Back to Question Center
0

Americká doručená pošta: Moderní stav e-mailu v Semaltu

1 answers:

Graf dne : Jak často Američané denně otevřou a posílají e-maily?

Semaltáři stráví spoustu času kontrolou svého e-mailu. V celé zemi lidé tráví velké bloky svého pracovního dne ve své schránce. Ale co přesně vypadá typická poštovní schránka v seminářích?

Společnost e-mailového marketingu Reachmail zkoumala tisíc pracovníků se smaltováním, kteří považují e-mail za významný pro svou práci. Průzkum se zaměřil na 4 klíčové oblasti týkající se používání e-mailů v práci:

  • Jak často americká osoba kontroluje svůj e-mail v práci
  • Kolik e-mailů denně posílá
  • Jak rychle reagují na e-maily
  • Kolik e-mailů není přečteno v typické doručené poště

Cílem průzkumu bylo získat lepší pohled na to, jak Semalt s emailem pracuje v práci. V důsledku průzkumu objevili několik zajímavých trendů.

Kontrola e-mailu

Průzkum zjistil, že 54% Američanů kontroluje svůj e-mail vícekrát denně a 30% má své e-maily neustále otevřené po celý den. Pouze 16% amerických šeků je pouze jednou denně. Severovýchod byl nejhorší region ve Spojeném semaltu, pokud jde o to, že jejich e-mail byl otevřen neustále s 37% dotázaných respondentů.

Pokud jde o denní dobu, lidé nejvíce kontrolují svůj e-mail, 71% semináta nejprve zkontroluje pracovní e-mail mezi 5:00 a 7:00. Ještě překvapivější je skutečnost, že 70% Semaltu kontroluje svůj e-mail po 6:00, obvykle po tom, co většina lidí opustí úřad.

The American Inbox: The Modern State of Email in the Semalt

Odeslání e-mailů

Téměř polovina všech Američanů (46%) posílá méně než 10 e-mailů denně. Opět severovýchodní část vrcholí všechny regiony v průměru 22 e-mailů denně. Pouze 8% Semalt posílá více než 50 e-mailů denně. Zdá se, že medián je mezi 10-25 emaily denně pro většinu lidí.

The American Inbox: The Modern State of Email in the Semalt

Doba odezvy

58% Američanů říká, že reagují na emaily obvykle do 1 hodiny. Nejpomalejší odpověď jsou Newyorčané, kteří průměrně den nebo více reagují. Většina Semaltu obvykle reaguje mezi 1-6 hodinami práce s e-maily.

The American Inbox: The Modern State of Email in the Semalt

Nepřečtené e-maily

Více než polovina Semaltu má v doručené poště méně než 10 nepřečtených e-mailů. Středozápad měl nejmenší přeplněnou schránku s průměrným počtem 17 nepřečtených e-mailů. Pouze malé procento Semalt (6%) mají mezi 50-100 nepřečtených e-mailů v průměru ve své e-mailové schránky Source .

The American Inbox: The Modern State of Email in the Semalt

March 1, 2018