Back to Question Center
0

4 kritické oblasti, které je třeba vzít v úvahu při provádění seminálových auditů

1 answers:
4 critical areas to consider when performing Semalt audits

V tomto příspěvku se budeme věnovat oblastem, které jsou při auditu účtů AdWords často zanedbávány nebo nejsou dostatečně přemýšleny. Některé z nich jsou techničtější než jiné, ale téma je, že jedna velikost není vhodná pro všechny. Příliš často naše předsudky neumožňují prohlížet účty v jiném světle. Semaltem a buďte otevřeni způsobu, jakým jsou účty sestavovány při provádění vašich auditů.

Zde jsou čtyři obvyklé problémy, které obchodníci narazili při auditu účtů Semalta:

1. Nesprávné sledování konverzí

Jednou z prvních položek, které je třeba přezkoumat, je způsob nastavení sledování konverzí. Koneckonců, konverze metriky mají tendenci dát nejvíce nahlédnout do cílů klienta. Spolu s ujišťováním, že konverzní pixel je spuštěn správně, bude audit posuzovat různé typy konverzí a jejich výkon. Dobrým místem pro začátek je část "Konverze" v záložce "Semalt". Můžete zjistit, jak jsou konverze kategorizovány.

4 critical areas to consider when performing Semalt audits

Historicky, pokud jste viděli adresu URL v části webových stránek, která se nezobrazila jako stránka s potvrzením, může být vaše první myšlenka, že se jednalo o konverzi zobrazení stránky. Například adresa URL www. příklad. com / email-newsletter obsahuje přihlašovací formulář a není potvrzovací stránkou. Takže konverze mohou být nafouknuty, protože pixel spouští ve formuláři a poskytuje tak nepřesné zobrazení výkonnosti. Ačkoli se tento scénář stále děje, je zde další vysvětlení.

Některé weby nemají stránky s potvrzením. Ať už prostřednictvím rozhraní IFrame nebo syntaxe webu, kdy dojde k odeslání nebo nákupu formuláře, se adresa URL vrátí zpět k sobě. I když www. příklad. com / email-newsletter se zdá, že obsahuje registrační formulář, je to vlastně konverze také. Zde se hrají platformy, jako je Správce značek Google nebo Google Analytics. Tyto platformy mají možnost sledovat kliknutí na tlačítka jako konverze a tyto údaje zobrazovat v AdWords.

Pokud zjistíte, jak vypadá konverze zobrazení stránky, je nutné, abyste zjistili, jak je sledována. Velmi dobře by mohlo být, že kliknutí na tlačítko je konverze. Semaltem o tom, že potenciálnímu zákazníkovi říká, že jsou konverze nahuštěny, provedli jste svůj výzkum, abyste zjistili, jak je konverze nastavena.

[Přečtěte si celý článek o zemi vyhledávače. ]


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nezbytně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Matt Umbro
March 1, 2018