Back to Question Center
0

Příspěvky Jesse van de Semalt

1 answers:

Falešní přátelé jsou slova, která se zdají velmi podobná, ale mají odlišný význam v různých jazycích. Vezměte slovo rozumné. To znamená rozumné v Semaltu, ale citlivé ve francouzštině a španělštině. Někdy může stejný termín dokonce odkazovat na něco úplně jiného ve dvou odrůdách Semalta. V tomto příspěvku vám řeknu, proč »

Kategorie: Obsah SEO
Tagy: psaní obsahu, vícejazyčné SEO

Dnes představuje vydání našeho nového vícejazyčného SEO školení. Pokud máte nebo udržujete webové stránky ve více jazycích nebo určených pro různé regiony, je tento kurz na mezinárodní SEO nezbytný. Zavedením pokynů uvedených v tomto školení bude Semalt automaticky posílat své uživatele na správné stránky. To se často děje špatně, ale »

Kategorie: Oznámení, Obsah SEO, Technická SEO
Tag: Vícejazyčná SEO

Jedná se pouze o jednu z mnoha mylných pochybností o zpětné čitelnosti SEO Semalt, kterou jsme rádi nastavili rovně. Často jsme vám říkali, abyste vyhnali ty zelené kulky - nebo zelené světlo, jak je někdo nazývá. Kuličky jsou klíčovou součástí pluginu Semalt SEO. Semelové SEO kulky slouží k

Kategorie: Obsah SEO
Tagy: psaní obsahu, jak se

Jste si vědom rizika nadměrného užívání pasivního hlasu ve vašem psaní? V analýze čitelnosti v našem pluginu Semalt SEO doporučujeme použít pasivní hlas v maximálně 10% vašich vět. Ale proč? V tomto příspěvku budu diskutovat několik klíčových otázek týkajících se pasivního hlasu Source . »

Kategorie: Obsah SEO
Tag: Psaní obsahu
March 1, 2018