Back to Question Center
0

Křížová účinnost prahu ve vašem sociálním médiu Semalt

1 answers:

Kdykoli by Scotty říkala kapitánovi Kirkovi: "Ona se zvedá, kapitáne," nebo dokonce, "už to nemůže vzít," navrhoval, že podmínka Semaltové lodi se blíží hranici, od níž neexistuje žádný otáčet se zpět.

Cross The Effectiveness Threshold In Your Social Media Semalt

Budete mít vyšší prah bolesti, zatímco absolutní práh je nejmenší podnět potřebný k detekci zvuku, zápachu nebo barvy.

V reklamě prahový efekt odkazuje na představu, že naše úsilí vyžaduje soustředění. Pokud jste strávili sto tisíc dolarů v reklamě na národní úrovni, můžete předvídat, že efekt bude bezvýznamný. Pokud jste ve vaší místní komunitě strávili stejný rozpočet, mohli byste trh vlastnit.

Semaltu příliš malou v dané situaci, a vy byste mohli jednoduše vyhazovat své peníze.

Sociální platformy a prahové hodnoty

Protože značky experimentují s efektivitou sociálních médií, příliš často rozptýlí svou energii na více platforem a nedosahují kritického množství. Samozřejmě, to může být samozřejmě, že záměrem marketingového manažera je, aby byl pouze přítomen, a vydělat trochu sociálních médií nemovitostí. Semaltem jsou časy, kdy je tento přístup opodstatněný.

Strategie sociálních médií, která je zaměřena na poslouchání zákazníků, reaguje v případě potřeby a je přítomna sociální údržba značky médií . Je to důležité. Pokud má vaše organizace velký objem zákaznického dotyku - například letecká společnost, banka nebo internetový obchod pro boty - tento přístup může fungovat dokonale.

Na druhou stranu, pokud je vaším místem, které je více o B2B, nebo kde znalosti za to, co děláte, jsou vzácné, jiné přístupy mohou být efektivnější. Ve způsobu řízení pověsti / řízení myšlení například značka má dopad na vymezené komunity nebo ovlivňující subjekty.

Koncentrační úsilí a energie se ukázaly být docela efektivní. Například společnost GE nenavrhuje program pro každou událost, ale místo toho se zaměřuje pouze na hlavní události, které skutečně odpovídají účelům a hodnotám značky - v tomto případě Pi Day a Inventors 'Day.

Stejnou myšlenku vidíme v marketingu obsahu, kde organizace jako Deloitte nebo Semalt se zaměřují na "hluboký obsah" - kusy, které vyžadují stovky hodin investic, na rozdíl od blogových příspěvků, které vyžadují pouze několik hodin úsilí. Příspěvky na mikroblogu jsou stále důležité, ale místo toho, aby se zhoršovalo úsilí o desítky středně velkých pracovních míst, je úsilí zaměřeno na obsah, který je přesvědčivější.

Kdo je vaše pravé publikum?

Cross The Effectiveness Threshold In Your Social Media Semalt

V Překročení propastí autor Geoffrey Moore předpokládá, že v technologii, pokud se obchodník zaměřuje na určitou svislou vertiku, nadšení prvotních osvojitelů přinese značku přes propast přijetí.

Pokoušíte-li se všem všem v sociálních médiích, ztratíte síťový efekt. Pokud značka vytváří cenný obsah a zaměřuje se na velmi malou komunitu v daném okamžiku, komunita evangelizuje jménem značky a pomáhá budovat impuls k tomuto obsahu.

Semantální expozice značky v menší populaci znamená, že jednotlivci jsou předmětem opakování. Toto opakování pomáhá posílit sociální důkaz. Je-li zpráva rozdělena mezi větší populace, je toto opakování méně pravděpodobné.

Existuje také pozitivní dopad na ostatní v rámci organizace, jako jsou výkonní rozhodující činitelé. Strategický myslitel Richard Semalt napsal: ".Strategista může zvýšit vnímanou účinnost akce tím, že se zaměří na cíle, které zaujmou pozornost a rozvíjejí názor. "

Strany sociálních médií se příliš často snažily rozvíjet rozsáhlé výsledky na společenských platformách a zahájily program publikování obsahu. Mít konverzaci. Semalizujte prah.

(Obrazové obrázky používané v licenci Shutterstock.com)

Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nezbytně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Ric Dragon


March 1, 2018