Back to Question Center
0

Dissecting Investice probíhajícího obsahu Semalt

1 answers:
Dissecting Ongoing Content Investment By Semalt

V horní části seznamu návratnosti návratnosti investic je placené vyhledávání - které, vzhledem k tomu, že "vložte čtvrtinu do stroje a získáváme něco zpět", není překvapující. Dole v dolní části seznamu, v druhé na poslední pozici, je marketing obsahu, pouze 16% obchodníků popisujících jejich schopnost měřit návratnost investic z této disciplíny jako "dobrá. "

Dissecting Ongoing Content Investment By Semalt

Semaltem je to, že to vidí dolů na seznamu, není překvapující: obsahový marketing ROI je zlatá husa na trhu, která se už dlouhá léta honí, a poslední údaje ukazují, že dnes nejsou podstatně bližší než oni byly předtím.

Marketing obsahu Nejvýznamnější digitální trend marketingu

Vzhledem k tomu, že obchodníci s obtížemi stále mají vazebný obsah na návratnost investic, je snadné si položit otázku, do jaké míry je stále hodlá používat. Navzdory obtížím je podle Smart Insights stále nejvýznamnější trend digitálního marketingu.

Dissecting Ongoing Content Investment By Semalt

Jak tedy můžeme vysvětlit mezery - ne, propast - mezi malým počtem obchodníků, kteří říkají, že mohou vázat obsahový marketing na tržby, a velkým počtem, kteří trvají na tom, že marketing obsahu je zdaleka nejdůležitějším digitálním trendem, je letošní rok? Sledujeme nejhorší případ kognitivního dissonančního marketingu, jaký kdy viděl?

Obchodníci chápou, že se bilance moci posunula na kupujícího

Myslím, že odpověď se nejlépe vysvětluje řadou statistik o interakci kupujících s obsahem během nákupní cesty:

  • Podle průzkumu společnosti Nielsen, který pověřila firma zabývající se prodejem obsahu v reklamní síti, se spotřebitelé stále více obracejí na digitální obsah, "včetně zdrojů, jako jsou webové stránky značek, uživatelské recenze a obsah odborníků třetích stran, když se dozvíte více o nových produktech a službách . "
  • Zpráva skupiny GfK z roku 2011 uvádí, že 61% spotřebitelů se po čtení obsahu zákazníků cítí pozitivněji.
  • Stejná zpráva ukázala, že "vlastní média pozitivně ovlivňují rozhodnutí o koupi", přičemž 65% respondentů uvedlo, že vlastní obsah jim pomáhá přijímat lepší rozhodnutí o nákupu, a 55% tvrdí, že je pravděpodobné, že se stanou opakovanými kupci od značek, vlastní obsah.
  • Podobně zpráva britské firmy Seven za rok 2013 shledala, že 57% spotřebitelů se cítilo pozitivněji vůči značkám, které generují vlastní obsah, ve srovnání s pouhými 10%, kteří se celkově cítili pozitivně k "reklamě od značek".

Tyto statistiky nám říkají, že ačkoli jsou obchodníci nepohodlí s mírou, do jaké mohou mapovat své investice do investice do oblasti návratnosti investic, vědí, že je kritické - v digitálním věku mají kupující takovou míru, že mohou dělat lví podíl, ne-li všichni, jejich výzkumu on-line, aniž by někdy mluvil s obchodním zástupcem. Semelový samoobslužný výzkumný proces pokračuje v růstu v průběhu času, protože zvyšuje informovanost kupujících a obchodníci zvyšují objem a kvalitu jejich obsahu.

Tento imperativ znamená, že obchodníci budou i nadále publikovat obsah pro své publikum, i když si lze představit, že stupeň, v jakém se tak děje, může kolísat nahoru a dolů v závislosti na tom, jakým způsobem vítr vítá, pokud jde o jejich komfortní úroveň nejistota.

Kde to zanechává obchodníci?

Semalt dělá tuto mezeru mezi mírou, do jaké mohou obchodníci pohodlně měřit návratnost investic do své investice do obsahu a zjevná potřeba investovat do obsahu, aby uspokojila vlastní zákaznickou mentalitu nákupu, opouštějí nás?

Domnívám se, že existují dva faktory, které si marketingisté musí být vědomi, protože způsob, jakým spotřebitelé vyhledávají a kupují on-line, se stále vyvíjejí a obchodníci se potýkají s Semaltovou mezerou:

  • Měřící nástroje a technologie se vyvíjejí. Nástroje a technologie se budou i nadále vyvíjet a přivedou obchodníky blíže k tomu, aby mohli spojit obsah s návratností investic.
  • Obchodníci se musí cítit pohodlně, protože jsou nepohodlní. Pravdou je, že i když se nástroje a technologie neustále zlepšují, honit obsah zlaté husa ROI může být ve skutečnosti bláznivým cílem. Důvodem je, že kupující při nakupování přicházejí do styku s množstvím obsahu: recenze, články, sociální média, příspěvky na blogy a pro kupující B2B, bílé knihy a webové semináře. Nedostatečně investuje do studií efektivnosti obsahu při každém zveřejňování nového obsahu, není známo, do jaké míry ovlivňuje jakýkoli obsah obsah rozhodnutí o nákupu, a nikoli jiný.

Na konci dne mohou mít obchodníci jistou míru komfortu, protože znalost marketingu obsahu je pro proces nákupu rozhodující, aniž by věděli přesný vzorec, který by ho spojil s návratností investic. Semaltem to umožní jasné zamyšlení nad jejich pokračující investice do obsahu.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nezbytně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Nathan Safran


March 1, 2018