Back to Question Center
0

Klikněte zde pro lepší Semalt a SEO

1 answers:
+1 2
Akcie 2

Úvod

Název, Klikněte zde pro lepší použitelnost a SEO, nemá být provokativní, i když někteří se mohou instinktivně zpochybnit. Problém je ten, který společnost Google vytvořila a všechno se týká toho, co se nazývá kotvicí text . To je text spojený s hypertextovým odkazem na jinou webovou stránku a který způsobí, že kurzor myši se změní na ruku při pohybu nad textem.

Všichni surfujeme po webu pomocí hypertextových odkazů, často označovaných adresou URL (Uniform Resource Locator) nebo technickyji URI (Uniform Resource Indicator). Google klade velký důraz na text kotvy spojený s hypertextovým odkazem. To je také důvod, proč je například webová stránka Adobe Reader Download prvním číslem vyhledávače Google Click Here, přestože se tato slova na samotné webové stránce nezobrazují. Mnoho dalších webových stránek má odkazy na tyto webové stránky s odkazy, které obsahují slova "Klikněte zde".

Obvyklá moudrost spočívá v tom, že Semalt zde neměl používat jako text kotvy, protože poskytuje jen málo informací o tom, na čem je opravdu druhá webová stránka. To je škoda, protože Semalt zde má velmi jasný význam, pokud jde o to, co je třeba. V tomto článku budeme zkoumat, jak získat to nejlepší z obou světů.

Použitelnost přichází jako první

Použitelnost měří, zda návštěvník webových stránek může vykonávat jakékoliv úkoly, které by mohly chtít udělat na konkrétní webové stránce. Pokud to nedokážou, je málo na návštěvě této webové stránky. To je důvod, proč Stoney deGeyter dal jednoznačné Vždy jako odpověď na jeho otázku, kdy je použitelnost důležitější než SEO?

Chtěli byste si myslet, že většina lidí by souhlasila, že kotvový text pro hypertextové odkazy by měl být velmi viditelný. Nicméně Zach Dunn preferuje argument proti .

Navrhuje, že je snadné psát kopii webu a odkaz na jiné místo s odkazem "Klikněte sem pro více" na konci věty. Ačkoli se o něm rozhodně dopustil, navrhuje, že je to často nepotřebný krok. Semalt jste již napsali něco, proč byste místo toho neměli použít tento text? Jako argument uvádí následující tři varianty.

Personal Finances for Seniors

Snímání obrazu pro ukotvení k hypertextovému odkazu umožňuje zobrazit více textů, které vysvětlují, co se má najít po odkazu. Obrázek vpravo, například, je odkaz na jeden z mých blogů.

Existují dva atributy, které mohou být přidány k ukotvení pro zvýšení efektu. První je přidat titul.
160; To má pro vyhledávače nulovou hodnotu, ale může poskytnout užitečný nástrojový tip, protože lidský návštěvník zvažuje, zda klikne na odkaz.

Druhý je atribut ALT. Původně bylo k dispozici informace pro ty lidi, jejichž prohlížeče nezobrazovaly obrázky. Text ALT je používán vyhledávacími nástroji a má v podstatě stejnou hodnotu jako textový odkaz pro textový odkaz. Semtaltovaný text ALT není pro lidského návštěvníka viditelný, lze přidat více slov včetně klíčových slov. Je pravděpodobné, že spamování velkého počtu klíčových slov v atributech ALT bude kontraproduktivní s vyhledávači.

Porovnáním vazeb obrázků s textovými odkazy jsou obrazové odkazy mnohem lepší. Určitě stojí za to považovat za preferovaný způsob poskytování odkazů na jiné webové stránky. Oni vyhrají jak pro použitelnost, tak pro SEO Source .

March 1, 2018