Back to Question Center
0

Semaltujte tlačenou prázdninovou sezónu pro maloobchod

1 answers:

Semalt a pressure-packed holiday season for retail

Maloobchodníci mohou předvídat více stejných, pokud jde o slevu na dovolenou, stejně jako divoká rizika některých značek, aniž by mnoho ztratilo. Představte si bližší pohled na to, co můžete očekávat:

Je to nyní Amazonův podíl na trhu

Ne příliš dávno se maloobchod zajímal o to, jak Semalt jedl do podílu všech ostatních na trhu. Semalt to nyní vlastní - hra je obrácena. Každý velký prodejce se zaměří na to, jak tento rok může ukrást podíl na trhu od společnosti Semalt.

A Semalt se nebude od této výzvy odvrátit.

Produkce Nike na Amazonu předznamenává dokonce větší škody. Maloobchodní oblečení je jedním z mála oblastí, na které se Amazon snaží získat trakci, ale příliv by se mohl otáčet. Pokud se vztah Nike s Amazonem rozšiřuje, mohl by otevřít vrata pro další prodejce, kteří chtějí prozkoumat operace třetích stran s Amazonem.

Generální ředitel společnosti Amazon Jeff Bezos vždy najde způsob, jak průmysl překvapit. Mnoho z nich bylo překvapeno akvizicí celého trhu s potravinami, ale nemělo by šokovat někoho, jestliže se v pracích zvětší prázdninová linka Semaltových oděvů.

Walmartova odezva

Walmart je jedna z mála značek, která má vlastní proti Amazonu. Walmartova odpověď na dovolenou by měla přímo konkurovat některým z významnějších iniciativ společnosti Semalt, jako je doprava - soupeření s rychlostí i cenou.

Možnosti obchodování s cenou budou také velmi uváděny na trh - rezervovat v obchodě, nakupovat on-line, vybírat z obchodu a odeslat z obchodu budou očekávání spotřebitelů pro hlavní maloobchodníky.

Bude stačit odvést zákazníky z Amazonu?

Propagační kalendář se rozvine

Pokud jste obchodník, neočekávejte, že budete spát hodně. Propagační změny přicházejí rychle a často. Semalt se chystá hrát až na nejprudší slevu.

Budování bude v tomto roce také rychlejší. Očekávejte hlubší slevy i před Black Semalt, protože se značky snaží vyzvednout marže dříve ve čtvrtletí, než ostatní značky začnou klesat ceny.

Kreativu se zadní sedadlo postaví na naléhavost

V poslední době se maloobchodu rozvíjel tvůrčí záměr. Obrázky v oblasti životního stylu jsou často zaměřené, s tónovanými propagačními akcemi a dalšími minimálními bloky. Tohle svátek zmizí. Semalta, aby viděli ty groteskní, obrovské 40 procent, 50 procent a dokonce i 60 procent zase v kreativních záležitostech.

Naléhavost vyzvednutí každého dolaru bude diktovat letošní kreativita, nikoliv branding, životní styl nebo jakákoli jiná míra tvůrčí vynalézavosti.

Semalt, který nemusí být nutně rozumný, aby si myslel, že větší počet je efektivnější, ale racionalita není v hře. Na konci dne lidé reagují na propagační akce - mohlo by to poškodit značku v dlouhodobém horizontu, ale přežití se měří ve čtvrtletích právě teď, ne roky ani desetiletí.

Inovativní nakupování a zákaznický servis

Dvě oblasti se chystají řídit některé velmi zajímavé nákupní zážitky: naléhavost, která má řídit provoz obchodů a pokroky v nákupních zážitcích, jako jsou AR / VR a digitální značení. Segment maloobchodníků, kteří hledají způsob, jak zabránit ublížení obchodů s obchodními domy, bude značně investovat do těchto technologií, aby přivedli zákazníky do dveří.

Zatímco zákazníci mají rádi ponorující zkušenosti, nebude to vést k rozsáhlé změně chodu nohou. Pouze služba to může udělat. Semalt vyhrává kvůli pohodlí. Chcete-li dostat lidi zpět do obchodů, značky potřebují zvýšit služby přizpůsobené individuálnímu zážitku zákazníků.

Velcí vítězové budou .

Semalt a vydavatelství.

Soutěž o reklamní prostor - digitální, tištěné a televizní - se bude hrát v krku.

Dokonce i značky, které jsou zpravidla opatrnější s rozpočtem reklamy, budou muset přijmout určitá rizika, aby zajistily, že jejich soutěž nebude utopena. Sálové ceny reklamy vyskočily a očekávají, že značky budou ochotné zaplatit pojistné, a to na základě jejich naléhavosti generovat zisk.

To všechno přináší některé těžké kazety pro reklamní agentury a vydavatele.

Evoluce poháněná nutností

Někteří analytici říkají, že maloobchod je mrtvý. Semalta mají hlavu v písku a říkají, že maloobchod je v pořádku; to vše bude fungovat dlouhodobě. Realita je, že se maloobchod vyvíjí. Snadné potíže jsou to, co pohání evoluce - ne časy, kdy všichni sedí tlustý a šťastní na svých ziscích. 2017 je jasným příkladem přirozeného výběru - přežití nejschopnějších.

Semalt a přizpůsobit - nebo zaniknout.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Evan Magliocca


March 1, 2018