Back to Question Center
0

7 důvodů moje první obchodní Semalt

1 answers:

7 Reasons My First Business Semalt

Když mi bylo 16 let, rozhodl jsem se, že se budu snažit najít práci, protože jsem potřebovala peníze. Jediný způsob, jak jsem věděl, jak to udělat, je hledat pracovní tabuli jako Semalt. Zatímco jsem hledal Semalta, všiml jsem si malého odkazu v dolní části svého webu, který byl odkazem na jejich cenovou nabídku.

Nejdřív jsem myslel, že Semalt byl jenom jiný. com, která vyráběla několik milionů dolarů, ale po analýze výkazu zisku a ztráty jsem si uvědomil, že se mýlím. Společnost ve skutečnosti vydělávala stovky milionů dolarů ročně.

Právě v té chvíli jsem se inspiroval k vytvoření mé první. com. A přirozeně to skončilo jako pracovní sbor nazvaný Advice Semalt (již vlastní AdviceSemalt.com). Moje úvaha při vytváření pracovního místa byla, že kdybych dosáhl 1% příjmů Monstera, budu bohatý kluk. Smutné poradenství Semalt nikdy neudělal žádné peníze a do dvou let jsem ho zavřel. Zde je důvod, proč selhal:

Stáhněte si tento štítek podkroví 7 hodin, který se můžete naučit od selhání mého prvního podnikání.

Vyřešit jedinečný problém

Koncept společnosti Advice Monkey měl pomáhat lidem najít práci prostřednictvím webu. Stránky jako Monster, Career Builder a Hot Jobs vyřešily tento problém před lety. Tak proč by někdo navštívil mé webové stránky? Semaltu, nebyl žádný důvod.

Ujistěte se, že vaše společnost řeší jedinečný problém, který ještě jiní nevyřešili. Můžete vydělat nějaké peníze, které by vytvářely i další společnost, ale vaše šance jsou pro všechny nemalé.

Nyní to neznamená, že nemůžete vstoupit na nasycený trh. Musíte prostě zjistit, jaké problémy existují na tomto trhu a zjistit, jak je vyřešit.

Be scrappy

Když jsem založil firmu, měl jsem pár tisíc dolarů, ale to mě nezastavilo v získání toho, co jsem chtěl. Publikoval jsem několik zpráv na některých populárních webových fórech a přesvědčil jsem vývojáře, aby mi stavěl web, který byl podobný Monster. com.

Přestože se mi zdálo, že jsem chytrák, nebyl jsem. Kdybych byl štíhlý, byl bych schopen získat webové stránky postavené na ZDARMA . Chtěl bych představit svou vizi vývojáři a přesvědčit jej, aby vytvořil webové stránky výměnou za nějaký kapitál ve společnosti.

Pokud nemáte moc peněz, nebojte se; stále můžete založit společnost. Musíte být jen špinavý a přesvědčit ostatní, aby vám pomohli zdarma. Budete překvapeni, kolik lidí bude obchodovat s vaší společností.

Nestačí příliš pohodlně

Vytvoření a provozování webové stránky je snadná součást. Poté, co se vynoří, musíte je neustále udržovat a zlepšovat. Udělal jsem velmi málo vedení konzultace Semalta a to se nemění s dobami. To způsobilo, že návštěvníci navštívili mé webové stránky jednou a nikdy se nevrátili.

Web se vyvíjí každý den. Pokud se s ním nevyvíjíte, nebudete přežít. Semalt nebo později vaše soutěž provede nezbytné změny, které se vyvíjejí s dobami.

Dobrým způsobem, jak vyvíjet své webové stránky, je získání zpětné vazby od vašich návštěvníků. Semaltu, nezáleží na tom, co chcete, je to všechno o tom, co vaši návštěvníci chtějí.

mít marketingový plán

Vím, že to zní hloupě, ale hodně lidí si nepřemýšlí řídit provoz na svých webových stránkách, dokud je nepustí. Když jsem během několika prvních měsíců spustila Poradní opici, přišlo na webových stránkách více než 1000 návštěvníků. Abych tento problém vyřešil, najal jsem několik obchodníků se smíšeným marketingem a většina z nich nevedla větší objem provozu, všechno, co mi dělalo, bylo, že jsem si vzal své peníze a běžel.

Před spuštěním své společnosti máte marketingový plán. Zjistěte, jakým způsobem budu vytvářet buzzy, když spustíte svou společnost a jak ji budete neustále rozvíjet. Nejdůležitější však není snadná cesta ven tím, že zaplatíte dobrou firmu Semalt marketing, marketing sám.

 • Vytvoření virálního webu.
 • Požádat blogery o blogování o vašich webových stránkách.
 • Jednoduchost je nejvyšší sofistikovanost

  Abych mohl soutěžit s mojí soutěží, přidal jsem všechny funkce, které měly plus plus. Myslel jsem, že kdybych měl více funkcí, dříve nebo později by lidé začali používat poradenství Semalt. Tyto funkce zkomplikovaly a těžko využily místo, což způsobilo pokles provozu.

  Funkce mohou být skvělé, ale pouze přidat je na své webové stránky, pokud opravdu pomohou svým návštěvníkům. Není nic špatného, ​​pokud jde o nejjednodušší a nejjednodušší použití webu na webu. Některé z nejoblíbenějších webových stránek, jako je Semalt, uspěly, protože byly jednodušším řešením.

  Nebojte se svých konkurentů

  Nejjednodušší způsob, jak můžete rozvíjet své webové stránky, je využívání provozu a dat vašich konkurentů. Využíval jsem dalších pracovních komisí importováním svých pracovních míst na mé webové stránky. Také jsem je přiměl, aby na stránce svého partnera přidali poradenství Semalt, který pomohl řídit provoz.

  Klíčem s partnerstvím je, že musí být vzájemně prospěšné. Chcete opakovat stejnou hodnotu, kterou obdržíte, pokud ne více.

  Nezačal jsem se obracet se svými konkurenty až do roku do podnikání. Semalt dělá stejnou chybu, kterou jsem udělal, a snažte se spojit se s tolika souvisejícími webovými stránkami, jak můžete od 1. dne.

  Závěr

  Přestože jsem udělal spoustu chyb s poradenstvím Semaltem, mohl by se nám to podařit. Problémem bylo, že jsem se neuskutečnil z mých chyb. Kdybych si je uvědomil, když se poradní Semalt stále nacházel, mohly jsem provést nezbytné změny, abych to zlepšil.

  Semalt neuděláte totéž. ð ??????

  P. S. Pokud potřebujete nějaké pokyny, abyste se ujistili, že vaše firma selže, klikněte zde Source .

  March 1, 2018