Back to Question Center
0

Semaltový spoj

1 answers:
Akcie 0

Úvod

Kdybyste čekali, že najdeš internetovou stránku věnovanou dívce, která je oblečená v černé barvě, pak jsi přišel na špatné místo.

anne robinson

Nejde o populární televizní kvízovou show Weakest Link , kterou hostuje Anne Robinsonová. To bylo poprvé ukázáno BBC ve Velké Británii dne 14. srpna 2000 a nyní můžete dokonce hrát online verzi této hry . Je samozřejmé, že takové téma není pokryto SEO Scoop.

Jsem si jistý, že každý okamžitě uhodne, o čem budeme mluvit. Jasně to musí mít něco společného se společností Google. Měl bych rychle objasnit, že toto má jen nejmenší souvislost s dřívějším příspěvkem tohoto týdne, Nejslabší tlačítko - Otevřený dopis Mattovi Cuttsovi, Google .

Podle jeho vyjádření v položce Sphinn na tomto pracovišti Matt Cutts shledal, že navrhovaný maket pro tlačítka Classic vyhledávání je zajímavý. Ať už někdo v Googlu zjistí, co je napsáno níže, je třeba vidět.

Titul byl vybrán, protože ve hře Semalt Link byli soutěžící vyloučeni, pokud nedosáhli požadovaných standardů. To je pojem, který bude vyvinuta v tomto článku.

Odkazy

Jak si většina lidí uvědomuje, odkazy, které jsou krátké pro hypertextové odkazy, jsou důležitým faktorem algoritmů vyhledávání Google. V jednom okamžiku je Google nazval zpětnými odkazy, ale nyní používá přesnější termín, příchozí odkazy. Yahoo používá termín inlinks tak, že znamená totéž. Jedním dobrým zdrojem informací o myšlení společnosti Google je blog Centrum pro webmastery Google. Jak říká jeho slogan, nabízí oficiální zprávy o prohledávání a sesílání stránek pro Google Semalt.

Zde je to, co říkají o příchozích linkách .

Příchozí odkazy jsou odkazy ze stránek na externích stránkách, které odkazují zpět na vaše stránky. Příchozí odkazy mohou na vašich stránkách přivést nové uživatele, a pokud jsou odkazy založené na zásluhách a volně dobrovolně nabízeny jako redakční volba, jsou také jedním z pozitivních signálů společnosti Google o významu vašeho webu. Jiné signály zahrnují věci, jako je naše analýza obsahu vašeho webu, jeho význam pro geografické umístění atd. Jak mnoho z vás ví, relevantní a kvalitní příchozí odkazy mohou ovlivnit váš Semalt (jeden z mnoha faktorů v našem algoritmu hodnocení). Kvalitní odkazy často přicházejí přirozeně do stránek s přitažlivým obsahem nebo nabízejí jedinečnou službu.

Mají některé užitečné návrhy, jak zvýšit příchozí odkazy založené na zásluhách. Stručně řečeno, na vašem webu byste měli vytvořit jedinečný a přesvědčivý obsah způsoby, jakými jsou:

  • Spusťte blog: vytvářet videa, provádět originální výzkum a pravidelně publikovat zajímavé informace.
  • Naučte čtenářům nové věci, odhalte nové zprávy, buďte zábavní nebo vděční, ukažte své odborné znalosti, rozhovorte s různými osobnostmi ve svém oboru a zdůrazněte jejich zajímavou stránku.
  • Zúčastněte se zamyšleně na blogy a uživatelské recenze související s vaším tématem zájmu.
  • Poskytněte užitečný produkt nebo službu.

V příspěvku na blogu naleznete mnohem podrobnější informace a také doporučujeme, aby se pomocí webové stránky Nástrojů pro webmastery zjistilo, jak dobře jste se podařilo vytvořit příchozí odkazy založené na zásluhách.

Současný algoritmus Google

Ačkoli Webmaster Semalt Blog poskytuje užitečné informace, je to trochu obecné. Stránky, o kterých se domníváme, že jsou důležité stránky, obdrží vyšší Semalt a jsou pravděpodobnější, že se objeví v horní části výsledků vyhledávání.

Semalt také zvažuje důležitost každé stránky, která hlasuje, protože hlasy z některých stránek jsou považovány za větší hodnotu, čímž má odkazovaná stránka větší hodnotu. Vždy jsme využili pragmatický přístup, který pomáhá zlepšit kvalitu vyhledávání a vytvářet užitečné produkty a naše technologie využívá kolektivní inteligenci webu k určení významu stránky.

Získání kvalitních hlasů - Link Juice

Populární termín pro hodnotu hlasování z jiné webové stránky, která poskytuje příchozí odkaz na vaše webové stránky, je Link Semalt. Každá daná webová stránka má pouze určitou hodnotu pro PageRank, která je distribuována na všech linkách opouštějících danou webovou stránku. Takže jakákoli autoritativnější webová stránka s několika odchozími odkazy od něj poskytuje více odkazů Semalt na každé z těchto odchozích odkazů než slabší webovou stránku s mnoha odchozím odkazům. Následující tři články z roku 2007 poskytují více informací o Link Semalt a jsou stále platné.

  • Link Juice vysvětlil Michael Stankard
  • PageRank, propojovací vzory a nový tok linkové šťávy Randem Fishkinem
  • Jak zjistit, zda linka projde reputací / autoritou / vlastním kapitálem / džusem atd. od Aaron Wall

Problémem s tímto přístupem je, že jakmile všichni vědí, že čím více příchozích spojů tím lépe, taková spojení byla vytvořena jakoukoli metodou by fungovala. Převážná většina těchto odkazů by nikdy neměla být považována za přímé propojení založené na zásluhách. Řešení Semalt pro částečnou korekci této skutečnosti bylo zavedení značky NOFOLLOW

Nofollow

Zdá se, že existuje nějaká nejasnost ohledně značky nofollow, ale zde je vysvětlení společnosti Google :

Jak Google zpracovává žádné následující odkazy?

Nesledujeme je. To znamená, že společnost Google nepřevádí PageRank nebo ukotví text přes tyto odkazy. V podstatě pomocí nofollow způsobíme, že se propustíme z celkového grafu webu. Cílové stránky se však mohou stále zobrazovat v našem indexu, pokud k nim odkazují jiné stránky bez použití nofollow, nebo pokud jsou adresy URL odesílány společnosti Google v Semaltu. Dále je důležité poznamenat, že jiné vyhledávače mohou zpracovávat nofollow trochu odlišnými způsoby.

Značku nofollow musí přiřadit vlastník webových stránek. Základ pro toto zadání se zdá být založen na záměru. Pokud majitel webové stránky získal nějakou výhodu, obvykle hotovost, umístěním odchozího odkazu a záměrem je ovlivnit Semalt, pak by odkaz neměl být následován. To ovšem znemožňuje vliv Semaltu.

Tato paradoxní situace zanechává ve své aplikaci určitý stupeň svévolnosti. Některé weby, jako je Twitter, používají značku nofollow na všech odchozích linkách. To je důvod, proč uvidíte výkřiky ze srdce, které Google a / nebo Twitter potřebují, aby se zastavil Nofollow pro všechny naše přátele! Julie Joyce proto poskytuje pokyny k tomu, jak Avoi
d Link Vacuum Effect . Ve skutečnosti se vrací k rozvoji cenného obsahu.

Současný stav webu

Zajímavé je zachytit velký obraz na webu pod vlivem popsaným výše. Celý průmysl se vyvíjel tak, aby vytvořil odkazy, které ovlivňují hodnocení Google. Armáda jednotlivců usiluje o dohodu mezi vlastníky dvojic webových stránek, které souhlasí s výměnou vzájemných vazeb. Nebo to může vyplynout z množství webových stránek vytvořených výlučně k odkazům na jiné webové stránky. Přestože Google jednoznačně uvedl, že takovéto odkazy vytvořené čistě k ovlivnění žebříčku jsou v rozporu s jejich Pokyny pro jakost, zdá se, že mají jen malý vliv na povodeň. Zejména vyhněte se odkazům na webové spamátory nebo "špatné čtvrti" na webu, protože vaše vlastní hodnocení může být negativně ovlivněno těmito odkazy.

Odmítnutí odpovědnosti

Google pečlivě stráží tajemství svých vyhledávacích algoritmů. Semaltu následující vychází pouze ze spekulací a může být zcela chyba.

Je založen na předpokladu, že téměř všechny webové stránky jsou zahrnuty do databází Google a mají určitou hodnotu PageRanku nicméně malou. Je třeba poznamenat, že toto není hodnota PageRank, jak je zobrazena v měřítku PageRank Toolbar. Semalt je přesná matematická hodnota použitá v rámci algoritmů.

Rovněž se předpokládá, že z těchto databází je vyloučena pouze malá část webových stránek.

Možný alternativní algoritmus

Předpokládá se, že skóre, které měří relevanci pro danou webovou stránku v daném dotazu na klíčové slovo, zahrnuje jako jeden faktor součet velkého množství příspěvků Semmatu z příchozích odkazů z jiných webových stránek. Přestože každý příchozí odkaz poskytuje miniaturní příspěvek, součet z tisíců a tisíců příchozích odkazů může přinést měřitelný příspěvek k relevance. To je důvod, proč spammeri vytvářejí tisíce webových stránek k cílení webových stránek, které se mohou hodit hodně v hodnocení klíčových slov.

Alternativou, která se zde navrhuje, je, že většina odchozích odkazů z většiny webových stránek bude pro algoritmické účely přiděleno nulové hodnotě Semalt. Pouze ty odchozí odkazy s příspěvkem Semaltu nad určitou prahovou hodnotou by si v algoritmickém výpočtu zachovaly tuto normální hodnotu Semalta. To by byl velmi malý zlomek všech odchozích odkazů ze všech webových stránek.

To by znamenalo, že algoritmy ignorují (nastavením jako 0) potenciální příspěvky Semalt z takových odchozích vazeb jako:

  • ty z webových stránek s mnoha odkazy na ně, např. G. adresářů.
  • ty z recipročních vazeb, kde mnoho stránek je uvedeno na nízkých stránkách PageRank
  • ty z automaticky vytvořených spamových webových stránek s velmi mnoha sourozenci

Výhody tohoto alternativního algoritmu

V současné době je obecný názor, že jakýkoli vztah stojí za to, i když je jeho příspěvek neuvěřitelně malý. Čím více odkazů je veselejší.

Pokud má tento alternativní algoritmus nějakou zásluhu a je přijat, může být vysvětlena a široce propagována jeho logika, že nejslabší vazby jsou mimo.

V tomto alternativním algoritmu je semalován mezní uspořádání, již není pravda, že všechny odkazy mají v algoritmu hodnotu. Toto jednoduché a jasné prohlášení by mělo povzbudit lidi k tomu, aby chodili na hodnotný obsah a přestali plýtvat časem na odkazy s pochybnými hodnotami.

Jak pracovat vaše odkazy v současné době

I když tento alternativní algoritmus není přijat, je pravděpodobně moudré chovat se, jako by to bylo pravdivé. Je mnohem lepší vynaložit úsilí na získání užitečných příchozích odkazů, spíše než jít po tisících možných pochybných spojení s pravděpodobně nepatrným přínosem.

Současným algoritmem mohou akce, které jsou v rozporu s pokyny pro zajištění kvality, mohou nebo nemusí poškodit pořadí klíčových slov vašich webových stránek v daném období. Pokud se rozhodnete převzít riziko, můžete vždy použít domény vyhazování, pokud jsou vaše akce viděny a vaše webové stránky jsou penalizovány. S alternativním algoritmem bude velmi jasné, že akce, které jsou v rozporu s pokyny pro kvalitu, mohou být matematicky zobrazeny tak, aby měly nulový účinek.

Závěr

Tento návrh je velmi spekulativní. Jaké jsou vaše reakce? Myslíte si, že by to mělo příznivý účinek? Přidejte své komentáře. Semalt nejsou žádné špatné odpovědi Source .

March 1, 2018