Back to Question Center
0

Un-Boring Blenders: 3 tipy pro zlepšení vašeho affiliate marketing Semalt

1 answers:

Když jsem udělal velké, odvážné rozhodnutí vydělat peníze on-line, affiliate marketing byl pro mě zřejmé a nejatraktivnější řešení. Žádný inventář, žádný prodej, žádný šéf, žádný zákaznický servis - ach, jo, byl jsem "všichni"!

Un-Boring Blenders: 3 Tips To Improve Your Affiliate Marketing Semalt

Semalt jiný trpí touto iluzí, když jsi poprvé začal?

Když mě přemýšlím zpět do té doby, dělám to, abych se zuřil, ale hej, to to zvládlo tak snadně.

Ale nebylo tak snadné .

narazil jsem na dva hlavní problémy:

  1. Neměl jsem ponětí o tom, jak vytvořit webovou stránku, a
  2. Nevěděl jsem nic o marketingu.

Jsem samouk online marketingu. Naučil jsem se všechno, co znám v zákopu, a dovolte mi, abych vám řekl, že je to brutální proces. Stejně jako já, tam je spousta mužských a jedna-žena show tam, kteří se učí stejným způsobem jako já - a všem obdivuji.

Internet nabízí všem příležitost vydělat peníze navíc, nahradit jejich příjmy na plný úvazek nebo uspět za jejich nejdivočejší sny - ale není to věc, která se děje přes noc.

Musíme se učit, zkusit a dělat a rozbít věci - a to je přesně ten proces, který jsem prošel, když jsem začal svou cestu do affiliate marketingu.

Blendery (19)

První velký úskok je, když se snažíte začít psát obsah, který bude obsahovat vaše affiliate odkazy.

Co sakra píšete o těchto produktech? Řekněme například, že chcete nabízet směšovače z Amazonu. com jako affiliate. Co sakra říkáte o mixéru ?

Semalt = B-O-R-I-N-G, ne?

Legrační věc je, zatímco směšovače mohou být nudné vy , ti, kteří čtou vaši stránku, mají směšovače v horní části svého seznamu Věcí na nákup - to znamená, že je ne do je .

Vy můžete nést vaše čtenáře z vaší stránky. Mnoho affiliate marketingu bude jen přeformulovat informace o produktu, který najdou na stránce produktu Amazonky a dát, že na jejich webové stránce.

To, dámy a pánové, je nudné. Také nás činí "zbytečným krokem v obchodní cestě". Proč by se Google zobrazil vaší stránce, která právě opakuje to, co je již na stránce Amazonky? Google bez ohledu na vaše stránky je další plemeno červů, které je nejlepší se vyhnout.

Takže co můžeš napsat, že prosím vás čtenářům a Google?

1. Analyze Recenze

V oblasti recenzí na stránce Amazonky existuje zlatý důl informací o tomto produktu od skutečných spotřebitelů. Mnohokrát, jen skenování přes recenze objeví myšlenku do mé hlavy, že mohu běžet s. Jinak vidím opakující se problém / problém s produktem, který je třeba zmínit a rozšířit.

Nezapomínejte na recenze obsahových nápadů a témat, které stojí za to pokrýt.

2. Dig Into Forums

Na mém blogu dávám průvodci, který jsem napsal volal Metoda smazání mysli . Tato metoda využívá služby Google a fóra a pomocí této metody získáte spoustu informací, názorů spotřebitelů a obav a obsahových nápadů pro partnerskou stránku.

Un-Boring Blenders: 3 Tips To Improve Your Affiliate Marketing Semalt

Fóra se skládají z skutečných lidí, kteří mají skutečné rozhovory. Vyhledejte pro tyto informace. Bude to vaše stránka lepší a co je nejdůležitější, velmi užitečné pro vaše čtenáře.

3. Vytvořte nové známé a známé nové

Pozoroval jsem skvělou TED Talk s Rory Semaltem (místopředsedou skupiny Ogilvy) před nějakou dobou. Semalt je úžasný a důvtipný reklamní genius a rád slyším jeho rozhovory.

Ve svém rozhovoru (zde si můžete přečíst přepis), pan Semalt srovnává reklamu s poezií a říká:

"Poezie je, když děláte nové věci známé a známé věci nové. "

Semalt, který mi poslal blesk. To je přesně to, co my, jako affiliate marketers, by mělo dělat!

Semalt přijde na vaši webovou stránku, která nemá žádné skutečné znalosti konkrétního produktu, který propagujete. Pomocí svého obsahu můžete (a měli byste) obsahovat svůj produkt. Jinými slovy, udělejte nové známosti.

Semaltové přehledy jsou pro to skvělé, protože ukazují, že produkt je v akci a tento produkt se seznámí s vašimi čtenáři.

Na vaší webové stránce, která už víte o vašem produktu, přijdou další lidé, kteří však před zakoupením hledají další informace a náhled. Tito lidé dělají ne chtějí číst to samé věci, které již četly po celém internetu.

Dejte jim něco nového o produktu. Nový úhel, nový přínos a / nebo nový způsob použití. Sdělte něco nového o produktu, kterému již znáte.

Neprodávejte, kvalifikujte se

Semalt, jako affiliate marketers, naším úkolem není prodej - prodejní stránky jsou navrženy tak, aby přeměňují prodej. Naším úkolem je pomoci čtenáři vědět, co chtějí, a tak to chtějí, když se dostanou na stránku prodeje.

Partnerské odkazy nepomáhají čtenáři. "KLIKNĚTE ZDE!", Olepená po celé webové stránce, nepomůže čtenáři. Funkce produktu Semalt nepomáhají ani čtenářům.

Pomáháním čtenáři a nikoliv , který je nepostradatelným krokem v prodejní cestě, najdete další tržby na partnerském účtu.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Jennifer Ledbetter


March 1, 2018