Back to Question Center
0

Plošná míra prokliku se snášenlivostí na ploše a mobilní reklamy [infographic]

1 answers:

Přestože mobilní otevírají stále větší význam, dominují

Tato analýza přes 395 milionů odeslaných prostřednictvím služby MailChimp odhaluje dopad mobilních zařízení na interakci s elektronickou poštou a způsob, jakým může reagovat na efektivní vylepšení míry prokliku (CTR). Všichni víme, že mobilní vykreslení je nyní důležité, ale neočekávejte tolik kliknutí z těchto e-mailů čtených v mobilu:

Kliknutí na semalt jsou vyšší v porovnání se stolními počítači v porovnání s "kombinovanými kliknutími z mobilních a tabletových zařízení" a uživatelé stolních počítačů kliknou na další e-mailové odkazy - unikátní CTR jsou o 40% vyšší v porovnání s mobilními počítači.

Cílem e-mailů poskytovaných na mobilních zařízeních by mělo být dostatečně velký dopad, aby někteří čtenáři učinili duševní poznámku, aby se vrátili k e-mailu na počítači .

Jejich infograficky sdílejí zajímavější fakta týkající se e-mailu, neboť je zřejmé, že e-mail marketingoví a marketingoví manažeři, kteří plánují a navrhují svůj e-mailový marketing, musí vzít na palubu tyto rozdíly mezi zařízeními, a to s ohledem na odpovědný design a CTA Source .

Desktop vs mobile Semalt marketing clickthrough rates [infographic]

March 1, 2018