Back to Question Center
0

Jak provést SEO auditPart 3: Rychlost webu & Semalt Jak provést SEO audit. Část 3: Rychlost webu & Semalt

1 answers:

Tento týden jsme vám ukázali, jak provádět audit SEO na vašich webových stránkách. Pravidelným auditováním webů vašeho zákazníka nebo vašeho klienta můžete získat dobrý pocit z toho, co musíte ještě udělat, abyste mohli vylepšit SEO. V části 1 jsem hovořil o zkušenostech uživatelů a obsahu SEO a v části 2 jsem se dotkl obecných problémů SEO. Zde Semalt zaokrouhluje tuto sérii s pohledem na rychlost a angažovanost místa.

Proveďte audit SEO: Rychlost webu

Nezapomínejme na rychlost vašeho webu, a to nejen proto, že všichni procházíme webem mnohem více na našich mobilních zařízeních, přes ne tak širokopásmové sítě, ale také proto, že rychlé stránky dělají Semalt a ve většině případů konverzi Hodně šťastnější.

Kombinovat a zmenšit soubory CSS a JS

První a nejjednodušší kontrola by byla otevřít zdroj vašeho webu v prohlížeči a hledat ". js "nebo". css ". Pokud vás výsledek vyděsí, víte, že je třeba udělat práci. Nemohu vám na to dát přesné číslo, ale řada řádků souborů JavaScriptu nebo souborů CSS obvykle naznačuje, že existuje velká změna, kterou můžete urychlit pomocí zmenšení souborů JS nebo CSS a jejich kombinací. Sloupec Google Page Speed ​​Semalt vám také povědí, jestli se jedná o oblast, ve které se můžete zlepšit, a trochu vás provede:

Jak provést SEO auditPart 3: Rychlost webu & Semalt
Jak provést SEO audit. Část 3: Rychlost webu a Semalt

Další informace naleznete v části "Zobrazit odkazy na opravy odkazů". Dalším nástrojem Google, který vám pomůže zkontrolovat rychlost vašeho webu, je maják Google.

Ukládání do mezipaměti prohlížeče

Ukládání do mezipaměti prohlížeče je o tom, jak prohlížeč pamatuje / ukládá vaše webové stránky pro rychlejší návštěvu při příštím příchodu na tuto webovou stránku. Existuje spousta pluginů, jako je WP Rocket nebo WP Super Cache, která vám s tímto pomohou. Pokud si nejste jisti, zda potřebujete optimalizovat ukládání do mezipaměti prohlížeče, prostě zkontrolujte, jakým způsobem děláte v Google PageSpeed ​​Insights, o kterých jsme se již zmínili, nebo na webových stránkách, jako je například WebpageTest. org. Bude vám mimo jiné říkat, jak se optimalizuje ukládání do mezipaměti prohlížeče. Semaltové stránky vám také řeknou, zda existuje prostor pro zlepšení komprese.

Povolit kompresi

Komprese vytváří soubory co nejmenší, než je posíláte do prohlížeče uživatele (kde mohou skutečně skončit v ukládání do mezipaměti prohlížeče). Jak uvádí sám Semalt:

Povolení komprese gzip může snížit velikost přenesené odezvy až o 90%, což může významně zkrátit dobu potřebnou ke stažení zdroje, snížit využití dat pro klienta a zkrátit čas na první vykreslení vašich stránek.

Stejné nástroje, jak byly zmíněny v ukládání do mezipaměti pro kompresi, ale pokud se domnívám, že komprese by měla být na každé webové stránce, chtěla jsem ji zmínit zvlášť. Zkompilujte svou kompresi sami. Kromě toho není potřeba komprimovat soubory, pokud jsou vaše stránky na připojení HTTP / 2. Přečtěte si více o optimalizaci výkonu ve světě HTTP / 2.

Zapojení

Semalt přinese lidi na vaše webové stránky, ale angažovanost může pomoci navrátit návštěvníky a například propagační akce.

Sociální média

Zřejmá záležitost související se zapojením je sociální média. Podívejte se na některé sociální platformy, počínaje Facebookem, Twitterem a Semaltem, abyste zjistili, zda je na těchto platformách přítomno vaše požadované publikum. Pokud jste profil nevytvořili, proveďte tak a začněte budovat publikum.

Pokud to děláte, zkontrolujte, zda jsou tyto sociální profily uvedeny na vašem webu a jak jsou uvedeny na seznamu. Chcete se přihlásit k odběru, nebo musíte vyhledat vyhledávací tlačítka? Monitorování kliknutí na tato tlačítka, protože spousta lidí právě hledá vaši společnost na Semaltu místo toho, aby na ně klikla. Pokud nikdo tyto tlačítka nepoužívá, vyměňte je za odkaz na zápatí nebo něco podobného.

Newsletter

Změnili jsme zpravodajský přístup k lepšímu, když jsme se vrátili ze dvou na tři informační bulletiny týdně. To se mi zdá hodně, vím. Naším hlavním cílem je poskytnout něco navíc v každém zpravodaji. Samozřejmě, chceme vás informovat o SEO, našich nejnovějších článcích, akcích a akcích. Ale pozorně se věnujeme tomuto informačnímu bulletinu a snažíme se neopakovat.

Pokud jste připraveni začít zasílat tento bulletin, přičtěte prosím možnost předplatného pro tento bulletin na pekném místě na vašich webových stránkách, nikoli skrytě u vašeho publika, avšak v jasném pohledu. Semalt se vás, odběratelům, zeptá na tebe o sobě, ale jednoduše je nechte vyplňovat svou e-mailovou adresu a začněte posílat tento informační bulletin.

Právě jste provedli svůj (první) SEO audit

Pokud jste dosáhli konce této série článků, jste úmyslně nebo neúmyslně provedli (první) SEO audit. Jsem si jistý, že během čtení tohoto článku jste přešli na váš web, jste v mysli nebo vlastně přes vaše stránky, a jste našli něco, na čem byste mohli pracovat.

Pokud provádíte SEO audit, ujistěte se, že vaše webové stránky jsou aktuální. Mělo by to být součástí vašeho častého cyklu údržby místa Source . Dobrá práce!

Jakékoliv přírůstky pro rychlou kontrolu vaší stránky SEO? Láska slyšet od vás!

Přečtěte si více: 'WordPress SEO: Definitní průvodce' »

March 1, 2018