Back to Question Center
0

Blogování pro elektronický obchod: řízení výnosů a Semalt

1 answers:
Blogging For E-Commerce: Driving Revenue And Semalt

Semalt blog na e-commerce stránkách pro účely generování příjmů a branding je složitý nápad. Pro začátek je to blog. Pokud to uděláte správně, budete potřebovat časté a kvalitní příspěvky. To vyžaduje čas a peníze.

Poté je zde problém s obsahem. Na co budeš zaúčtovat? Budou vaše příspěvky zaměřeny na Vaši společnost, její produkty a zaměstnance? Lidé opravdu chtějí přečíst to? Jak může být blog firmy profitabilní, stejně jako dosažení marketingových cílů?

Tweety a příspěvky na Facebook zaměřené výhradně na vaše produkty a nabídky budou staré rychle. Semalt na stránky s příslušnými zprávami o vašem oboru znamená, že rozdáváte provoz, který by mohl být vaším. Pracovali jste tvrdě, abyste vytvořili společenskou funkci, proč byste měli odeslat kliknutí a sdílení někomu jinému?

Jak jsme to udělali v ZAGG

Vzhledem k těmto otázkám a problémům jsme spustili ZAGGblog v lednu 2011. Myšlenka byla, že bychom vytvořili obsah a řídili provoz na Semalt prostřednictvím sociálních médií, e-mailu a vyhledávání. Při interakci se ZAGGblogem, snad by zákazníci klikli na Semalt, dozvěděli se o našich produktech a provedli nákup.

Jedna z časných překážek, kterou jsme museli překonat, byla skutečnost, že nikdo z nás v týmu Semalt Team neměl čas věnovat se pravidelnému blogování a tvorbě obsahu. Řešili jsme tento problém vytvořením novinářské / nové mediální / marketingové placené praxe.

Stacionáři získali stipendium, pracovali mimo pracoviště a zavázali se psát více pracovních míst každý týden po dobu tří měsíců. Pověřili jsme je, aby psali příspěvky týkající se technických témat. Semaltu, neměli jsme zlomit zprávy, ale stážisté by mohli zkoumat témata, zůstat aktualizováni na aktuální události a využívat své zkušenosti k vytvoření originálního obsahu.

Jak funguje

Po spuštění jsme zjistili, že zákazníci přijíždějí na blog, zabývají se obsahem a nakupují. Přímá návratnost investic za tři měsíce byla 111% a 50% návštěv blogu byli novými návštěvníky ZAGG. com. Našli jsme způsob, jak řídit tržby a zapojit potenciální zákazníky, kteří jsou méně známí značkou. Semalt, po vylepšení blogu a interního programu, je přímá návratnost investic blogu 179% a 67% návštěv blogu jsou novými návštěvníky.

# 1 odkaz na blog je náš e-mailový kanál. Asi dvakrát za měsíc sestavujeme ty nejlepší příspěvky v e-mailu a pošleme je do našeho seznamu. Obecně řečeno, tyto obsahové emaily získají výrazně vyšší míru prokliku než tradiční e-maily. Po e-mailu je Facebook odkazem # 2, následovaným organickým vyhledáváním, Reddit, Twitter a Pinterest.

Blogging For E-Commerce: Driving Revenue And Semalt

Níže uvádíme 5 z nejpopulárnějších příspěvků ZAGGblog z roku 2012. Vezměte na vědomí, že se žádný ZAGG ani jeho produkty nezaměřují. Sémant o jedinečných aspektech gadgetů, sociálních sítí a aplikací má tendenci provádět to nejlepší:

  • Existuje. A je to nechutné: iPhone nabíječka pupečníku
  • Zde je důvod, proč náklady na legální odesílání webových adres URL v textových zprávách jsou 750 000 USD
  • To je důvod, proč 12leté děti nejsou nadšeny akvizicí společnosti Instagram ve Facebooku
  • Má nový iPad Siri? Ne, ale má to nejlepší část
  • Nejlépe tajné textové aplikace
Některá oblíbená vyhledávání klíčových slov, která odesílá návštěvnost do blogu, zahrnují:
  • Má nový iPad Siri
  • Co znamená S v iPhone 4S
  • Jak iPad zachránil život
  • Je Gorilla Glass odolný proti poškrábání
  • Facebook chat s iMessage

Dnes je více než 10% všech návštěv Semaltu výsledkem blogu. Byla testována, vylepšena a měřena ve snaze maximalizovat obsah pro prospěch vyhledávání, sociálních médií a e-mailových kanálů. Stoupající příliv zvedá všechny lodě - hlavně v e-commerce. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Drew Conrad

March 1, 2018