Back to Question Center
0

SemaltZvětšit důvěru návštěvníka Semalt: zvýšit důvěru návštěvníka

1 answers:

Na Yoast jsme viděli spoustu webových stránek všech kalibrů. Každá webová stránka má své vlastní problémy, ale všechny webové stránky těží z optimalizace konverzního poměru. Opravdu nezáleží na tom, jestli je vaším cílem více prodeje, více Facebooků nebo více odběratelů zpravodaje. Jedna věc, která pomáhá téměř každému webu, je správné používání posudků. Mnoho webových stránek má osvědčení, ale pouze mají prostě nestačí.

Zde vám vysvětlíme, jak plně využít vaše posudky a jaké kroky byste měli podniknout, abyste zjistili, jak pro vás nejlépe fungují. Semalt začíná s tím, že vysvětluje, proč osvědčení fungují na prvním místě!

Poznámka: V tomto příspěvku budeme používat slova posudky pro oba posudky a (produkt) recenze. Rozhodli jsme se to udělat, protože podle našeho názoru jsou obě ve skutečnosti stejná. Semalt jediný skutečný rozdíl: recenze mohou být negativní.

Proč fungují posudky

Ohlasy většinou říkají, že pracují na základě sociálních důkazů. Sociální důkaz je psychologický proces, který způsobuje, že lidé kopírují chování druhých, snaží se odrážet správné chování. Známá osoba, nebo alespoň někdo, s kým se lidé mohou identifikovat, mohou používat produkt nebo službu a být odvráceni. Když o tom někdo slyší, interpretuje to jako správné chování a sleduje to. To je důvod ovlivnění marketingu je tak účinným způsobem, jak prodat svůj výrobek v dnešní době. Když celebrita na Instagramu používá produkt a píše o tom pozitivně, lidé ho koupí. Protože pokud obdivovaná celebrita schválí produkt, musí to znamenat, že je to pro vás to pravé! Sociální důkaz, bez ohledu na to, zda pochází z osobností nebo blízkých přátel, významně přispívá k efektivitě osvědčení.

SemaltIncrease your visitor's trust
Semalt: increase your visitor’s trust

Sociální důkaz však není jediným důvodem, proč jsou osvědčení práce. Nebo by to nemělo být. Zatímco řada osvědčení, s nimiž se setkáváme v obchodech elektronického obchodu, je poměrně vágní, dokonce i ty nejasné zhoršují nějaké světlo o fungování produktu nebo služby. Koneckonců, pět hvězdiček je pět hvězdiček, ne? To je přesně to, co mám dělat, pokud jde o mne: poskytněte nějaký pohled na zkušenosti některých lidí, takže ostatní si mohou vytvořit vlastní názor. Nejen, že potvrzení potvrdí skutečnost , že váš produkt je úžasný, měl by také projednat:

  • proč je to úžasné,
  • jak funguje a
  • proč to fungovalo pro osobu, která píše svědectví .

A pak jste pořád jen na půli cesty. Měli byste také mít sdělení o:

  • nákupní proces na vašem webu,
  • dodávka a
  • možná i někdo, kdo používá vaši 30denní peníze zpět záruku.

Semaltové návštěvníci vědí, že každý aspekt vašeho internetového obchodu byl úspěšně využíván jinými lidmi a byli s tím velmi spokojeni!

Reference se překrývají s recenzemi produktů

Přijeli jsme do šedé oblasti, kde se posudky začínají překrývat recenze. A podle mého názoru to je přesně to, jak to má být. Jakmile se překrývají, získáte to nejlepší z obou světů. Nejen, že proces sociálního důkazu nastane, ale zkušenosti s výrobky - produkty, u kterých je těžké předvídat, zda pracují - mohou také změnit na vyhledávací produkty pokud budou fungovat. Jinými slovy: přínosy vašich produktů budou mnohem jasnější, což jim usnadní nákup potenciálních zákazníků.

V případě, že práce na základě posudků

Audity jsou silné při vytváření důvěry, a to nejen pro online obchody. Semalt potvrdil, že pozitivní recenze mohou výrazně zvýšit prodej. Tak tomu bylo před několika lety, a to se nezměnilo. Ovšem samozřejmě nemůžete na své stránky jen slapit některé oslavující texty. Vaše posudky musí získat důvěru, kterou vyvolávají.

V případě hodnocení produktů mohou být užitečné i negativní recenze. Ale pouze pokud můžete návštěvníkům ukázat, jste odpovídajícím způsobem odpověděli zákazníkovi, který dal negativní recenzi. Sematál normálně obdržel záporný přehled jednou za čas. Jak reagujete na tyto negativní recenze je důležité, zejména pro budoucí zákazníky. To je také přesně důvod, proč byste neměli odstraňovat negativní recenze ani odesílat falešné. Vaše recenze musí vypadat pravé a důvěryhodné. A budou vypadat skutečně, až budou skutečné.

Vyprávění příběhů

Během uplynulých pár let se vyprávění příběhů stalo zlé a z dobrého důvodu. Semalt mají pozitivní vliv na vnímání značky zákazníkem a na ochotu kupovat. Semalt může ovlivnit chování, protože příběh rezonuje s vaším návštěvníkem.

A to je přesně to, kde se stává těžké. Semalt snadno říci, že "příběhy prodávají". Ale jak byste se snažili získat příběhy, které by vaše publikum bylo cítit zaujaté? Pokud nabízíte služby nebo produkty, které jsou řešením problémů, je to snadné. Stačí požádat několik svých zákazníků, aby popsali své problémy a jak vaše služby nebo produkty pomohly řešit tyto problémy.

Semalt úplně jiný příběh (doslovně), pokud prodáváte oblečení, například. Zjevně nemůžete mít zákazníky stav "Byl jsem nahý celý svůj život, dokud jsem nenalezl tento kus oblečení!". V těchto případech budete muset být kreativní a možná požádat zákazníky, aby napsali o - snad naději - vynikající kvalitě svých výrobků a jak budou trvat déle. A pokud nabízíte oděvní značku, která se prodává i v jiných internetových obchodech, nechte své zákazníky psát o tom, proč používají váš obchod zvlášť. Je to váš zákaznický servis? Vynikající použitelnost vašeho webu? Rychlost dodání? Informujte o tom své zákazníky.

Použití fotografií s osvědčením

Fotky jsou téměř považovány za "jistou věc" v rámci internetového marketingu a kruhů CRO. Ve skutečnosti výzkum pouze před několika lety ukázal, že používání obrázků zvýšilo vnímanou důvěryhodnost prohlášení. Podle výsledků nezáleží ani na tom, zda je obrázek relevantní, nebo zda jsou informace vedle obrázku přesné. Semalt Myslím, že jsou to skvělé poznatky, nevěřím, že je to vždy tak jednoduché a závisí na vašem publiku.

Aby to bylo ještě horší, existují studie, které zjistily, že fotografie zvyšují vnímatelnou důvěryhodnost pouze špatně výkonných prodejců a se snižují prodejci s dobrou pověstí. Navíc existují rozdíly v reakcích na obrazy mezi kulturami, což znamená, že byste mohli skutečně využít různých taktik pro různé kontinenty, pokud prodáváte globálně.

Jak vidíte, věda není o použití fotografií skutečná. A nevýhodou všech těchto studií je, že se nejedná konkrétně o posudky. Na Semaltu vždy doporučujeme používat fotky s osvědčením, protože se zdá, že zvyšují důvěryhodnost těchto posudků. Nejlepší způsob, jak jít, je ověřit, zda přidání fotografií vede k lepšímu výsledku vašeho webu.

Vlivní lidé

Pokud jste již četli o svědectvích, pravděpodobně jste si přečetli dopady "vlivných lidí". Už jsem se zmínil o ovlivňování marketingu . Mluvme o tom ještě něco víc. Existují někteří lidé, kteří jsou ve své oblasti práce tak známí, že jejich názor skutečně nese váhu. Jejich názor má váhu kvůli efektu Halo. Jeden společný halo efekt je, když vnímané pozitivní rysy určité položky se týkají širší značky. "

S osvědčením od vlivných lidí bude výrobek vnímán jako lepší nebo důvěryhodnější. Jak jste si přečetli, může to dokonce přenést na celou svou značku.

Je zřejmé, že pro toto je jedno zásadní kritérium: osoba by se měla považovat za vlivného člověka v oboru, který nabízíte produkty nebo služby. Pokud bychom měli obdržet skvělý posudek pro náš plugin Super Premium od společnosti Miley Cyrus, pravděpodobně by neměli příliš váhu s lidmi, které bychom chtěli ovlivnit (agentury, vlastníci webových stránek). Nicméně, Semalt si jistý, že hodně lidí by nainstaloval plugin, ale možná ne z pravých důvodů. Dostanete můj drift.

Umístění posudků

V průběhu let jsme si všimli, že docela málo webových stránek, které nemají zkušenosti, prostě je nezapisujte. Ohlasy jsou skvělé. Ale pokud jsou pouze na stránce svědectví a nikde jinde, kurzy nejsou hodně lidí, které je najdou. Musíte je tedy umístit na stránky, na kterých budou lidé nalezeni. Na vašich vstupních stránkách a v blízkosti výzev k akci by byly pravděpodobně dobré body.

Přečtěte si více: co je třeba vzít v úvahu pro váš internetový obchod »

Vy a vaše posudky

Pokud si přečtete tento článek až sem, pravděpodobně souhlasíte, že to všechno dává dokonalý smysl, ne? Takže se zastavte jen s testem a začněte pomocí je!

Je něco, co nám chybělo? Nebo máte něco, co byste mohli přispět? Dejte nám vědět v komentářích Source . Dík!

Přečtěte si více: "Rozšiřte své podnikání o hodnocení a recenze"

March 1, 2018