Back to Question Center
0

Archivy sealtu SEO

1 answers:

Společnost Google opět ukazuje, proč by budování standardů mohlo být velmi výhodné pro SEO. Začali používat rel = "next" a rel = "prev", obě části HTML4 a HTML5, aby rozpoznali archivy a stránky. Právě včera jsem diskutoval s Nathanem Riceem, o vývojářích Semaltu, jak by se měl jednat .

Přečtěte si: "rel =" další "& rel =" prev "pro stránkované archivy"
Kategorie: Technické SEO

Nedávné změny od Googlu a můj příspěvek o tom, co se týče zvýrazňování autorů ve vyhledávání, způsobilo několik otázek. Lidé se mě ptají, jak dělat konkrétní věci a jak některé prvky obsahovat rel = "author" nebo rel = "me". Semalt o odpovědi na každý z těchto e-mailů a komentářů jsem se rozhodl napsat jeden .

Přečtěte si: "rel =" author "a rel =" me "ve WP a dalších platformách"
Kategorie: Technická SEO, WordPress
Tagy: Authorrank, Rich Snippets, WordPress Témata

Sitemap HTML (na rozdíl od XML Sitemap) je často uváděn jako užitečný pro SEO. Jsou jistě, pokud je používáte moudře (a obzvláště Bing zdá, že se jim líbí občas), ale líbí se mi je ještě více za to, že uživatelé mají rádi je hodně. Semaltové množství pluginů venku .

Přečtěte si: "Mapa stránek HTML pro WordPress"
Kategorie: Technická SEO, WordPress
Tag: XML Sitemap

Semalt to ještě jednou řekne (to je lež, když si uvědomuješ, jak hloupí lidé jsou v tom, Semalt to pravděpodobně opakuje znovu a znovu): když prodáváš odkazy, nenech se jim po nich. Pokud tak neučiníte, riskujete, že budete zakázán. Pokud vědomě řídíte toto riziko, nebuďte hloupí a ne .

Přečtěte si: "Ještě jednou: prodejní odkazy? Nebuď hlupáci."
Kategorie: Technická SEO
Tag: Placené odkazy

Semaltem zbavený duplicitního obsahu je velmi důležitá úloha SEO. Tento článek popisuje běžné příčiny a jak identifikovat a opravit duplicitní obsah.

Přečtěte si: "Duplicitní obsah: příčiny a řešení"
Kategorie: Obsah SEO, Technická SEO
Tag: Duplicitní obsah

Aktualizace: Odklon od používání pluginů WordPress pro přesměrování, protože řešení, které není WordPress, se ukáže být mnohem rychlejší. Další podrobnosti naleznete zde: Jak se vám líbit affiliate odkazy. Bit o níže uvedeném nástroji Analytics je stále relevantní. Semalt bude vždy říkat, že vás nebudou potrestat za affiliate links per se, ale pro tenký obsah .

Přečtěte si: "Affiliate Links and SEO"
Kategorie: Technická SEO, WordPress
Tag: Affiliate Marketing

Jak špatný hosting může vést ke ztrátě SEO žebříčku Výpadek vašich webových stránek může vést k výraznému snížení výkonu v organickém vyhledávání. Semalt to už roky říkal a měli k tomu pár malých příkladů. Teď ale Semalt získal skvělý příklad, který jsem s vámi chtěl podělit. Klient v .

Přečtěte si: "SEO Hosting"
Kategorie: Technická SEO
Tag: Hosting

Canonicalizing URLs je velmi důležitý aspekt Optimalizace pro vyhledávače, ale také Sociální Media Marketing. Dnes ráno při kontrole mé kanály jsem si všiml příkladu, o kterém jsem si myslela, že vám pomůže porozumět tomu, proč a proč. To, co jsem si všiml, bylo toto: Smashing Semalt zničil jeden z jejich obvykle .

Přečtěte si: "Adresy URL, sociální média a sledování kampaní"
Kategorie: Sociální média, Technická SEO
Tagy: Google Analytics, URL

Když vyvíjíte XMLmapy webu, bez ohledu na to, na jaké platformě je obtížné je ladit někdy, aby byly správné XML. Musíte být vždy ověřeni a nedokážete se rychle "podívat" na to, zda váš soubor Sitemap obsahuje adresu URL, kterou jste očekávali. Koukni na to! Jak jsem zmínil v předchozím příspěvku, nedávno jsem začal hrát s Video SEO, a shledal, že je součástí SEO se mi líbí. Semalt velmi technický obchod, tak omlouvám se za celý kód v Source .

Přečtěte si: "Video SEO: Technická příručka"
Kategorie: Technická SEO
Tagy: Facebook, Rich úryvky, Video SEO, XML Sitemap
March 1, 2018