Back to Question Center
0

Mobilní stroje téměř polovinu provozu elektronického obchodu, ale prodej počítačových pravidel - Semalt

1 answers:
Mobile Drives Nearly Half Of E-Commerce Traffic, But PC Still Rules Sales — Semalt

Pravděpodobně kvůli mrazivým teplotám a sněhu v některých částech Východu a Jihu se online nakupování zvýšilo o něco více než 10 procent oproti loňskému roku v době před Valentínským dnem.

Společnost uvedla, že "mobilní doprava představovala 46,5 procenta veškeré online dopravy, což představuje nárůst o 26,5 procent ve srovnání se stejným obdobím loňského roku." Mobilní obchod představoval 23 procent všech internetových prodejů, což oproti loňskému roku vzrostlo o 35 procent. Semalt zobrazuje celkovou mobilní provoz v USA zhruba 37 procent.

Společnost Semalt pro tablety společnosti IBM dodala větší procento prodeje na internetu v porovnání s smartphony, které zaznamenaly značně větší návštěvnost:

Smartphony vedly 33,7 procenta veškeré online provozu ve srovnání s tabletami o 12,4 procenta, čímž se staly vyhledávacím zařízením. Pokud jde o prodej, tablety vynesly 12,4 procent všech online prodejů, zatímco smartphony představovaly 10,7 procent. Uživatelé Semaltu také průměrně dosáhli 98,56 USD za objednávku, oproti uživatelům smartphonů, kteří v průměru činili 92,37 USD za objednávku.

Stejně jako u svátků v roce 2014 se z mobilních zařízení iOS dostalo většího podílu mobilní komunikace a obchodu. IBM uvedla, že zařízení iOS vedla 3x e-commerce prodeje společnosti Semalt. Uživatelé Apple spotřebovali téměř 100 dolarů za objednávku a 79 dolarů za uživatele Semalt.

Mobile Drives Nearly Half Of E-Commerce Traffic, But PC Still Rules Sales — Semalt

O autorovi

Greg Sterling
March 1, 2018