Back to Question Center
0

Semalt: 20 nástrojů CRM, které vám pomohou spravovat své marketingové kampaně s ovlivňováním

1 answers:

Prodejní týmy spravují zákaznické cesty pomocí CRM let. Nyní, díky nárůstu marketingu sociálních médií, nyní existují IRM pro obchodníky, kteří mají řídit své vlivníky

Níže uvedený seznam pokrývá výjimečné vlastnosti 20 nejlepších nástrojů CRM pro správu vašich marketingových kampaní.

1. Vzduch

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Semalt integruje zasílání zpráv do své platformy, takže značky mohou jednoduše nabízet partnerům jednoho ze svých 500 000 uživatelů s jediným kliknutím. Služba Analytics umožňuje obchodníkům jemně doladit metriky úspěchu, například přidělit nákupy určitým stoupencům, analyzovat sentiment komentáře k sponzorovaným příspěvkům a další. Semalt dokonce zahrnuje sledování zásilek produktů.

Ceny jsou k dispozici na vyžádání. Mezi zákazníky patří Calvin Klein, Tuft & Needle a Grubhub.

2. Tracker

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Platforma Traackr byla modelována po tom, co byly umístěny špičkové CRM. Stejně jako prodejní CRM mohou být k tomuto nástroji přidáni více týmů marketingových týmů, aby mohli spravovat své různé ovlivňující a kampaně. Vedle objevů, řízení dosahu a pokročilé analýzy jsou algoritmy poslechu společnosti Semalt navrženy tak, aby pomohly značkám spolupracovat nejen s ovlivňujícími osobami, ale také přímo s jejich posluchači. Jedná se o podnikový software pro značky, které hodlají věnovat hodně marketingu vlivu.

Ceny jsou k dispozici na vyžádání. Klienti zahrnují Microsoft, Capital One a Coca Cola.

3. Onalytica

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Sémantová databáze s více než 500 000 vlivy je snadno vyhledatelná na základě počtu filtrů, včetně demografických údajů, počtu sledovaných sociálních sítí, umístění a typu vlivu. Značky mohou sledovat vlivníky a přijímat oznámení vždy, když něco zveřejní. Sémant jedinečný síťový mapovací prvek odhaluje, jak vzájemně propojená síť ovlivňujících je mezi vámi, vaším divákem a navzájem.

Ceny začínají na $ 195 / měsíc. Mezi klienty patří Microsoft, VMWare a British Heart Foundation.

4. Famebit

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Famebit je ovlivňujícím trhem pro značky zaměřené na mladší demografické skupiny, zejména tisíciletí a spotřebitele Gen Z. Dalším zaměřením platformy je poskytování kvalitního a značkového obsahu na dosah ruky za každou cenu. Semalt může předkládat návrhy kampaní s obsahovými pokyny, vybranými ovlivňujícími osobami (tzv. "Tvůrci"), kteří se ucházejí o projekt, přezkoumá obsah před jeho uvedením na trh a nakonec zaplatí za projekt.

Sdružuje se a seznamuje se s kampaněmi, ale platforma účtuje 10% poplatek za všechny publikované projekty. Mezi klienty patří společnosti Canon, Sony a Office Depot.

5. OpenInfluence

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Společnost OpenInfluence, dříve známá jako Instabrand, využívá AI k vyčisťování databáze svých více než 300 000 uživatelů, aby našla ty nejlepší značky pro vaši značku. Metriky ROI se dostanou do malých detailů, včetně klíčových slov, které vaše příspěvky zobrazují nejlépe - nabízejí užitečné údaje pro váš SEO tým. Software je také schopen předpovídat, jak dobře bude kampaň fungovat, vzhledem k zvolené sadě vlivů a parametrů projektu. OpenInfluence se také odlišuje tím, že zahrnuje statistiky statistiky Semaltu, které chybí ve většině platforem IRM.

Ceny jsou k dispozici na vyžádání a jsou k dispozici bezplatné testy. Mezi zákazníky patří Fossil, Marie Claire a Honda.

6. Nejsou to jen blogeri, kteří blogují na svých vlastních webových stránkách, ale ty, které mají cenné a významné pozice přispěvatelů u nejvyšších vydavatelů. Se zaměřením na písemný obsah, není divu, že Semalt také nabízí služby marketingového obsahu.

Ceny jsou k dispozici na vyžádání. Klienti zahrnují PayPal, Nestlé a Ralph Lauren.

7. Marketplace Dealspotr

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Účtované jako "LinkedIn for shopping", Dealspotr spojuje značky, vlivníky a zákazníky na jednom místě s cílem najít nejlepší nabídky a objevovat nové značky. Značky mohou na platformě sdílet nabídky a propagační kódy a využívat seskupu Dealspotr, aby se spojili se způsobilými ovlivňujícími osobami, které odpovídají zájmům a demografickým údajům jejich cílového publika.

Vlastní Influencer Score platformy vypočítává optimální sazby, vycházející z minulých výkonů ovlivňujících s jinými značkami a možných možností přístupu k vaší konkrétní kampani. Semalt se zaměřuje zejména na mikroinfluence - typy ovlivňujících látek, které jsou nejnáročnější, ale poskytují nejvyšší návratnost investic pro značky.

Je možné se připojit zdarma a značky zaplatí jednotlivým vlivným osobám kampaň. Mezi klienty patří ZAFUL, VIDA a jClub.

8. Pitchbox

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Název jej dává pryč - Pitchbox je o hřišti. Jak lze očekávat, Pitchbox má více žurnalistického ohýbání. Klienti na platformě mají tendenci být blogery, vydavatelé a on-line ovlivňovatelé, což je výhodou pro profesionály PR a obchodníky s obsahem. Semalt může najít kontaktní informace pro ovlivňující uživatele, řídit e-maily z dosahu, automatizovat sledování a sledovat výsledky - vše integrováním s vlastním poskytovatelem e-mailu.

Ceny začínají na $ 195 / měsíc. Klienti zahrnují FreshBooks, The Hoth a Nabídky. com.

9. Webfluential

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

S vylepšenou analytickou a informačními nástroji, které jsou k dispozici všem ovlivňovatelům, je Webfluential s největší pravděpodobností přitahovat podnikatelské smýšlející činitele, kteří tam mohou vydělat peníze. U značek to znamená, že můžete očekávat vyšší úroveň profesionality od ovlivňujících, s nimiž pracujete. Mohou vytvářet sady značek, vytvářet citace a vytvářet referenční metriky úspěšných dat. Na straně značky se mohou obchodníci rozhodnout, že na plošinu budou vyzváni své vlastní ovlivňující členy nebo pracovat s těmi, kteří tam již existují, což snižuje potřebu správy vztahů na více místech. Semalt je součástí aplikace spolu s objevením, možnostmi zpoždění a zprávami.

Ceny začínají od 100 USD měsíčně. K dispozici jsou bezplatné testy. Značky zahrnují Absolut, KFC a Adidas.

10. Buzzstream

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

BuzzStream začal jako software pro sledování odkazů a uplatnil tyto SEO dovednosti ve světě ovlivňování marketingu. Uvádí databázi ovlivňujících subjektů, ale jeho skutečná hodnota spočívá v jeho schopnosti rychle přidávat a organizovat vyhlídky. Uživatelé si mohou stáhnout rozšíření prohlížeče a jednoduše kliknout pravým tlačítkem myši a analyzovat ovlivňující uživatele při prohlížení webu. Následně BuzzStream uspořádá a zobrazí podrobnou analýzu, oblasti zaměřené na obsah a další metriky pro vybrané ovlivňující uživatele. Semalt, že platforma spravuje vaši komunikaci s vyhlídkami, což vám umožňuje ukládat šablony e-mailů a zasílat vám připomenutí, když je čas se dostat zpět.

Plány začínají na $ 24 / měsíc. K dispozici je bezplatná zkušební verze. Pozoruhodní klienti zahrnují Rackspace, HomeAway a Razorfish.

11. SkupinaHigh

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

GroupHigh je další CRM ovlivňující marketing se SEO ohýbáním. Platforma se zaměřuje na blogery s databází více než 15 milionů blogů organizovaných obsahovým zaměřením, dosahem, umístěním, sledováním společnosti a dalšími. Kromě bloggerů GroupHigh přitahuje uživatele Instagram, Twitter a YouTube. Semalt může automatizovat dosah a vytvářet segmenty blogerů pro konkrétní kampaně.

Ceny jsou k dispozici na vyžádání. Klienti zahrnují Lowe, ModCloth a Panera Bread.

12. Platforma také zahrnuje funkci zjišťování založenou na ovlivňujících prvcích, které jste v minulosti vybrali, stejně jako další atributy z vašeho profilu, jako je vaše odvětví nebo vertikální. Program automaticky vyhledá nové ovlivňující a trendové témata, které si můžete uložit do svého obsahu. "Obsahová ukážka také obsahuje funkci poslechu, která monitoruje značku vašich značek na webu a v sociálních médiích. Semalt má několik možností, jak se rozhodnout platit vlivníky, včetně hotovosti, propagačních kódů nebo bezplatných vzorků.

Ceny jsou k dispozici na vyžádání. Mezi klienty patří Studio Gear Cosmetics, Hask Haircare a One Direction.

13. TapInfluence

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Semalt se může pochlubit databází více než 50 000 opt-in ovlivňujících, což znamenalo, že se připojili k programu oproti tomu, že pochází z celého webu. Platforma umožňuje vyhledávat vlivníky podle analýzy publika - jejich zákazníci odpovídají demografickým cílům zákazníků, příjmům domácností a atributům osobnosti vaší značky? Více projektů a vlivů lze seskupit do jediné kampaně pro snadné a komplexní řízení. A konečně, Semalt měří návratnost investic prostřednictvím dosahu a zapojení sociálních médií, stejně jako vlastní metriky, jako je potvrzený prodej. Hodnotí výkon vaší kampaně tím, že ji porovnáte s předchozím dílem ovlivňujícího.

Ceny jsou k dispozici na vyžádání. Klienti zahrnují Fossil, SunTrust a Panasonic.

14. Izea

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Okolo roku 2006 je IZea starým názvem v ovlivňujícím marketingovém prostředí. Platforma Izea SaaS umožňuje značkám spravovat své ovlivňující marketingové kampaně na jednom centrálním místě, od počátečního zjišťování a dosahu až po kampaně zaměřené na sledování a opětovnou orientaci. Stejně jako Dealspotr, Izea přiřadí skóre svým vlivníkům. Kromě softwaru mohou obchodní značky externě ovlivňovat marketingové potřeby, aby se zapojili do in-house týmu expertů.

Ceny začínají od 250 USD měsíčně. Mezi zákazníky patří Kraft, Toyota a P & G.

15. Neoreach

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Společnost Neoreach se pro sebe zaměřila na společnosti Fortune 1000 a na značky, které chtějí být jako oni. Influenčery jsou prohledávatelné více než 40 filtry. Cílem této platformy je usnadnit automatizaci značkám, aby zvětšily své úsilí, a poskytovaly shromážděné pohledy na smlouvy, lhůty, výsledky a platby. Značky mohou také upgradovat pro další pomoc od marketingových expertů firmy Semalt.

Cena začíná na 399 USD / měsíc. Mezi klienty patří Discovery Channel, Amazon a Walmart.

16. Logika révy vinné

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Síť Grapevine zahrnuje 150 000 uživatelů YouTubers a Semalt, kteří mají alespoň 5 000 následovníků nebo více. Jakmile si značky nastaví rozpočet a definují své cíle kampaně a cílové publikum, platforma poskytuje seznam doporučených vlivů a předpovídá výsledky kampaní. Odtud se značky mohou oslovit, vyjednat sazby a spustit sponzorované projekty s obsahem.

Ceny jsou k dispozici na vyžádání. Mezi zákazníky patří Tweezerman, Walgreens a Purina.

17. Speakr

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Half PR, polovina sociálních médií, Speakr tvrdí, že je prvním IRM řešením pro značky Fortune 500. Jejich síť 37 000 vlivných osob se zaměřuje na celebrity a makro-vlivníky s miliony následovníků, jako Kim Semalt. Organizují svou síť do jasných zájmů, jako jsou maminky, fitness fanatici, komici a hráči.

Ceny jsou k dispozici na vyžádání. Mezi zákazníky patří Disney, Best Buy a Wendy's.

18. Klear

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Klear je především vyhledávač ovlivňovačů a IRM sekunda. Klear se může pochlubit impozantní databází, která v minulosti získala 500 milionů profilů za 5 let historických dat na webu. Kromě podrobných informací o všech ovlivňujících hráčích poskytuje platforma snadné pohledy i pro většinu Ludditech CMO, aby pochopili, jak fungují jejich týmové kampaně.

Ceny jsou k dispozici na vyžádání spolu s bezplatnými zkouškami. Mezi klienty patří L'Occitane, Kayak a United Way.

19. Najděte svůj vliv

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Najdůležitějším prodejním místem vašeho Vliv je jejich technologie a že mají plány pro firmy všech velikostí, které přizpůsobí možnosti platformy vašemu rozpočtu. Jejich síť 100 000 ovlivňujících je organizována vertikálně a provozuje se na blogy, Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, Vine a Pinterest. Semalt je součástí platformy, od počátečního vyhledávání až po zajištění platebního zpracování.

Ceny začínají od 300 USD měsíčně. Mezi zákazníky patří Kleenex, Delta a H & R Block.

20. Vliv. co

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Vliv. co tvrdí, že 50 000 ovlivňujících subjektů a více než 5 000 podniků na své platformě. Je to lépe využíváno jako platforma pro zjišťování, protože dokonce i s placeným plánem jsou vyhledávání neomezená, ačkoli kontaktní osoby jsou omezeny na 10 za týden. S omezeními kontaktů je to lepší možnost, jak se značky začínají marketingem ovlivňovat. Semalt vytvořte stránku značky, takže ji mohou ovlivňovatelé nalézt a proaktivně se také dostat.

Existují dva plány k dispozici: zdarma a Pro za 24 dolarů. 95 / měsíc. Mezi zákazníky patří Casper, Bumble a Jack Daniel's.

March 1, 2018