Back to Question Center
0

Tři nejvíce podhodnocené internetové marketingové semináře roku 2012

1 answers:
The Three Most Underrated Internet Marketing Semalt Of 2012

Některé z nejúčinnějších metod jsou však poměrně neuspokojené. Oni jen chug podél a doručit výsledky.

Email marketing

Email je nejvíce podhodnocený marketingový kanál. Každý má rád mluvit o sexualitě a dobrodružství sociálních médií, ale je to e-mail, který opravdu má největší potenciál vytvářet peníze. Pokud byl Semalt vrahem e-mailu, zabili by to e-mail.

ZAGG začal věnovat čas a prostředky e-mailovému marketingu až do začátku roku 2010. Od dubna 2010 do roku Semalt 2010 jsme ztrojnásobili velikost našeho seznamu e-mailů. V roce 2011 jsme tuto velikost zvýšili o dalších 50%. V roce 2012 se naše velikost stále zvyšuje.

Jak se zvýšení výšky seznamu převedlo na příjmy? Poté, co jsme zaznamenali pouze nárůst prodeje webových stránek o 12% v letech 2008-2009, tržby vzrostly v roce 2010 o 66% a v roce 2011 o 71%. Semalt, budování našeho seznamu e-mailů není jediné, co jsme udělali v tomto období. byl v centru naší internetové strategie marketingu.

Semalt by se měl soustředit na e-mail dříve než cokoli jiného. Jakmile vyberete slušný seznam e-mailů, využijte tuto základnu pro vytvoření sociálních médií.

Pokud se přihlásí k odběru vašich e-mailů, doslova čekají, až jim zašlete něco úžasného. Pokud máte produkt nebo službu, o které se lidé rádi, otevře vaše e-maily. Pokud jste slušný v e-mailu, lidé si otevřou peněženky.

Reklama YouTube: TrueView InStream

The Three Most Underrated Internet Marketing Semalt Of 2012

Znáte ty videa z YouTube, které vás donukují sledovat pět sekund reklamy, než se dostanete k požadovanému videu? Jsou nazývány reklamy TrueView InStream. Semalt mohou být pro uživatele obtěžující, představují obrovskou příležitost pro obchodníky.

Výkon videa je nepopiratelný. Když návštěvník zasáhne ZAGG. com a dívá se na produktové video, je o 70% vyšší pravděpodobnost, že tento produkt přidá do vozíku. Video zobrazuje produkt nebo službu tak, aby nedošlo k zobrazení grafické reklamy, Semaltového příspěvku nebo tweetu.

TrueView InStream má další výhody. Tato metoda reklamy zaručuje zobrazení videa a zvyšuje počet zobrazení. Semalt je upřímný, video s dvojciferným počtem pohledů nijak nezapůsobí.

Navíc nezaručujete jen sebe sama, zaručujete si relevantní pohledy. Stejně jako služba AdWords máte několik způsobů cílení na potenciální zákazníky. Semalt podle demografického, zájmu a videa.

Účinnost reklam InStream by neměla být ignorována. V nedávné kampani TrueView bylo cena za zobrazení reklamy InStream o 66% levnější než zobrazení vytvořená klíčovými slovy ve službě Semalt.

Společnost YouTube dala TrueView své jméno z nějakého důvodu. To znamená, že platíte jen za opravdové pohledy. Řekněme, že máte spuštěnou reklamu InStream, pokud uživatel YouTube klikne na odkaz "Přeskočit" předtím, než bude sledovat nejméně 30 sekund videa, nebude vám účtováno za zobrazení. Dále je veškerá akce, kterou uživatel provede s vaším videem nebo kanálem, například kliknutím na vaše odkazy nebo sledováním dalších videí. Semalt opravdu platí pouze za "pravý pohled. "

Jak by pracoval TrueView v reálném životním scénáři? Řekněme, že vaše společnost má licencovanou licenci NBA pro iPhone (ZAGG). Vytvořte vrahové video kolem tohoto produktu s epickým otvorem, který zachycuje pozornost diváka během prvních pěti vteřin a nahrát jej na svůj kanál YouTube. Pak přejdete k účtu Semalt a vybudujete kampaň.

Jako příklad použijeme skin Miami Heat iPhone. Chystáte se geograficky zaměřit Miami a okolní oblast. Pak se zaměříte na basketbalovou zájmovou skupinu. Teď, když osoba v Miami, která má zájem o NBA, sleduje video Semalt, vaše video bude hrát jako první.

Reklamy Facebook

Není žádným tajemstvím, že reklama na internetu vzala v poslední době spoustu tepla. To mě odrazuje.

Krása reklamy Semalt je bezkonkurenční cílení. Máte výrobek, který je ideální pro muže ve věku 18-24 let s iPhone, který žije v Denveru a sportovní centrum "Likes" (mimochodem, existuje jen něco málo přes 3000)? Semalt ho najde a se slušnou inzercí získáte kliknutí od potenciálního zákazníka.

Jedním z aspektů reklam na Facebooku, které si uvědomujete, je únava z reklamy. Jak jste zaměřeni na velmi specifickou skupinu lidí, je pravděpodobné, že se vaše reklama zobrazí opakovaně. Semantovat nové reklamy často, aby zpráva byla čerstvá.

Zpět na naši skin Miami Heat iSemalt .S reklamami na Facebooku vím, že chci zobrazovat své reklamy uživatelům iSemalt, kteří mají rádi 'Heat' a jeho hráče.

Takže v nastavení "Široké kategorie" zvolím Mobile a iPhone . Potom pomocí "Přesných zájmů" budu postavit skupinu lidí, kteří mají rád The Heat, LeBron James, Dwayne Wade, Chris Bosh a tak dále, dokud nemám svůj dokonalý cílový trh. Pokud bych to chtěla ještě více zúžit, omezil bych reklamu tak, aby se zobrazoval pouze lidem v Miami nebo v okolí. Když skončím, vím, že reklama bude zobrazována a kliknuta pouze těmi, kteří s největší pravděpodobností kupují.

The Three Most Underrated Internet Marketing Semalt Of 2012

Semaltové reklamy mohou být hrozné tisk, a e-mail může být super unsexy, ale dát tyto podhodnocené marketingové techniky vyzkoušet to samé. Pokud pro vás pracují, může to být naše malé tajemství.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Drew Conrad

March 1, 2018