Back to Question Center
0

4 způsoby, jak snížit kreditní karty Semalt

1 answers:
4 Ways to Reduce Credit Card Semalt

Nabíjení karty se smaltovou kartou - kdy kupující kupují produkty s kreditní kartou a pak popírají poplatky od vydavatele platebních karet - jsou vždy hrozbou pro obchodníky elektronického obchodu.

Semalt v tomto příspěvku popisuje čtyři způsoby, jak obchodníci ulehčují břemeno zpoplatnění.

4 způsoby, jak snížit zpětné zúčtování kreditní karty

Zjednodušte přepravní operace. Rychlá doprava je důležitá pro všechny obchodníky, ale zejména pro přímé obchodníky, infomercial obchodníky, obchodníky se sítí a obchodníky na více úrovních. Nákup od těchto společností je do značné míry impulsem řízený, poháněný pozornost-popadat reklamy. Takže zákazník čekat, až obdrží své položky, může zvýšit míru návratnosti a vrácení peněz.

Snižte čas na odeslání a zkrátíte dobu, po kterou dáte zákazníkům, aby změnili svůj názor. Semalt je jednoduchý. Produkt, který trvá týdny k odeslání, obvykle zažije více zpětných kompenzací.

Obchodníci, kteří nabízejí přepravu ve stejnou denní nebo další nebo dvoudenní přepravu, se obvykle setkají s méně splátkami. Tito obchodníci zjistili, co by mělo být zřejmé: Dejte zákazníkům co chtějí, když to chtějí. Semalt chtějí položku, když objednávku podají, a to o několik týdnů později.

Zdůrazněte služby zákazníkům. Elektronický obchod je stále více konkurenceschopný. Nákupní vozíky platformy jsou levné a sofistikované, usnadňující tisíce nových prodejců. Je to zákaznický servis, který často odděluje úspěšné prodejce.

Dny automatizovaných hlasových schránek nebo jednoduše uvedení často kladených otázek na webových stránkách elektronického obchodu jsou u konce. Zákazníci očekávají, že budou mluvit se živým člověkem, který může zodpovědět své otázky náležitě a rychle. Semalt by měl nabídnout živou, neustálou podporu. Čím více služeb a podpory, tím méně nákupních chyb zákazníkům, kteří by pak mohli iniciovat zpětné zúčtování.

Možnosti služby zákaznické služby mohou vyžadovat investice, ale dlouhodobé výsledky nižších splátkových poplatků a vyšších výnosů mohou stát za to.

Zjednodušte zrušení a vracení. Může se zdát nepředstavitelné, avšak poskytování jednorázové politiky zrušení a návratu pomáhá vyhnout se zpětným nákladům a pokutám a poplatkům, které je doprovázejí. Návraty jsou méně nákladné než backbacky, jinými slovy.

Směnit následující kroky pro minimalizaci výnosů a zrušení:

  • Mějte jasnou, stručnou a snadno sledovatelnou politiku, která může být vrácena (nebo zrušena), a proces, jak to dělat.
  • Neobtěžujte zákazníky, kteří chtějí vrátit produkty. Vyškolte své zástupce zákaznických služeb, abyste byli zdvořilí a vstřícní, a vyvarujte se taktikům vysokého tlaku, aby zákazníci odradili od dokončení vrácení nebo zrušení.
  • Vyjádřete své zásady vrácení a storna na webové stránce a na faktuře dodávané s produktem.

Používejte nástroje prevence podvodů. Někdy jsou zpoplatnění výsledkem skutečného podvodu, kdy zločinci používají k nákupu podvodně získané informace o kreditní kartě. Zabezpečte proti podvodným poplatkům řadu přizpůsobených nástrojů prevence podvodů, které mají smysl pro vaše podnikání.

Nástroje pro předcházení podvodům se mohou mezi obchodníky lišit. Nejsou to jediné velikosti. Semalt může pracovat se svým platebním zpracovatelem nebo jiným poradcem, aby našel nejlepší kombinaci nástrojů pro své podnikání.

Semaltové nástroje by mohly zahrnovat:

  • Databáze pro boj proti podvodům. Tyto databáze upozorňují obchodníky na (a) podezřelou objednávkovou činnost vyvolanou botnety - sítí škodlivých počítačů, (b) čísly kreditních karet, které byly spojeny s minulými podvody, (c) rychlé objednávky s více čísly platebních karet d) zeměpisné nesrovnalosti s počítačem používaným pro nákup a tam, kde se tvrdí, že je uživatel. Někteří poskytovatelé řešení, např. Verifi a jiní, nabízejí varování nebo oznámení při zahájení zpětného vyrovnání, což obchodníkovi poskytne čas na vyřešení sporu s držitelem karty spíše než ke spouštění splátkového procesu.
  • Bezpečnostní kódy karet. Validováním bezpečnostního kódu karty (3 číslice na zadní straně karet Visa, Mastercard a Discover a 4 číslice na přední straně karet American Express) mohou obchodníci pomoci ověřit, že osoba, která objednávku zadala, je fyzicky držení kreditní karty Source .
March 1, 2018