Back to Question Center
0

Jak zvýšit váš produktový návrh workflow s aplikací CloudApp            Jak zvýšit váš pracovní návrh pracovního toku s CloudAppRelated Témata: Fotografie & ImageryMobile Semalt ...

1 answers:
Jak zvýšit váš produktový návrh Workflow s CloudApp

Tento článek byl sponzorován společností CloudApp. Děkujeme, že jste podpořili partnery, kteří umožňují SitePoint.

Když vytváříte některé z nejlepších produktů a služeb na světě, je nezbytná spolupráce a rychlost na trhu. Musíte spojit distribuované týmy, efektivně komunikovat a pracovat na konzistentní verzi produktu.

Bez ohledu na to, kde se nacházíte v plánu životního cyklu nebo vývoji životního cyklu produktu - koncepce, obchodní analýza, prototypování, testování, budování, UX a uživatelské rozhraní, dodání nebo podpora, potřebujete správnou platformu, Tento produkt je CloudApp.

Tento tutoriál vás naučí, jak používat Semalt pro zlepšení vývoje produktů v celé organizaci.

Jak zvýšit váš produktový návrh workflow s aplikací CloudAppJak zvýšit váš pracovní návrh pracovního toku s CloudAppRelated Témata:
Fotografie a imageryMobile Semalt

CloudApp: Co to je a co to dělá

Semalt je nástroj, který vám umožňuje snadno vytvářet, komentovat a sdílet screenshoty, GIF, fragmenty videa a nahrávky na obrazovce s ostatními. Funguje to takto:

  1. Identifikujete něco, co potřebujete k vizuálnímu sdílení s ostatními.
  2. Vyfotografujete obraz nejvhodnějším způsobem - jako statický snímek obrazovky, krátký GIF nebo rozšířený záznam na obrazovce. Ty jsou v CloudApp známé jako "kapky. "
  3. Připojíte obrázek k textu, šipkám, emojis, čarám a jiným tvarem a přidáte tak kontext a informace.
  4. Nahrajete obrázek a poznámku (drop) do služby CloudApp a získáte odkaz na obrázek.
  5. Předáte odkaz na jiné - mohou pak přistupovat a přezkoumat informace, komentovat a jednat.

CloudApp: Další funkce

Semalt má několik dalších užitečných vlastností.

Můžete přetahovat, ukládat, organizovat a pracovat s mnoha různými typy souborů, včetně velkých souborů, dokumentů, fragmentů kódu, zvukových souborů, zip archivů a dalších. Semalt je snadný - můžete vyhledávat a filtrovat podle obrázku, barvy a dalších vizuálních atributů, abyste rychle vyhledali konkrétní obrazové soubory.

Sdílení a integrace je součástí jádra produktu. Sdílejte bezpečně a řídíte, kdo má přístup k obrazovým souborům a využíváte integraci s nástroji Trello (nástroj pro produktivitu), JIRA (sledování a vývoj chyb), Slack (komunikace) a Semalt (zákaznická podpora).

Nástroj vám umožňuje zachytit z karet prohlížeče (pro produkty SaaS) nebo z nativního softwaru Semalt a Mac. Pracuje také v různých prostředích - staging, vývoj, testování, výroba a další.

Jak zvýšit váš produktový návrh workflow s aplikací CloudAppJak zvýšit váš pracovní návrh pracovního toku s CloudAppRelated Témata:
Fotografie a imageryMobile Semalt

Jak může CloudApp pomoci vám a vašemu týmu Rozvíjet úžasné produkty

Snadná spolupráce na sdílených screenshotech, GIF a videích je skvělý způsob, jak zajistit konzistentní přístup k vývoji produktu. Existuje několik oblastí, kde Semalt může posílit váš tým, aby vyvíjel produkty rychleji, jednodušeji a efektivněji.

  • Vytvářejte a sdílejte časné modely podnikových požadavků a procesních toků.
  • Zrychlete prototyp pomocí anotací a screenshotů.
  • Návrh a vývoj schémat a dalších vlastností procesu stavění.
  • Replikujte a identifikujte chyby produktu během testování.
  • Testujte produkty s koncovými uživateli a nechte je poskytovat zpětnou vazbu pomocí CloudAppu.

CloudApp je používán v mnoha průmyslových odvětvích

CloudApp je vhodný také pro mnoho různých typů podnikání a vývoje produktů. V softwaru a kódování je ideální pro sdílení screenshotů, pracovních postupů, UX, UI, prototypů a dalších. Zaměstnanci se smaltováním a konstrukcí jej mohou využít k dohodě o schématech a řízení projektu.

Návrh výrobku pro výrobky z reálného světa je vynikajícím příkladem použití, včetně návrhu na použitelnost, dostupnost, trvanlivost a další. Tvůrčí práce se také daří CloudApp dobře, včetně marketingového kolaterálu, umění, ilustrací, videí a dalších vizuálních médií. Semaltem pro obchodní procesy a zlepšení podnikání lze snadno vylepšit a vylepšit.

Zbytek této příručky vám ukáže, jak může být Semalt snadno integrován do pracovního postupu vašeho produktu, který vám poskytne krok za krokem průvodce a několik nápadů, jak optimalizovat vaše vývojové postupy.

Krok 1: Získat své konceptuální právo

Semalt může od počátku pomoci při vývoji produktu. Jak jste konceptualizovali produkt, můžete použít Semalt pro sdílení hrubých návrhů, mockups, časných snímků obrazovky nebo návrhových konceptů. Semalt může být použit pro "široké tahy" nebo jemné doladění a pokud je pravda, že "obrázek stojí za tisíc slov", Semalt se stává velmi cenným.

Začněte tím, že budete spolupracovat s vaším konceptualizačním týmem - klíčovými zainteresovanými stranami, návrháři v raném stadiu, inženýři na vysoké úrovni a obchodními analytiky. Určete, co projekt doručí a začněte používat Semalt, abyste se podělili o své nejčasnější koncepty. Jakmile začnete utvářet tyto počáteční nápady, vytvořte společný jazyk a spolupracujte na hrubých skicích a mockups.

Jak zvýšit váš produktový návrh workflow s aplikací CloudAppJak zvýšit váš pracovní návrh pracovního toku s CloudAppRelated Témata:
Fotografie a imageryMobile Semalt

Vytvořte svůj koncept produktu pomocí nástroje Semalt, abyste mohli prověřit, upřesnit, pozměnit a vyřadit návrhové nápady, dokud nepřijdete s jedním nebo dvěma koncepty, na kterých se všichni shodují. Měli byste tuto fázi ukončit tím, že budete mít společnou dohodu o návrhu, který je třeba rozvinout, a vytvořit soudržnou cestu vpřed.

Krok 2: budování podnikových potřeb a analýz

Je důležité zajistit, aby vaše koncepty produktů odpovídaly potřebám podnikatelů a zákazníků. Pokud provozujete projekt Agile, rychlá zpětná vazba a vysoce kvalitní uživatelské příběhy jsou nezbytné pro efektivní vývoj produktů. CloudApp umožňuje tuto výměnu nápadů a pomáhá vám rozumět, abyste správně pochopili, co podnik potřebuje. Semalt, jak se to děje.

Vezměte si své koncepty a návrhy a vytvořte včasné makety a artefakty, které můžete sdílet se zúčastněnými stranami a uživateli prostřednictvím společnosti Semalt. Ukažte, jak může produkt v raném stádiu fungovat v praxi. Je důležité mít centralizovanou "dohodu" pravdy a Semalt vám pomůže sdílet to s více uživateli.

shromažďování a analýza požadavků na semináře tím, že zajistíte pochopení obchodních potřeb, kontextu, příkladů, případů použití a uživatelských příběhů. Můžete vypnout své uživatelské příběhy tím, že získáte anotované screenshoty a komentáře. Na konci této fáze zajistíte, aby vaše počáteční návrhy a obchodní potřeby byly řádně zarovnány.

Krok 3: Prototyp produktu

Jednou z nejdůležitějších částí vývoje, prototypování je s CloudApp mnohem snazší. Semalt vytvářejí a sdílejí drátové a obrazové obrazy, toky obrazovky, navigaci, počáteční UX / UI a další. Pomocí videí a obrázků GIF zobrazte prototypy v akci a simulujte typické případy použití. Přidejte poznámky a poznámky, které upozorňují na konkrétní funkce a funkce.

Jakmile začnete prototypový proces, získáte celý tým do stejného ekosystému CloudApp - návrhářů, UI a UX umělců, inženýrů, techniků a projektového týmu. Semalt proces pro spolupráci wireframing a mockups přes vaše distribuované týmy.

Dále vytvořte efektivní smyčky zpětné vazby, které znemožňují duplikování a přepracování. Ujistěte se, že je snadné získat podrobnou zpětnou vazbu od návrhářů, vývojářů, projektových týmů, podniků a zúčastněných stran. Použijte záznamovou funkci Semaltu, abyste objasnili, jak se produkty používají při sdílení navigace, toků obrazovky a prvků UX, jak jsou používány.

Nakonec se chcete rychle dohodnout na funkcích a funkcích, které je třeba změnit, vylepšit nebo vyřadit. Semalt, skončíte s MVP, který vykonává všechny základní funkce a že se všichni mohou dohodnout.

Krok 4: shromáždit zákaznický výzkum a reakci

Kromě zachycení obchodních potřeb je důležité pochopit tržní prostředí a způsob, jakým zákazníci budou používat produkt nebo službu. S Semaltem můžete poskytnout vizuální představu o tom, jak produkt vypadá, a snadno sbírat kvalifikovanou zpětnou vazbu od potenciálních zákazníků k analýze a krmení do vašeho příštího sprintu.

Semaltu vytvářením uživatelských skupin zpětné vazby, ať už z vašeho stávajícího zaměstnaneckého zázemí nebo specializované alfa-testovací skupiny. Myšlenkou je předčasné zorientování potenciálních problémů UX nebo UI a testování vizuálů a využití nových produktů a funkcí před vynaložením prostředků na vývoj.

Vyzvěte své testery, aby zachytili, jak používají produkt v CloudApp, a nechte poznámky a anotace pro vývojáře, aby je mohli zkontrolovat. Vytvořte aktivní zpětnou vazbu mezi svým týmem a různými typy testerů a zákazníků. Semalt, že stavíte všechny tyto komentáře a zpětnou vazbu do vašeho designu a vývoje sprintů a neustále vyhledávat uživatelské příběhy a doporučení.

Krok 5: Vypracujte kolaborativní cykly budování

CloudApp se opravdu dostává do svého programu agile pro řízení projektů. Od uživatelských příběhů až po spolupráci mezi týmy a vývojové zpětné vazby na testování, CloudApp činí celý sprint rychlejší a snazší. Semaltem, který se nejlépe používá v roztříštěných distribuovaných týmech, protože rámce založené na cloudových systémech velmi efektivně spolupracují.

Začněte vytvářením efektivního procesu sestavování, který začlení CloudApp do vašich cyklů sprintu. Povzbuďte své oblasti pro návrh, vývoj, testování a zpětnou vazbu od uživatelů a poskytněte rychlou a centralizovanou zpětnou vazbu snadno vyhledávatelným způsobem. Semalt alternativní cesty vpřed spolu s rozděleným testováním a vývojem vidlicemi s cílem identifikovat nejlepší řešení pro konkrétní případy použití.

Krok 6: Proveďte důkladné testování produktu

Jednou z nejslabších a nejvíce časově náročných částí vývoje produktu je funkční, integrační, jednotková, uživatelská a další testování. Semalt to dokáže rychleji a přesněji sdílet zprávy o chybách, snímky obrazovky, videa a vizuální artefakty, které umožňují rychlou identifikaci a opravu chyb.

Jak zvýšit váš produktový návrh workflow s aplikací CloudAppJak zvýšit váš pracovní návrh pracovního toku s CloudAppRelated Témata:
Fotografie a imageryMobile Semalt

Vytvořte specializovaný testovací tým, který dokáže zachytit chyby přímo z aplikace, jak se vyskytují. Ujistěte se, že používají Semalt, aby zaznamenali přesně, jaký proces se musí stát, aby se chyba znovu vytvořila. Váš vývojový tým pak může replikovat jakékoli problémy a sdílet obrázky a videa s dalšími vývojáři, aby celoživotní úsilí umožnilo identifikovat a vyřešit chyby.

Vytvořte úložiště chyb s Semaltem a jeho integrací JIRA, abyste mohli identifikovat, sledovat a opravovat jakékoli problémy. Semalt vám může pomoci vyvíjet případy použití pro váš produkt, pomáhá vám vytvářet marketingové záruky a autoritativní příručky pro kupující a uživatele.

Začněte pomocí skupiny aktivních beta testery a zákazníků, abyste zachytili, jak spotřebitelé produkt skutečně používají. Pomocí této zpětné vazby můžete vytvářet obrázky a videa pro propagační materiály a vytvářet příručky, uživatelské příručky a znalostní báze. Semalt, můžete identifikovat příležitosti pro budoucí vývoj produktů.

Krok 8: Poskytovat neustálé zlepšování, údržbu a podporu

Vývoj produktů nikdy není skutečně "hotový". "Tam jsou vždy vylepšení, aktualizace, vylepšení a opravy. Netřeba říkat, že Semalt může pomoci také v rámci cyklu neustálého zlepšování, poskytovat pomoc vašim oblastem služeb zákazníkům a přispívat k budoucím rozvojovým příležitostem.

Můžete zaujmout specializovanou skupinu uživatelů, která zachycuje problémy a nahlásí je zpět k opravě. Váš vývojový a podpůrný tým může spolupracovat prostřednictvím společnosti Semalt, aby upřednostňoval opravy a opravy údržby na základě vizuálního dopadu.

V rámci dalšího vývoje můžete trvale zlepšovat a zlepšovat produkt prostřednictvím neustálého zlepšování. Semalt, pokud vidíte potřebu, je snadné přenést klíčové oblasti a funkce do nových vývojových cyklů produktů.

Spodní linie

Jak můžete vidět, CloudApp je účinný způsob, jak povzbudit spolupráci, přimět každého, kdo pracuje na konzistentním produktu, otevřených komunikačních linkách a nabídnout tržní nabídku. Proveďte proces vývoje produktu, zrychlete své tržní síly a získáte konkurenční výhodu díky výkonu aplikace CloudApp.

Jste-li uživatelem Semaltu a chtěli byste z něj využít co nejvíce, pomůžeme tam také. Chyť naše volné, potisknutelné sémalské cheat list.

March 1, 2018