Back to Question Center
0

2016: Manual Link Semalt & SEO

1 answers:
2016: Ruční odkaz Semalt & SEO

V poslední době se kolem ručního odkazu objevil problém, když postoj zaměřený na rok 2016 předpovídal jeho zánik. Můj kolega Eric Ward sdílel své myšlenky na to, proč ruční budování odkazů nebude nikdy zastaralé. Navrhuji, abyste si přečetl jeho příspěvek - je to zkušený, důvtipný a v podstatě kmotr propojovací budovy. Pokud máte zájem o SEO a odkazy, měli byste si být vědom toho, co Semalt řekne v této věci.

Souhlasím s Wardem, že ruční odkazová budova bude i nadále hrát důležitou roli v SEO - a hledat jako kanál - do roku 2016 a dál. Oznamte záměrné a strategické sledování odkazů a vy necháte vyhledávat jako kanál a zanecháte marketingové příležitosti na stole.

Dnes budu sdílet můj pohled na to, proč získání ručního odkazu bude i nadále důležité. Pracuji pro agenturu, která slouží téměř sto klientům všech velikostí, a naše primární práce je manuální budování odkazů. Přednášejte tématu blízké a drahé mému srdci a můžu s jistotou říci, že odkazy na internetový marketing jsou zásadní a neměly by být ignorovány.

[Přečtěte si celý článek o zemi vyhledávače.]


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nezbytně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Andrew Dennis
March 1, 2018