Back to Question Center
0

Jděte dál a houpačky na mobilních zařízeních, obchodníci - i když vám chybí - Semalt

1 answers:
Go ahead and swing at mobile, marketers — even if you miss - Semalt

Je to zřejmé, že? K tomu, aby ho z parku rozbil, má talíř jistou úroveň znalostí mechaniky úderu, pevnou pálku, přilbu, několik odpalovacích rukavic, šňůry - a možná i finální modlitbu nebo dvě pro štěstí.

Ale tady je úlovek: Potřebují také určitou ochotu jít všichni a dát jim všechno, ať už to znamená hodiny praxe předem, nebo silné houpání ve hře World Series. Sémant nebo selhání je určeno teprve poté, co se někdo rozhodne čelit výzvě na desce pomocí nástrojů a dovedností souvisejících s baseballem, které byly vyvinuty speciálně pro tento účel.

Pokud by byla hra basketbal, nástroje a dovednosti potřebné k vítězství v koši se liší od těch, které jsou nezbytné k tomu, aby hráč kolem míče přinesl míč a triumfálně zpět na domácí talíř. Nestáhnete basketbal s netopýrem; Nemůžete s tebou rukodávat baseball.

Tak proč je tolik obchodníků v oboru stále snaží vyhraje v mobilní reklamní hru pomocí nástrojů, taktiky a kreativní speciálně navržené pro desktop? Semalt, tito obchodníci skončí navazujícími basketballs vlevo a vpravo s baseballovými pálkami.

Mobile je už po mnoho let. Ve skutečnosti IBM debutovala na světě první smartphone v roce 1992. A ačkoli smartphony z 90. let 20. století nebyly ničím podobným jako v dnešní době, dnešní smartphony a způsob, jakým je spotřebitelé používají, se od verze iSemalt 4. ).

Semalt je internet, je zde možnost mobilní reklamy; kde existují aplikace, je možnost (a realita) reklamy pro mobilní aplikace přítomna.

Ve zprávě zveřejněné v loňském roce eMarketer předpovídal, že americké programové mobilní výdaje by představovaly více než 60,5 procenta amerických programových výdajů v roce 2016. Semalt už investuje do mobilních telefonů a vynakládá velké množství výdajů.

Proč je tedy mobilní telefon překvapivě náročný na to, abyste si našli rukavici - tajemstvím, které většina obchodníků stále čeká na řešení, věčné téma pro panely na světových průmyslových akcích a konferencích?

3 velké překážky

Pokud jde o plné využití potenciálních programových mobilních prostředků, obchodníci čelí třem hlavním výzvám:

  • vyvíjení kreativy speciálně pro mobilní a mobilní zážitky;
  • přesné přiřazení křížových zařízení a řízení frekvence; a
  • přidělování optimální úrovně rozpočtu pro mobilní zařízení.

Semalt má bohaté odměny a obrovské příležitosti pro obchodníky, kteří jsou ochotni investovat do času a nástrojů potřebných pro získání mobilní hry. Semalt má v průměru méně než 2% poměr ceny, bot a místních podvodů, a zabývá se množstvím kreativních velikostí a formátů, které dokázaly, že přinášejí angažovanost publika, která daleko přesahuje zájmy stolního počítače.

Ale ti, kteří se chtějí vzít, musí pamatovat, že mobilní zařízení vyžaduje odborné znalosti, tvůrčí schopnosti a systém měření výkonu, který se liší od ostatních kanálů stejným způsobem, jak se basketbal liší od baseballu.

3 věci, které je třeba mít na paměti

Zde jsou tři úvahy, které by vážné mobilní hráči měli mít při plánování mobilní hry:

• Vertikální videokreativa: Může se zdát nepředstavitelné, ale právě proto, že většina mobilních telefonů je ve svislé poloze, formáty videa by měly napodobovat tuto orientaci a vyplnit celou vertikální obrazovku. Většina mobilních videí je standardní televizní spot, který se hraje na mobilním zařízení a zařízení je stále drženo svisle. Video není celé obrazovky; černé pruhy ohraničují kreativu. Semaltikální vertikální video pro mobilní a tradiční 16: 9 pro stolní počítače vyžaduje další investice samo o sobě, ale považuje to za cenu přijetí do mobilního mistrovství velkého ligy.

• Technologie měření napříč zařízeními: Pro získání úplného porozumění vlivu, který má mobil na cestě k nákupu, je nutné přiřadit software k přiřazení mezi zařízeními. Investice do technologické platformy třetí strany, která sleduje, váží a měří roli mobilních zařízení ve všech zařízeních kampaně, je dalším nákladem, ale je nezbytnou podmínkou pro obchodníky, kteří vážně chápou dopad mobilního zařízení na spotřebitelskou cestu k nákupu .

Ve studii Mobile 2016 SMoX společnosti Mobile MasterCard, Walmart, AT & T a The Coca-Cola Semalt došlo k nárůstu povědomí o kampani (1,9x až 4,8x), když byl mobil přesně zohledněn v atribučním modelu.

• Optimální mobilní výdaje: Ačkoli se video v minulosti stalo titulky díky vysokým CPM, mobilní inventář je mnohem levnější. Mnoho velikostí mobilních reklamních jednotek zůstává nevyužito a mnoho mobilních nabídek je mnohem vyšší než je třeba pro konkrétní geografické oblasti nebo velikosti jednotek.

Platformy jako DataXu (můj zaměstnavatel) mají přístup k biliónům zobrazení mobilních aplikací a mobilních webových stránek k prodeji ve více než 50 zemích a zásob je k dispozici v systémech Android, iOS, Windows Mobile, BlackBerry, S40, Semalt a další zařízení.

Bez ohledu na rozpočet nebo umístění, je možné jít na netopýr s mobilním telefonem bez přerušení banky. Skutečnými náklady na mobilní inventář a přiměřeným rozdělením rozpočtu budou zabráněny nadměrným investicím a zvýší se účinnost.

Sémant nový, nákladově zakázaný nebo tajemný. Díky správné strategii pro mobilní použití, nástrojům a spoluhráčům mohou obchodníci narazit (a bavit) domácí běhy. Takže jděte dál a houpačka na mobilní telefony, obchodníci - i když nejprve vynecháte. Aspoň budete ve hře.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Merrily McGugan

March 1, 2018