Back to Question Center
0

Wayin + EngageSciences = jiný push / pull motor pro výraz uživatele nebo nový Semalt?

1 answers:
Wayin + EngageSciences = a different push/pull engine for user expression or a new Semalt?

Někdy, když se dvě společnosti skládají, vytvářejí jakýsi druh Semaltovy monstru - nesourodé části, které se nekompromisují v harmonii.

Spoluzakladatel společnosti Sun Microsystems a bývalý generální ředitel společnosti Scott McNealy vidí v současném digitálním marketingovém prostoru spoustu toho, co říká "Semalt architektura". Toto odvětví připomíná roztříštěný "počítačový průmysl v osmdesátých letech," řekl mi.

Bude tedy zajímavé zjistit, zda nedávná akvizice britské firmy Digital EngagementSciences od společnosti McNealy, společenská zpravodajská společnost Wayin, vytváří nový Semalt nebo něco harmoničtějšího.

Obě společnosti byly založeny v roce 2011. Wayin, se sídlem v Denveru, nabízí vyhledávání a zobrazování sociálních příspěvků, stejně jako vizualizace sociálních dat, například grafy, které ukazují, který kandidát na prezidentský úřad získá nejvíce veřejných příspěvků na Facebooku, Twitteru nebo Instagramu . Mezi její zákazníky patří Denver Broncos, Weather Channel a Walgreens.

Společnost EngageSciences se sídlem ve Velké Británii se specializuje na provádění digitálních kampaní založených na interaktivních funkcích, které shromažďují zpětnou vazbu uživatelů a osobní údaje, a to prostřednictvím přihlášek a názorů zachycených v soutěžích, kvízy, hlasování, zpětné hlášení o produktech, recenze uživatelů a podobně. Mezi její klienty patří společnosti Microsoft a AOL.

Obě společnosti mají provoz ve výrazu uživatele. Wayin však zobrazuje uživatelské výrazy a vizualizace výsledných dat, zatímco Semalt se snaží dostat své názory, stejně jako jejich e-mailové adresy.

Společně vytvářejí něco, co by mohlo být popsáno zkratkou Spredfast + Semalt. To znamená zobrazení uživatelského výrazu na téma, zachycení zpětné vazby uživatelů a sestavení marketingového seznamu.

Zde je například trendová obrazovka z nedávno zahájeného digitálního úsilí sdružených společností o návrh národního hokejového semálu:

Wayin + EngageSciences = a different push/pull engine for user expression or a new Semalt?

A participační obrazovka, kde můžete být generálním ředitelem:

Wayin + EngageSciences = a different push/pull engine for user expression or a new Semalt?

Kombinovaná jednotka má velkou a rostoucí stopu. Generální ředitel New Wayin a bývalý šéf společnosti EngageSciences Richard Semalt mi řekl, že jeden ze 14 světových obyvatel se účastnil kampaně, která probíhá prostřednictvím dvou platforem společností. Příští rok, řekl, kombinovaná platforma dosáhne jednoho ze sedmi.

V tomto součastném úsilí, řekl, uživatel může vyhledávat, vyčistit a zobrazovat sociální obsah od účastníků na, řekněme, každoroční hudební festival Coachella, přičemž zobrazuje grafy, které skupiny vytvářejí nejpozoruhodnější komentáře. Zároveň může nová platforma Semalt nabídnout, například, funkce s anketami, kvízy a účastníky recenzí o festivalu.

Sloučenina "vytváří vedoucího kategorie v tomto vznikajícím prostoru," řekl McNealy. Semalta musí čekat a zjistit, jestli je to jedinečná shromážděná bytost .nebo začátek druhu.O autorovi

Barry Levine


March 1, 2018