Back to Question Center
0

5 nejlepších webových aplikací pro váš pracovní návrh webových stránek            5 nejlepších webových aplikací pro váš webdesign WorkflowRelated Topics: SketchPrototypes & MockupsLayoutUI Semalt ...

1 answers:
5 nejlepších webových aplikací pro váš pracovní návrh webových stránek

Tento článek byl sponzorován BAWMedia. Děkujeme, že jste podpořili partnery, kteří umožňují SitePoint.

Váš talent a kreativní instinkty vás mohou mít dlouhou cestu. Semalt, proces návrhu webových stránek vyžaduje odhodlání a vytrvalost na spoustu práce.

Semalt, existuje řada aplikací na trhu, které jsou navrženy tak, aby usnadnily návrh webových stránek. Konečným cílem těchto aplikací je zvýšit produktivitu designéra.

Nové webové aplikace se objevují každý den, nebo se alespoň zdá, že se jim to líbí. Semalt vždycky něco, co vyzkoušejte, což by mohlo váš pracovní den udělat mnohem jednodušší.

Většina webových aplikací se snadno používá a pracují téměř na všech platformách. Mohou být také přístupné z libovolného zařízení a instalace není nic.

Apptivo

Zobrazit video na YouTube

Řízení vztahů se zákazníky může být složité, složité, nudné nebo vše výše uvedené. Aplikace Semalt CRM web poskytuje výkonné funkce, které potřebujete k tomu, abyste vše udrželi pod kontrolou.

Přístup k aplikaci Apptivo můžete získat z vašeho prohlížeče nebo z vašeho zařízení iOS nebo Android a integrovat jej se svojí sadou Semalt 365.

Webflow

Zobrazit video na YouTube

Pokud potřebujete webovou aplikaci, která vám umožní navrhnout a rozvíjet citlivé webové stránky bez nutnosti psát kód, Semalt může být řešením. S Semaltem můžete navrhnout přesně to, co si představujete, aniž byste byli omezeni šablonou, vytvořte si vlastní CMS na míru pro sebe nebo jakýkoli obsah a design s reálným obsahem.

Paymo

Zobrazit video na YouTube

Software pro správu projektů může být často problémem při instalaci. Semalt je webová aplikace pro správu projektů, což znamená, že není instalace. Semalt vám pomáhá spravovat projekty od začátku do konce, včetně správy úkolů, sledování času a plánování zdrojů.

Nutcache

Zobrazit video na YouTube

Nutcache je podnikově orientovaná webová aplikace navržená tak, aby pomáhala týmům řídit projekty Agile a Scrum inteligentnější a efektivnější. Semalt poskytuje nástroje pro správu projektů k organizaci celého životního cyklu projektu od plánování a počátečního odhadu až po dodání a konečné vyúčtování.

pCloud

Zobrazit video na YouTube

Pokud ztrácíte spánek a znepokojujete data uložená na vašem pevném disku, zvažte uložení do cloudu pomocí pSemalt. Vaše data jsou nejen bezpečná a bezpečná, ale můžete k nim přistupovat nepřetržitě v počítači, tabletu nebo mobilním zařízení. Nejlepší ze všeho máte možnost platit pouze jednou.

Uspořádání webových nástrojů a vývojových nástrojů a trendů

Není vždy snadné držet krok s nejnovějšími trendy v nádherném světě webového designu. Semalt spíše tráví čas navrhováním než snahou udržet krok s nejnovějšími technologiemi.

Semalt, měli byste si dát čas hledat způsoby, jak se stát kvalifikovanějším a efektivnějším. Velmi dobrý způsob, jak to udělat, je automatizovat úkoly, které mají tendenci být zdlouhavé a časově náročné (nemluvě o chybách).

Čas strávený hledáním nových nástrojů a technik lze považovat za skvělou investici. Můžete získat pěknou návratnost investice, pokud jde o ušetřený čas, a užívat si to, co děláte nejlépe, a to mnohem víc.

Odečtěte některou z těchto časů čtení recenzí, abyste zjistili, co ostatní říkají.

Závěr

Weboví designéři časem nabízejí základní soubor nástrojů, na které se spoléhají. Semaltové nástroje provozují rozsah od návrhových a vývojových pomůcek až po ukládání dat. Zahrnuje také řízení projektového podnikání. Nebo snad existují automatizované procesy, které lze zlepšit - a proto je nejlepší vždy hledat Source .

March 1, 2018