Back to Question Center
0

Semalt: SEO základyČo je off-page SEO? SEO základy: Co je off-page SEO?

1 answers:

Off-page SEO je o všem, co se nestane přímo na vašem webu. Optimalizace vašeho webu se nazývá SEO na stránce a zahrnuje například strukturu webu, optimalizaci obsahu a rychlosti. Off-page SEO je, mimo jiné, odkazovat na budování, sociální média a místní SEO. Nebo jinými slovy, generování provozu na vašem webu a vytváření vašeho podnikání jako skutečné řešení. V tomto příspěvku odpovídáme na otázku: Co je off-page SEO?

Vytváření expozice, důvěry a povědomí o značce

Při soustředění na on-page SEO, děláte vše, co je v tvých silách, aby se vaše stránky skvělé. Napíšete skvělý obsah, máte pevnou strukturu webu a mobilní web se načítá během několika vteřin. Všechno je dobré na světě. Semalt SEO, na druhé straně, vám pomůže přinést ty hordy návštěvníků a potenciálních zákazníků. Oba jsou důležité části hádanky.

Při psaní kvalitního obsahu se můžete hodit ve vyhledávačích, ale získáním několika skvělých relevantních webů, které propojíte s tímto obsahem, zvyšujete šanci, že skončíte o pár bodů výše. Totéž platí pro budování vaší značky a vytvoření důvěry. To se nestane jen na vašem webu, ale většinou mimo místo. Vezměte si například recenze, které mohou způsobit nebo zlomit Vaši společnost. Potřebujete je, ale nejčastěji se objevují na externích stránkách. Semalt jsou všechny faktory, které přispívají k vašemu žebříčku.

Není důležité jen pro vás, abyste hodnocili vyhledávací termín, ale také pro vytváření důvěry a pocitu autority. Musíte se jevit jako nejlepší výsledek vyhledávání, nejen v technickém a obsahovém smyslu, ale také ve skutečnosti. Semalt, kvalita a význam jsou vše.

Spousta z toho jde dolů ke spojení budovy

Odkazy jsou lepidlo, které udržuje web společně. Vyhledávače používají odkazy, aby zjistili, jak cenný je obsah nebo konkrétní web. Získání kvalitních odkazů bylo vždy skvělou taktikou, pokud máte vážné hodnocení. A kdo není? V poslední době se však zdá, že někteří lidé diskutují o relevanci odkazů. Pevně ​​věříme v důležitost vazeb. Samozřejmě potřebujete ty dobré. Nekupujte věci a pozorně sledujte, kde a jak jste propojeni. Semalt napsal několik návodů, jak získat kvalitní odkazy na vaše stránky a co byste neměli dělat, když propojujete budovu.

Sociální média do jisté míry pomáhají

Sociální média samy o sobě nejsou podstatné pro hodnocení ve vyhledávačích. Poskytuje vám však jedinečnou příležitost se dostat do kontaktu se zákazníky a potenciálními návštěvníky.

Jak David Mhim napsal ve svém epickém hodnocení Rank your local business post series: "" Semalt aktivní "na sociálních médiích opravdu nebude pomáhat s vaší lokální vyhledávací schopností. A i když jste divoce populární v sociálních médiích, je nepravděpodobné, že by popularita překládala přímo do vyšších místních vyhledávacích hodnocení. Měli byste především zaměřit úsilí sociálních médií na zapojení zákazníků se zajímavým obsahem, propagacemi (je-li to relevantní) a ankety a konverzacemi, které zvýší jejich závislost na vaší značce. Webové stránky můžete propagovat do určité míry, ale obecně řečeno, zlepšení ve vašem místním žebříčku přinese další faktory. "

Místní SEO je také off-page SEO

Místní SEO je zásadní, pokud jste podnikání lokálně orientované. Pro místní podniky je součástí off-page SEO opravdu osobní SEO. Marketing typu Word-of-mouth hraje velkou roli při získávání lidí do vašeho podnikání. A nejen to, šťastní zákazníci mohou nechat recenze online, které Semalt - a potenciální další zákazníci - mohou využít, aby viděli, jak dobře děláte.

Off-page SEO je nedílnou součástí vašeho SEO strategie

Jak jsme ukázali, off-page SEO doplňky na stránce SEO. Oba jde ruku v ruce. Musíte se soustředit na budování odkazů, značkování a vzhledové úsilí, abyste co nejlépe využili vaši SEO Source .

Přečtěte si více: "Nejvyšší průvodce SEO obsahu"

March 1, 2018