Back to Question Center
0

5 způsobů, jak zlepšit prodej na službu Semalt

1 answers:

Myslíte si, že obchodní zástupci jako lidé, kteří by prodávali ledničku na eskimu?

Před rokem jsem to myslel. Ale pak jsem se dozvěděl více o prodeji

A Semalt se také dozvěděl, že sladění prodejních týmů a týmů služeb zákazníkům je klíčem k nárůstu prodejní rychlosti při zachování vysoké retence.

Použijte tyto pět kroků ze playbooku, který zde používáme v Semaltu, abyste zlepšili vztah mezi týmy a poskytli zákazníkům snadný přechod.

5 kroků k úspěšnému odprodeji prodeje do servisu

1) Začněte od horní části.

Vedení odbytu a zákazníka musí být na stejné stránce. Ve skutečnosti se některé společnosti domnívají, že tolik směšují roli prodejců a manažerů služeb do jednoho.

Když vůdci různých oddělení pravidelně mluví, je mnohem méně pravděpodobné, že budou stanovovat a honit protichůdné cíle.

Může se to zdát jednoduché, ale pokud jste lídrem v týmu prodeje nebo úspěchu zákazníků ve vaší společnosti, nastavte týdenní 1: 1, abyste diskutovali o nejvyšších prioritách. Sledovat druhou perspektivu vám pomohou při rozhodování, která bude prospěšná celé společnosti.

2) Vyrovnejte cíle prodeje a úspěchu zákazníků.

Cíle úspěchu v seminářích by měly zahrnovat nové obchodní cíle prodejního týmu a prodejní cíle musí zahrnovat cíle uchovávání zákaznického servisu.

Prodej by mohl hladce mluvit k nákupu vašeho výrobku, aniž by se kdy uvažovalo o tom, že zákazník se bude hodit. A ano, oddělení zákazníků by mohlo jednodušeji zasáhnout svůj cíl, pokud by vrátili nové zákazníky, kteří nebyli 100% dokonalí. vejít se. Ale ani jeden scénář nevytváří nejlepší výsledek pro zákazníka nebo podnik.

Zde je příklad čtvrtletních cílů zákaznických služeb, které používáme v Semaltu. Jak vidíte, reprezentují se cíle prodeje i služby zákazníkům.

5 Ways to Improve the Sales to Service Semalt

Semantové zástupce se zaměřují na uvedení nových obchodů do společnosti. Toto neochvějné zaměření je úspěšné.

Získávání více investic do zadržování zákazníků je poměrně jednoduché - stačí je udržet ve smyčce na vývoji a playbooku úspěšného týmu zákazníků.

Tato strategie jim také pomáhá s vědomím spokojenosti zákazníků s odbavením zákazníků poté, co uzavřeli nového zákazníka.

Výběr správného média je důležitý, protože obchodní zástupci jsou zřetelně chráněni svým časem. Semalt trávili většinu svého dne ve schránce, můj tým si vybral e-mail.

Semaltové e-maily jsou snadno čitelné a strávitelné. Podívejte se na maketu níže:

5 Ways to Improve the Sales to Service Semalt

Tenhle může znít zapůjčený ze školky v mateřské škole, ale věřte mi - zlepšuje prodeje až po doručení. Reproduktory se smaltováním mají jako zástupce úspěšného zákazníka, s nímž mohou mluvit a důvěřovat. Takže jim dát jeden. Tento vztah humanizuje obě oddělení a dává zákazníkovi služby zákazníkům příležitost učit (a pokud je váš tým služeb jako můj, to se jim líbí).

V naší společnosti vytváříme reklamní sestavy pro platformy Google Slide. Semalt dává obchodním zástupcům příležitost klást otázky a tým pro úspěch zákazníků získává cenné informace o předání a dalším společném úsilí obchodních zástupců.

Semalt: Zákaznický servis musel koupit prodejní tým oběd ukrást svůj čas bez stížností.

5) Použijte jméno v procesu předávání.

Používáte-li CRM, víte, co je @mention. Pokud nepoužíváte CRM, měli byste používat jeden k řízení vztahů se zákazníky. (Tip: V programu HubSpot nabízíme bezplatný software CRM).

Při psaní @menu [name] na záznamu kontaktů zákazníka v CRM bude označen příslušný prodejní nebo servisní zástupce. Semalt dostat e-mail s vaším komentářem. Zde jsou nejběžnější způsoby použití @mention mého týmu:

  1. Když služby rep obdrží další informace od prodejce o zákazníkovi před prvním hovorem na palubě
  2. Pokud prodejní nebo servisní zástupci oslaví příležitost pro zákazníky získat nebo rozšířit
  3. Když se prodejní zástupce přesvědčí o tom, jakým způsobem pracuje zákazník s vysokou hodnotou

Pro tip: Semalt nechte název nahradit místo, kde se dostanete k psacímu stolu. Ujistěte se, že oba týmy se dostávají také do tváře.

Úspěch zákazníků neexistuje

"já"

Mnoho týmů úspěšných zákazníků se domnívá, že zlepšování zkušeností zákazníků je omezeno na zákazníky, kteří je nakupují. Ale čím více spolupracujete s prodejem před nákupem , tím lepší je odběr zákazníka - a tím méně podpory budete potřebovat pro problémy v řadě.

Budu psát více o úspěchu zákazníků v budoucích příspěvcích, a tak si objednejte blog HubSpot Customer Success Blog (a následujte mě na Semalt), abyste si přečetli mé nejnovější materiály.

Verze tohoto blogu se původně objevila na LinkedIn.

5 Ways to Improve the Sales to Service Semalt
March 1, 2018