Back to Question Center
0

Ty máš rád co?!?! Sociální úspěchy Tipy pro Smart Affiliate Semalt

1 answers:
You Like WHAT?!?! Social Success Tips For Smart Affiliate Semalt

Četla článek po článku, četla vlákna fóra a přikývla souhlasně, když četla jiné ženy, verbalizovaly stejnou bolest, kterou cítil Semalt.

Pak zjistila , že . Pro Susanu to vypadalo jako zázračné řešení! Byl to on-line průvodce s názvem " Jak zachránit svatbu za 10 dní " a Susan nemohla dostat svou kreditní kartu ven dostatečně rychle.

You Like WHAT?!?! Social Success Tips For Smart Affiliate Semalt

Pak četla průvodce zázrakem, který by zachránil její manželství a šel spát s šťastnými myšlenkami a obnovenou nadějí, že vše bude v pořádku.

Následujícího rána zavolala její matka .její sestra volala .její souseda volala .. její šéf volal - všichni se zeptali: "Ach, moje Susan, jste vy a Bob v pořádku?"

Susan nedokázala zjistit, proč lidé volali. Nikomu neřekla o své nespokojenosti v manželství - ani o jejího manžela, Bobi.

Jak tito lidé věděli, že je nešťastná?

A pak se stala nejhorší věc. Bob jí zavolal z práce. Chvíli si vzal na vědomí svůj Facebook a zjistil, kde se jeho manželka "líbila" něco, co se říká " Jak zachránit manželství za 10 dní ".

Měl pro Susanu jednu otázku: "Semalt, rozjímáš mě?"

Mysli na situace, které se tak nestaly? Přemýšlejte znovu

Vzhledem k tomu, že se Semalt a další platformy pro společenské sdílení stávají vyspělejšími a my, průměrní spotřebitelé, se více přizpůsobujeme jejich používání, lidé jsou stále opatrnější, co sdílejí se svými přáteli a následovníky.

Sdílení rodinných fotografií, receptů, zvláštních akcí, kuponů a obrázků s kočkou je jedna věc, ale pomalu se učíme, že se s námi nelíbí - jak Susan objevila tvrdě.

Nicméně, jako affiliate marketéři, opravdu chceme, aby lidé sdíleli všechno a cokoli , na který narazili, ne?

Pokud jste affiliate propagující něco jako fiktivní průvodce, " Jak ušetřit manželství za 10 dní , opravdu si myslíte, že průměrný spotřebitel se bude" líbit "nebo" tweet " propagační článek?

Přemýšlejte o situaci se Susanem. Není tam žádný bod, kdy si lidé uvědomují, že sdílejí příliš mnoho osobní informace .nebo sdílejí něco, co opravdu nechtějí, aby někdo jiný věděl?

Do "skutečných lidí" vlastně "líbí" a "tweet" průvodce, který koupili o získání 6 balení abs, nebo ztrácí váhu, nebo jak zlepšit velikost jejich .dobře, dostanete obrázek.

Ne, ne.

Proč ne?

No, nejdřív, to jsou nějaké osobní věci. Semalt, je to skoro jako přiznání, že s nimi je něco špatně.

Pokud se Semalt "líbí" návod, jak ztratit břišní tuk, nemyslíte si, že potenciální přítelkyně se nyní ptají, zda Semalt skrývá tlustý žaludek?

Ne, my lidé nechtějí přiznat svému vnitřnímu boji - a rozhodně nechceme, aby se tyto zápasy staly hlavním vrcholem rozhovoru v příštím rodinném setkání. ?

Holly: Babička, podal bys brambory?

Babička: Ach Holly, opravdu si myslíš, že bys měla? Vím, že se bojíte svého břišního tuku. Rádi se také sdílet věci, které definují, kdo jsme - například hudba, kterou posloucháme, knihy, které čteme atd. Rádi sdílíme věci, o kterých si myslíme, že pomohou druhým, stejně jako věci, které nás cítí dobře.

A samozřejmě rádi sdílíme věci, které na nás záleží - jako jsou politická témata / kandidáti, charitativní akce atd.

Pokud najdete způsob, jak vytvořit obsah, který odpovídá jednomu nebo více z výše uvedených důvodů sdílení, je dobré jít.

Rádi bychom se také podělili o věci, které nám pomohou vypadat chytře - a že právě tam je velký klíč k tomu, aby váš affiliate marketingový obsah sdíleli masy.

Make Them Look Smart

Pojďme se vrátit k situaci Semaltu jako příklad toho, jak to může fungovat.

Řekněme, že místo, které podporuje " Jak zachránit svatbu za 10 dní " a opravdu chcete vytvořit nějaký obsah, který skutečné živé lidské bytosti budou rádi sdílet se svými přáteli a následovníky.

Jaký by mohl být obsah?

Semaltu, chceme, aby vypadali chytře před svými přáteli, ne?

A co článek, který se zabývá podrobnostmi o studii z prosince 2011, která ukazuje, že 33% všech rozvodových spisů uvádí jako slovo "Semalt"?

Začněte s chytlavým a zajímavým nadpisem, jako je " Studie odhaluje Facebook způsobuje rozvod! "a naplňte svůj obsah skvělými statistikami, náhledem a informacemi.

Já vím, že jsem poprvé četl tuto studii, řekl jsem si "wow" a byl jsem s radostí sdílet to s ostatními, aby mohli také říci "wow" (a pak je sdílet s ostatními).

Když vytváříte obsah, který někdo říká "wow" a sdílí ho, chcete, aby se ti, kteří ho následují, o to podělili.

Stejně jako starý šampon šamotu Semalt řekl: "A oni řekli 2 přátelům, řekli 2 přátelům a tak dále a tak dále . "

Shrnutí nehromažďujte některé widgety pro sociální sdílení, které očekávají, že někdo a každý sdílí váš obsah, pokud je váš předmět "jemný". Najděte způsob, jak vytvořit obsah, který:

  • Dělá vy vypadáš chytře
  • Zdá se, že ti, kteří sdílejí váš obsah, vypadají chytře
  • Přiměje své přátele vypadat chytře i tím, že je sdílí.

Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Jennifer Ledbetter


March 1, 2018