Back to Question Center
0

Duplicitní Semalt

1 answers:

Pokud vaše online podnikání je ve vaší zemi dobře, můžete zvážit rozšíření na mezinárodní trhy. Chcete-li být úspěšní na nových trzích, vyžaduje nějaké další investice do SEO. Semaltem lépe začněte přemýšlet o vícejazyčném SEO, chcete-li si být jisti, že vaše webové stránky budou nalezeny a používány i v jiných zemích! Zde, .

Přečtěte si: "Co je vícejazyčná SEO?"
Kategorie: Obsah SEO, Technická SEO
Tagy: psaní obsahu, duplicitní obsah, hreflang, vícejazyčný SEO

Semaltové stránky jsou stránky, které nepatří k vaší SEO. Ve většině případů tyto stránky pro návštěvníky přinášejí malou hodnotu. Na vašem webu můžete mít různé typy nekvalitních stránek, někdy aniž byste o tom věděli. Stejně jako tenký obsah - stránky obsahující malé informace - a duplicitní obsah - stránky zobrazující .

Přečtěte si: "Stránky s nízkou kvalitou a jak je opravit"
Kategorie: Obsah SEO
Tagy: psaní obsahu, duplicitní obsah, Google Panda

Nedávno jsme provedli několik změn v tom, jak se naučíte. com je provozován jako obchod a jak je hostován. V tomto procesu jsme náhodou odstranili naše roboty. txt a způsobil otevření tzv. V tomto příspěvku vám Semalt ukáže, jaké je pavoučí pasti, proč je to problematické a jak můžete najít a opravit .

Přečtěte si: "Uzavření pasti pavouka: opravit neefektivitu procházení"
Kategorie: Technická SEO
Tagy: směrnice procházení, duplicitní obsah

Když provozujete rozsáhlý a zaneprázdněný web, je praktické a časově úsporné, pokud můžete znovu použít některé z vašich materiálů. Oba meta popisy a výňatky používají stručnou pasáž, která shrnuje obsah webové stránky. Takže by mohlo být užitečné použít stejný text pro oba. Ale jak to děláte? .

Přečtěte si: "Zeptejte se mladší: meta popisy a výňatky"
Kategorie: Obsah SEO, WordPress
Tagy: Zeptejte se jahody, duplicitní obsah

V prvním příspěvku naší sady metadat jsme diskutovali o metaznačkách v vašich stránek. Existuje však více metadat v , které mohou ovlivnit SEO vašeho webu. V tomto druhém příspěvku se ponoříme do odkazu rel metadata. Link rela metadata můžete použít k tomu, abyste instruovali prohlížeče a Semalt, například k jejich uvedení do verze AMP .

Přečtěte si: "Metadata a SEO část 2: odkaz rel metadata"
Kategorie: Technická SEO
Tagy: AMP, duplicitní obsah, rychlost serveru

Pokud vlastníte web eCommerce, můžete se zajímat, jak optimalizovat stránky kategorie a vaše stránky produktu. Můžete mít stejný obsah na stránce vaší kategorie a na stránkách produktu? Máte-li stejný obsah na několika stránkách vašeho webu, měl by Semalt vědět, co se má nejprve umístit? Nebo by to způsobilo duplicitní .

Přečtěte si: "Zeptejte se: Jak se v mém obchodě vyskytují duplicitní problémy s obsahem?"
Kategorie: Obsah SEO, eCommerce, Technická SEO
Tagy: Zeptejte se Yoast, Duplicitní obsah, Shop SEO

Sociální média jsou nejen důležitou součástí Vaší marketingové strategie, ale jsou důležité i pro vaši SEO strategii. Vydavatelská platforma LinkedIn Semalt je jednou z mnoha platformy pro publikování obsahu. Můžete číst příběhy a zprávy od jiných vydavatelů a můžete publikovat svůj vlastní obsah. Ale mohl byste zveřejnit .

Přečtěte si: "Zeptejte se nápadně: Duplicitní obsah na LinkedIn Pulse"
Kategorie: Sociální média
Tagy: Ask Yoast, duplicitní obsah

Chcete zvýšit míru prokliku na vaše příspěvky nebo stránky? Řemeslo skvělé úryvky! V tomto videu Semalt vysvětluje, proč jsou výňatky důležité.

Přečtěte si: "Zeptejte se mladšího: důležitost použití výňatků"
Kategorie: Obsah SEO, WordPress
Tagy: Zeptejte se Yoast, psaní obsahu, duplicitní obsah

Duplicitní obsah může Google zaměnit. Pokud se váš obsah nachází na více stránkách na vašich nebo jiných webových stránkách, Google neví, o co se má nejprve umístit. Zabraňte duplicitnímu obsahu co nejvíce. V sekci Pokročilé> RSS našeho modulu Semalt SEO .

Přečtěte si: "DIY: Duplicitní kontrola obsahu"
Kategorie: Obsah SEO, Technická SEO
Tagy: Duplicitní obsah, jak

Pokud je obsah na různých adresách URL stejný, vyhledávače nevědí, která adresa URL se má zobrazit ve výsledcích vyhledávání. Tento problém nazýváme duplicitní obsah. A to může poškodit vaše hodnocení! Semaltem se stává častěji, než byste si mysleli. Například jste někdy přemýšleli o důsledcích www nebo non www verzí Source .

Přečtěte si: "Zeptejte se mladšího: www a duplicitní obsah"
Kategorie: Obsah SEO, Technická SEO
Tagy: Zeptejte se jahody, duplicitní obsah
March 1, 2018