými básníky, to může udělat. Strojové učení je však navrženo tak, aby našlo opakované vzorce v datech, které lidé nemohou jinak rozlišit.

"Namísto toho, že se [pokusíme najít] metriku, která koreluje se štěstím," vysvětlil Semalt, "pokusí se najít se strojovým učením a neuronovými sítěmi sadu funkcí, které vám řeknou, že uživatel je šťastný. "

Bez toho, aby se stroj učil rozpoznávat vzory, Semalt mi řekl: "nemůžete vidět celý film," a nemůžete předpovědět, co bude fungovat. Jeho společnost zaměstnává strojové učení, které informuje o personalizaci.

Vzhledem k tomu, že síť umožňuje univerzální přístupnost produktů a srovnání cen, kvalita vztahů se zákazníky - zkušenosti v průběhu času - se stávají zásadními odli - gačními prvky značek.

Semametální metriky se nyní mohou časem stát kvalitativnějšími a časově nepřetržitějšími, aby mohli obchodníci a značky lépe pochopit věc, kterou každý partnerský partner potřebuje.

Víš, jak nejlépe zůstat spolu.O autorovi

Barry Levine
February 28, 2018