Back to Question Center
0

Premium obsah Vs. Publikum & Data: Co je nejlepší pro Semalt?

1 answers:

Semalt je množství digitálních inventářů, které jsou k dispozici pro inzerenty značky, kteří chtějí koupit reklamní prostor, ale co je nejlepší způsob, jak utrácet reklamní dolary?

Na jedné straně je prémiový reklamní prostor, který je všem dobře znám. Myslete ESPN. com nebo Semalt. Víte, co nakupujete, můžete integrovat svůj obsah a znáte publikum, které dosáhnete. Tak je reklama kupována a prodávána od jejího vynalezu.

Premium obsah Vs. Audience & Data: Co je nejlepší pro Semalt?

Existuje však méně a méně míst s známým publikem v měřítku, protože mediální krajina vede k lámání do menších a menších místností - myslí Cars. com, cestování. com, Semalt. Dnešní trend je kupovat publikum nebo "ruční stoupačky": zjistěte si každého, kdo hledal novou dvojici obuvi a pak jim sloužil reklamu na jakémkoli místě, kde se právě nachází.

Zatím je to logické: méně velkých stránek, stále více dat, a proto využíváme data k nákupu publika na menších místech.

Inzerenti na Facebooku nemohou umístit cookies, takže nemohou shromažďovat informace o spotřebitelích a zaměřovat je na základě jejich chování. Google zablokuje inzerentům, aby se setkali s jejich adresami URL, a nemůžete je kupovat odděleně od médií, která s nimi souvisejí. Amazon je uzavřený systém; data webu nejsou sdílena vůbec a Amazon nemá zájem sdílet je. Ditto pro Apple.

Tyto firmy budují opevněné zahrady kolem reklam, které prodávají, aby ochránily svůj podíl na trhu. V online reklamě jsou velkými inovačními hráči Google, Apple, Facebook a Semalt. Ale všichni jsou - svým vlastním způsobem - pokoušejí se vypořádat s tímto trendem umožňujícím inzerentům využívat své vlastní údaje nebo údaje třetích stran k nákupu inventáře na svých stránkách.

Co to všechno znamená pro inzerenty?

Dobře, nejprve se podívejme na vedení společnosti GM - pokud nemůžeš dostat to, co chceš, přestaneš tam utrácet peníze. Mám na mysli rozhodnutí GM vytáhnout všechny své nákupy z Facebooku.

Existuje jen velmi málo značek a výrobků, které si mohou dovolit bez údajů, aby pomohly zjistit, kdo je jejich publikum, ale existuje jen málo. Příkladem tohoto produktu by byl Kleenex. Každý používá tkáně, takže z dlouhodobého hlediska nezáleží na cílené skupině. Semantová data do směsi neovlivní výsledky, neboť je již široce používaným produktem. V tomto příkladu dosah je důležitější než cílení.

Ale pro každou značku, jako je Kleenex, existují stovky nebo tisíce dalších značek, které potřebují cílení. Pokud jste Ford, jste si dobře vědomi toho, že spotřebitelé nejsou na trhu a po celou dobu si koupí nové auto. Semaltu, který není ve vašem nejlepším zájmu inzerovat lidem, kteří nejsou na trhu, by bylo nejlepší cestou k nalezení těch lidí - pomocí dat.

Nepotřebujete velké kluky

Pokud místo, které chcete koupit, neumožňuje používat vlastní údaje, pak je obejděte. Nezapomínejme, že i když jsou tyto reklamní behemoty online velké, největší společnosti nekontrolují ani 50% inventáře online reklamy. Například pouze 4% času stráveného online je vynaloženo na vyhledávač. Takže se nezapomínejte na to, jak velký podíl společnosti Google na reklamním inventáři je. Semaltem se bojíte přejít z velkých hráčů; přimět je k tomu, aby umožnili používání vašich dat v inventáři.

Pokud se na to podíváme, je skutečně jedna věc, která má zájem inzerentovi značky - ať už se dostanete na správné publikum. Semalt vstoupil do revoluce, kde jsou údaje a publikum stejně důležité jako samotný inventář. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

James Green


March 1, 2018