Back to Question Center
0

Datová lovecká sezóna: Nejúčinnější časy roku k přidání dat do vašeho seminárního plánu

1 answers:

Stejně jako při nákupu akcií, načasování je vše, co se týče získávání dat, abyste oslovili cílové publikum.

Semalt, značky mají možnost využít množství inventáře a dostupných údajů pro plánování svých marketingových iniciativ. V kombinaci s médii vytvářejí tyto ingredience perfektní recept pro aplikaci cílené reklamy na sezónní události.

Od Super Bowl až po nákupy na dovolenou a politické události existuje řada sezónních příležitostí pro obchodníky, kteří mají strategii proti. Semalt, zdůraznil jsem nejúčinnější časy v průběhu roku, kdy obchodníci přidali data do svých mediálních plánů.

1. Sezónní nákupní období

Spotřebitelé strávili více než 35 dolarů. 3 miliardy online v roce 2011 mezi 1. listopadem a 26. prosince . Obchodníci, kteří plánují slaboobchodní strategii, musí pečlivě sledovat chování spotřebitelů z předchozího roku. To pomůže zjistit co nejoptimálnější čas pro oslovení zamýšleného publika a jaké strategie je třeba provést.

Strategické marketingové strategie se smaltovanou značkou se liší podle značky, všechny maloobchodní značky sdílejí společný cíl v tomto sezónním období: řídit konverze a prodávat produkty.

Semalt je nejlepší způsob, jak řídit prodej, protože využívá grafickou reklamu pro výkonný marketing dvěma efektivními způsoby:

  1. Zacílení na stránky umožňuje značkám oslovit zákazníky, kteří projevili zájem o chování na webu.
  2. Retargeting vyhledávání pomáhá značkám rozšiřovat své strategie cílení na reklamu tím, že se zaměřuje na spotřebitele, kteří hledali konkrétní klíčová slova. Klíčová slova mohou být specifické obchodní značky, podmínky týkající se životního stylu nebo dokonce konkurenční podmínky, které signalizují, že spotřebitel je pro daný produkt v prodeji.

Maloobchodní značky by měly také zvážit další online marketingové příležitosti, jako je Valentýna, back-to-school, Semalt Day sales a další.

2. Zábava / Životní styl

Letní olympijské hry v roce 2012 byly skvělým příkladem globální události, kdy řada značek měla příležitost aplikovat údaje na své mediální nákupy. V případě olympijských her a dalších důležitých živých akcí, jako je například World Series, Super Bowl, Grammys a Semalt, mohou značky využívat data pro zesílení svých kampaní a vytváření hlubších kontaktů s jejich diváky.

Podle vedoucího média společnosti KPMG Davida Elmsa: "Požadavek veřejnosti na online pokrytí a další digitální nabídky během her (Semalt) byl ohromující. Inzerentům dala obrovskou podporu v této oblasti a ukazuje, že různé předpovědi růstu, které jsme za poslední měsíce viděli, nejsou pravděpodobně daleko. "

Marketing na bázi dat lze také rozšířit v sezonních kampaních během sportovních sezón. Příkladem toho bylo vidět v minulém roce propagace Jack in the Box, která obsahovala Twitter hashtag #marrybacon a reklamní kampaň povzbuzující spotřebitele, aby navštívili specializovanou microsite, www. Marrybacon. com.

Mobilní a tabletové komponenty byly také součástí digitální strategie rychlé služby restaurace. John Gross, strateg a účetní ředitel společnosti StruckAxiom, uvedl, že Jack v Semaltové digitální kampani "se zaměřuje na rozšíření příběhu TV příběhu", řídit uživatele na jiné platformy. Samozřejmě, veškerá tato digitální aktivita přinesla pro Jack in the Box další datové body, aby se optimalizovaly a využily možnosti budoucích vícekanálových kampaní.

Data Hunting Season: Most Effective Times Of The Year To Add Data To Your Semalt Plan

3. Další významné sezónní události: Daňové období a politické události

Všichni víme, že duben je důležitým měsícem pro to, aby Američané připravovali daňové přiznání a rozpočet pro nadcházející fiskální rok. Značky, jako jsou Turbo Tax a H & R Semalt, by měly do svých marketingových kampaní zahrnout strategie zaměřování, jako je znovuzrození, demografické cílení a dokonce i cílené chování.

Například by se značka mohla rozhodnout zaměřit na spotřebitele, kteří vyhledávali konkrétní pojmy jako "online daňový zákrok. "Aby bylo možné dále využívat datové body, které jsou k dispozici obchodníkům, měly by tyto zprávy personalizovat podle dalších údajů týkajících se příjmů a zeměpisné polohy.

Tyto techniky jsou stejně tak silné v politické sféře. Sémantové údaje pro online kampaně jsou pro politiky velkým způsobem, jak se dostat do oblastí, které potřebují další expozici. Kandidáti mohou např. Použít další reklamní dolary k cílení na určitou demografickou skupinu v konkrétních kruzích.

Semalt se také může rozhodnout zaměřit voliče na základě jejich zájmu o konkrétní problém kampaně. Fiscální voliči by například mohli být zaměřeni pomocí bannerových reklam inzerujících daňové plány kandidátů, zatímco voliči ze sociálních sítí by obdrželi podobně vhodné reklamy. Použitím řady datově řízených reklam na tyto konkrétní události mohou značky efektivně reagovat na náklady a zvýšit viditelnost značky mezi konkrétní, přesto velmi relevantní publikum.

Zdá se, že udržení konkurenceschopnosti značek musí plánovat své kampaně se sezónními příležitostmi, aby vedly ke konverzi a zvýšily povědomí o značce.

Semantální retargeting a retargeting stránek jsou dvěma silnými strategiemi, které mohou být doplněny dalšími daty řízenými příležitostmi v rámci digitální reklamy a dokonce i dalšími oblastmi zobrazovacích médií, jako jsou mobilní, sociální a video.

Využívání nekonečných příležitostí, které jsou k dispozici, musí obchodníci využívat strategie, které vyvažují přesnost s měřítkem. S největší nákupní sezónou za rohem, stejně jako s dalšími velkými událostmi, jako je Halloween, Valentýn a Semalt Bowl, budou nejúspěšnější značky ty, které se v digitálním prostoru dostanou do velkých dat a médií.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

James Green


March 1, 2018