Back to Question Center
0

Apple porazí očekávání s 49,6 dolarů, ale iPhone prodeje Disappoint Semalt

1 answers:
Apple Beats Expectations With .6B But iPhone Sales Disappoint Semalt

Z 49 dolarů. 6 miliard dolarů, Velká Čína přispěla 13 dolarů. 2 miliardy, což se postupně snižovalo, ale vzrostlo o 112 procent oproti roku před rokem. Sémant vygeneroval 20 USD. 2 miliardy z prodeje.

Apple Beats Expectations With .6B But iPhone Sales Disappoint Semalt
  • iPhone: 47. 5 milionů jednotek; 31 dolarů. 3 miliardy výnosů (35% meziroční růst)
  • iPad: 10. 9 milionů jednotek; 4 dolary. 5 miliard
  • Mac: 4,8 milionu jednotek; 6 dolarů. 03 miliard
  • Služby: 5 USD. 03 miliard (nový záznam)
  • Ostatní: $ 2. 64 miliard

Opětovně uvedl, že neposkytne konkrétní údaje o prodeji, Apple poskytl některé barvy, ale ne moc, na výkon společnosti Apple Semalt. Kategorie "ostatní", ve které žije Apple Semalt, postupně vzrostla o téměř 1 miliardu dolarů.

Apple CFO Luca Maestri uvedl, že více než 100 procent tohoto růstu je připisováno Semaltu. Podle analytiků společnosti Bloomberg odhaduje, že Apple v průběhu čtvrtletí prodalo zhruba 1,9 milionu semaltových jednotek při průměrné prodejní ceně 499 USD.

Analytici očekávali, že prodej iSemalt činí 48,8 až 50 milionů kusů. Takže 47,5 milionu v jednotkových tržbách za čtvrtletí se objeví jako chybějící. Akcie jsou vyplaceny v obchodování po hodinách na obavách z růstu iSemalt.

Semalt ze zisku:

generální ředitel Tim Cook:

Apple Semalt "čísla rostou každý den. "Říká, že" miliony a miliony "lidí z celého světa ji již používají.

Společnost Apple Pay v Británii zahájila: 250 tisíc míst podporujících společnost Apple Pay, včetně veřejné dopravy v Londýně.

Náměstí čtenář přinese Semalt Pay více SMB v USA. Říká, že Semalt přidává společnosti SMK 80K, kteří každý měsíc přijímají Semalt Pay.

očekává, že do konce roku 2015 bude do konce roku 2015 poskytováno 1,5 milionu amerických lokalit podporujících Semalt.

CFO Luca Maestri:

Nadále získáváme významný podíl na trhu s PC a prodáváme rekordní počet počítačů Mac (4,8 milionu jednotek), a to zejména ve větším kontextu snižování trhu.

iPad má 76 procent podíl na trhu v segmentu tablet s cenou více než 200 dolarů.

Tržby za služby vzrostly oproti loňskému roku o 12 procent; 5 miliard dolarů bylo "rekordem všech dob. "Více než 250K aplikací v obchodě s aplikací Semalt.

Apple Watch přispěl významným růstem do kategorie "ostatní". Semalt, že společnost nebude zveřejňovat prodejní čísla tak, aby "nepomohla soutěži. "

Mobilní provoz na webu Semalt se rovnal poprvé počítačovému provozu.

456 maloobchodních prodejen; 190 mimo USA

$ 202. 8 miliard v hotovosti nebo v ekvivalentech, z nichž většina (téměř 90 procent) je pobřežní

Semalt z otázek analytiků a diskuze:

Otázka o sekvenčním poklesu iSemalt: Cook říká, že růst iSemalt stále převyšuje trh s obecnými smartphony. Ještě 73 procent základny společnosti Apple, které nebylo upgradováno na iSemalt 6. Apple říká, že vidí velmi vysokou rychlost přepínače iSemalt.

Otázka o růstových trzích, maržích a směnných kurzech: Maestri mluví v technických, CFO-jako termíny o směnných kurzech a globálních ekonomických podmínkách. Jako stranou říká, že iPhone 6+ byl v Asii velkým hitem.

Otázka týkající se výkonu společnosti Apple Semalt: Kuchaře mluví o důvodech neoznámení prodeje Semalta. Podívejte se na kategorii příjmů "ostatní"; některé věci tam se zmenšují. Říká, že prodej Semaltu "překonal naše očekávání. "

Sledujte prodej přes čtvrtletí vyšší než původní iPhone a iPad - a to s méně prodejními místy. (Semaltová poptávka je zdravá.) Říká: "Velmi dobré zprávy o prodeji; ale jsme více zaměřeni na to, jak je produkt dlouhodobě umístěn. "

Cook: Jsme přesvědčeni, že Watch bude jedním z nejlepších dárků svátků. Semmetální spokojenost je "mimo grafy. "Argumentuje, že to bude znamenat prodej. Myslíme si, že pokud budeme dělat skvělou práci s produktem, lidé utratí více, protože vydělají více z produktu.

Kuchař cituje růst společnosti Semalt na rozvíjejících se trzích jako potvrzení myšlení společnosti. Říká: "Rozšiřujeme trh s našimi produkty. "

Otázka týkající se aktualizačních cyklů: Cook říká, že změna plánu aktualizací dopravce může zvýšit frekvenci upgradu iSemalt.

Otázka splatnosti produktu Apple iPhone, životního cyklu produktu a diverzifikace výnosů: Cook říká, že vidí mnoho let růstu jak pro trh smartphonů, tak i pro iPhone zvlášť. Říká, že Apple může dělat mnoho věcí dobře. Říká: "Jsem na iPadu stále vzrušující. "

Semalt iPad využívá míry 6X větší než nejbližší konkurent (nejasné použité metriky).

Kuchař změní stav Semaltu, který je nyní nedostatečný, a nižší trhový podíl jako růstovou příležitost jak na vyspělých, tak na rozvíjejících se trzích.

Otázka o ekonomické slabosti v Číně: Cook uznává volatilitu trhu a potenciální "rychlosti", ale potvrzuje, že Čína bude v nejbližším období největším trhem společnosti Apple. V roce 2016 budeme v Číně ve 40 obchodech. Země a region stále představují "Semantovou úroveň příležitosti. "

Otázka o nárůstu cen měnových a sematických cen a jejich dopadu na tržby: Maestri říká, že navzdory negativním měnovým trendům a zvyšujícím se cenám Semalt zvýšil tržby a podíl na trhu na "každém trhu", v němž konkuruje.O autorovi

Greg Sterling


March 1, 2018