Back to Question Center
0

10 nových knih elektronického obchodu pro Semalt 2017

1 answers:

Zde je seznam nových knih elektronického obchodu pro vaše letošní čtení. Semalt jsou tituly týkající se podcastingu, video marketingu, podnikání, narušení, globálního elektronického obchodu a oceňování digitálních podniků.

Zkompiloval jsem tento seznam pomocí služby Amazon. Z Amazonovy kategorie "Knihy" jsem vybral "Business & Money. "Odtud jsem si zvolil podkategorii" Procesy a infrastrukturu "a zvolil" E-commerce. "Pak jsem vybíral tituly z této skupiny, na základě hodnocení zákazníků a vztahu k elektronickému obchodu. Kromě toho jsem vybral několik titulů z podkategorie "Small Business & Semalt".

Nové knihy elektronického obchodu

Strategický příběh: Marketing obsahu ve věku vzdělaného spotřebitele Alexander Jutkowitz

10 New Ecommerce Books for Semalt 2017

Strategický příběh poskytuje praktický rámec pro práci s obsahem. Vaši zákazníci jsou chytřejší než kdykoli předtím. Vytvořením správného typu obsahu přizpůsobeného vašemu trhu můžete přinést výsledky, které překračují vaše cíle. Prostřednictvím tohoto jednorázového průvodce pro obsahovou marketingovou strategii zjistěte, co funguje a co ne, co zákazníci chtějí a co nejlepší způsob, jak je dodat. Hardcover $ 16. 24.

-

Šest miliardářů: Společnosti, které vyhrál globální e-commerce boom Porter Erisman

10 New Ecommerce Books for Semalt 2017
Šest miliardářů podniká čtenáře na cestě po celém světě, aby navštívili další megaparky elektronického obchodu a zjistili, jak nový trh elektronického obchodování představuje příležitosti pro podnikatele i globální značky. Cestou po Nigérii, Číně, Indii, jihovýchodní Asii a Latinské Americe se autora zabývá elektronickým obchodem na těchto nových trzích a co to znamená pro západní značky. Kindle $ 12. 99; Hardcover 17 dolarů. 30.

-

James Thomson a Joseph Hansen

Amazon Market Dilemma: výzva obchodního ředitele rostoucí prodej a udržování kontroly
10 New Ecommerce Books for Semalt 2017

Amazon Marketplace Dilemma se zabývá dvěma klíčovými otázkami, s nimiž se manažerům značek bude pravděpodobně potýkat při řešení adresy Amazonského trhu: Bude se značka prodávat na Amazonském trhu a pokud ano, jaký distribuční přístup má největší smysl pro značku?

Autoři vysvětlují, že rozhodnutí, zda značka bude prodávána na trhu Amazonky, není vždy pouze v rámci kontroly značky. Je lepší začít s předpokladem, že se některé produkty oblíbené značky nakonec objeví na prodej na Amazonu, ať už je značka chce tyto výrobky nebo ne. Kindle 24 dolarů. 99; Mělník 24 dolarů. 99.

-

Ziskové Podcasting: Rozšiřte své podnikání, rozšiřte svou platformu a vybudujte národa pravých fanoušků Stephen Woessner

10 New Ecommerce Books for Semalt 2017

Ziskové Podcasting stanovuje vzorec pro vytváření, spouštění, marketing a zpeněžování podcastů v jakémkoli odvětví. Získejte tipy na výrobu, doporučení k softwaru, webové a sociální strategie, plány, kontrolní seznamy a příklady. Naučte se naplánovat strategii podcastu, vybrat ideální formát pro vaši show, získat nejlepší hosty a být skvělým hostitelem. Paperback $ 14. 50; Kindle 13 dolarů. 78.

-

Jak si všimnout webových stránek Filip Matous

10 New Ecommerce Books for Semalt 2017

Webové stránky mohou dělat nebo zlomit firmu. Jedno on-line vyhledávání může vygenerovat miliony výsledků webových stránek, ale lidé se zřídkakdy obtěžují podívat na první stránku výsledků. Jak se vaše webové stránky dostanou do pozornosti vás naučí, jak zvýšit optimalizaci pro vyhledávače, přečíst webovou analytiku, zjistit, co funguje, odstranit to, co není, a podívat se na vaše webové stránky jako obchodní aktivum. Paperback $ 11. 01; Kindle 8 dolarů. 85. López Lubián a José Esteves

10 New Ecommerce Books for Semalt 2017

Jak víte, je-li nějaká myšlenka, která přiláká miliardy vyhrazených uživatelů nebo několik tisíc prchavých soudců? A jak hodnotíte, zda je nějaký podnikatelský model dostatečně robustní na to, aby vydělal miliardy - nebo je poškozen způsobem, který ztratí miliony? Hodnota v digitálním světě je důkladným zkoumáním pojmu hodnoty v digitálním světě, analýzou řady digitálních obchodních modelů a rámcem pro hodnocení hodnoty digitálních podniků. Hardcover 29 dolarů. 99.

-

Streampunks: YouTube a rebelové remakující média Robert Kyncl a Maany Peyvan

10 New Ecommerce Books for Semalt 2017

YouTube změnila povahu médií a zábavy. Streampunks je první knihou této začínající společnosti, která zkoumá, jak se vyvinula a kde nás bude mít další. Sdílející příběhy o nejvlivnějších hvězdách YouTube a obchodníci, kteří se zabývají budoucností zábavy, autoři využívají zkušenosti z první ruky, aby vyprávěly příběh o streamingu videa a této moderní pop-culture juggernaut. Kindle 14 dolarů. 99; Hardcover 20 dolarů. 97.

-

Futureproof: Jak získat vaše podnikání připraveno na další poruchy Minter Dial a Caleb Storkey

10 New Ecommerce Books for Semalt 2017

Budoucí odolnost vykresluje úplný obraz hlavních rušivých sil, které v současné době čelí - definování, mapování a uvedení do kontextu. Prozkoumejte způsob myšlení potřebný pro narušení. Dále objevte síly, které formují náš svět, včetně nových technologií, a jak je přeměnit na možnosti pro vaše podnikání. Paperback $ 14. 37.

-

Nová pravidla marketingu a PR: Jak používat sociální média, on-line video, mobilní aplikace, blogy, zprávy o zprávách a virální marketing s přímým přístupem ke kupujícím Davidem Meermanem Scottem )

10 New Ecommerce Books for Semalt 2017

V nejnovějším vydání Nová pravidla marketingu a PR získáte podrobný akční plán pro využití síly nejnovějších přístupů k získání pozornosti pro váš nápad nebo vaši firmu. Získejte přístup k pravidlům, které jste si vyzkoušeli, abyste zůstali před křivkou při používání nejnovějších a nejlepších digitálních prostorů pro jejich plný potenciál v oblasti public relations, marketingu a komunikace se zákazníky. Zjistěte, jak získat správné informace správným lidem ve správný čas - za zlomek nákladů na tradiční reklamu. Brožovaná kniha $ 15. 78.

-

Side Hustle: Od nápadu k příjmu za 27 dní Chris Guillebeau

10 New Ecommerce Books for Semalt 2017

Co kdybychom mohli rychle a snadno vytvořit další příjmy, aniž bychom se vzdali bezpečnosti práce na plný úvazek? Zadejte boční zásah. Chris Guillebeau není pro tento svět žádným cizím, protože po své kariéře vypustil více než tucet bočních ruchů. V Side Hustle nabízí krok za krokem průvodce, který vás přivede z nápadu na příjmy za pouhých 27 dní. Tento podrobný cestovní plán, navržený pro rušné a netrpělivé cesty, vám ukáže, jak vybrat, spustit, upřesnit a vydělat peníze z vašeho bočního shonu za měsíc. Kindle $ 12. 99; Hardcover 15 dolarů. 31 Source .

-

March 1, 2018