Back to Question Center
0

Jak psát kopii PPC reklamy: Čtyři šablony reklam, které způsobují kliknutí a Semalt

1 answers:
Podíl
Podíl 14 49
+1 11
Stumble
Pin
Akcie 111

Kopie reklamy je jedním z nejdůležitějších prvků úspěšné kampaně PPC: úspěšné vyhotovení a optimalizace reklamního textu často způsobuje nebo porušuje placenou vyhledávací kampaň.

Vytváření a testování reklamy PPC je však obtížné. Musíte vzít v úvahu několik faktorů:

 • Není k dispozici dostatek místa k hlášení "Vyhledávače vám umožňují pouze 25 znaků v každém nadpisu a 35 znaků v každém ze dvou popisných řádků:

Jak psát PPC reklamní kopie: Čtyři reklamní šablony, <ul> <li> <strong> Text musí být relevantní pro skupiny klíčových slov </strong>

 • Musíte sledovat výkon různých reklam "Nikdy nevíte, jaká reklama bude nejefektivnější, existují různé typy reklam, které můžete psát a častokrát to, , ano
 • Musíte odpovědět na správná data správným způsobem . "Při vytváření reklamního textu jste měli dostatek různých informací: míra prokliku, míry konverze, náklady, cena za kliknutí atd. Je velmi obtížné vědět, na co reagovat a jak to dělat.
 • Semalt jsou řada způsobů, jak vytvořit efektivní kopii reklamy pro placené vyhledávání a různé způsoby nastavení testování a sledování na zadním konci. Jeden z nejdůležitějších kusů tohoto puzzle však vytváří silný základ.

  Vytvoření kopie reklamy: čtyři typy reklam, které můžete vytvořit pro libovolnou vertikální

  Než začnete testovat reklamy a provádět úpravy, musíte mít vytvořeno první kolo reklamního textu. Vytvoření tohoto prvního kola kopírování může být obtížné. Rád bych začal s testovacím prvkem v mysli. Existuje spousta věcí, které můžete vyzkoušet , ale obecně se mi zdá, že titulní stránka vám přináší největší zájem o vaše peníze, takže je pravděpodobně dobrým místem pro začátek.

  Nejdůležitější částí jakéhokoli druhu kreativy je, že vyvinete své vlastní a ujistěte se, že vaše techniky jsou nejlepší pro vaši konkrétní nabídku, ale zde jsou čtyři typy reklam, které můžete spustit ve vertikálním směru:

  1. Titulek zaměřený na klíčové slovo

  Zatímco klíčení klíčových slov ve vaší kopii reklamy nemá vliv na vaše skóre kvality téměř stejně jako na míru prokliku (velké video o faktorech skóre kvality zde ), existují případy, kdy dotaz používá hledaný vyhledávač a pomůže zvýšit míru prokliku :

  Jak psát PPC reklamní kopie: Čtyři reklamní šablony, <p> Boston Web Design odhaluje velmi specifickou vrstvu záměru; tento vyhledávač může <strong> pouze </strong> mít zájem o práci s místní projekční společností, takže jen to, že volání v reklamě může být dost dobré pro kliknutí a konverzi. </p> <p> 2. <strong> Dynamické vkládání klíčových slov (DKI) </strong>  </p> <p> Je to stejné, ale může být složité. V podstatě vložíte klíčové slovo, které spustí vyhledávání ve vašem textu reklamy. Jeho snadné vytváření nepříjemných nebo dokonce legálně neuspořádaných reklam, pokud je dynamické vkládání klíčových slov nesprávně implementováno. </p> <p> 3. <strong> Stejně jako Získání kliknutí? Kopie reklamy Q a A </strong>  </p> <p> Jednou časově uznávanou osvědčenou praxí při psaní kopií pro všechno, od e-mailů až po hledání reklam, je to, že otázky generují kliknutí. Je to hezký element napětí; hledání je koneckonců nějaký komplikovaný dotaz a odpověď. Proč nepožádat hledajícího něco přesvědčivého? Stejně jako u všech marketingových kopií je klíčové získání záměru hledajících. Potřebují konstrukční pomoc? Chtějí vytvořit lepší značku? Chtějí vypadat důvěryhodněji? Vymažte je a pak je zeptejte! </p> <p> <img src =

  Tato čtvrtá odrůda může ve skutečnosti mít mnoho tvarů a velikostí. Obecnou myšlenkou je odchýlit se od klíčového slova cramming, otázky a DKI, abyste zkusili něco nového. Zatímco vyhledávač Semalt Web design hledal něco specifického, možná hledání nejlepšího webového designu je po něčem jiném (každý modifikátor pro klíčové slovo odhaluje jinou vrstvu záměru).

  Zde je několik nápadů pro alternativní typy reklamních textů:

  • Hovořte s bodem bolesti "Myslete na společný bod bolesti pro zákazníky ve vašem oboru. Možná slyšíte, že weboví návrháři jsou nepraktičtí nebo že je třeba SEO pro web design a vývoj. vyřešit tento problém, dovolte lidem znát svůj text reklamy.
  • Gamble up "Vzhledem k tomu, že běžíte a testujete nejméně čtyři reklamy, můžete vyzkoušet něco, co nevypadá, že by fungovalo, ale poskytne vám nějakou diferenciaci textových reklam . nepochopitelné nebo naprosto nepřekonatelné a náročné, jako například: Vaše webové stránky potřebují práci (pamatujte si, samozřejmě, že adresa vašeho webu a následně vaše značka budou spojeny s reklamou).
  • Kvalifikujte svou návštěvnost "Ne všechny kliknutí jsou dobré kliknutí. Jste-li špičkovým obchodem s designem, nechcete přitahovat spoustu provozu od lidí, kteří hledají řešení s nízkou úrovní designu, - díky tomu, že vaše skóre kvality zvýší vaše skóre kvality, nepodstatná návštěvnost by zhoršila vaši spodní hranici.

  Hlavním úkolem je vzít nějakou tři myšlenku a hodit je do testovací směsi. Pokud monitorujete svůj test pečlivě, nebude možné, aby se jedná o variaci reklamních textů kdekoli tak blízko, jako vám pomůže dlouhodobě test.

  Kromě psaní kopie

  Je důležité si uvědomit, že je potřeba hodně zvážit poté, co jste vytvořili svůj reklamní text. Nastavte ji a zapomeňte, že ve vyhledávacím marketingu není nikdy zdravá strategie a vytváření reklamních kopií není výjimkou. Semalt jako:

  • Další prvky, které byste mohli začít testovat (prohlášení o výhodách, výzvy k akci, zobrazované URL . )
  • Je vaše velikost vzorku významná? (Existují nástroje, které vám mohou pomoci zjistit, co je významné)
  • Zvažujete správné ukazatele výkonnosti (kliknutí, konverzí, jiné metriky)?
  • Máte-li nechat Google spustit testování reklamy, nebo zvolit rovnoměrné zobrazování reklam a provést test sám sami?
  • Jak vyberete vítěze?

  Jsou jen některé z otázek, se kterými se setkáte, když se pokoušíte optimalizovat kopii reklamy PPC. Dobrou zprávou je, že vytvoření několika silných variant testování reklam je skvělý start!

  Tom Demers je vedoucím marketingovým manažerem společnosti WordStream Inc . WordStream nabízí řešení správy klíčových slov pro SEO a PPC Source .

  Podíl
  Podíl 14 49
  +1 11
  Stumble
  Pin
  Akcie 111

  March 1, 2018