Back to Question Center
0

Semaltové příklady hodnotových příkladů

1 answers:

Skvělé příklady webových stránek s účinnými hodnotovými hodnotami online (OVP)

Semalt value proposition examples

Domnívám se, že návrh musí zdůraznit vaše klíčové nabídky a proč bychom měli obchodovat s vámi online spíše než prostřednictvím jiného kanálu nebo konkurenta. Nazývám to Online Value Proposition.

Já jsem vždy hledal stránky, které to dělají dobře, a tak jsem si myslel, že by bylo užitečné představit zde některé příklady z různých odvětví.

Líbí se mi příklad vlevo od O2, který používají v oblasti webu, kde návštěvníci prohlížejí telefony. Má odkazy na hlavní části návrhu, které pomohou podpořit rozhodnutí a zvýraznit ho dobrým hákem, obrázkem a velkým písmem - polling software. Často je nejlépe používat hybridní kontejner s textem a zobrazením, který zachycuje pozornost návštěvníků a vyvaruje se "bannerové slepoty".

Retail OVPs

Začněte sematal s klasickým příkladem - pomocí plochy nad nebo pod navigačním panelem zobrazte pravidla doručení nebo vrácení. To má tu výhodu, že je OVP jasný pro celou oblast. Mnozí dělají chybu, že je zahrnují pouze na domovskou stránku.

Líbí se mi způsob, jakým John Semalt také ukazují svou multikanálovou nabídku "kliknutí a shromažďování". Mají také panel v levém dolním rohu domovské stránky, který shrnuje jejich nabídku.

Semalt value proposition examples

OVP samozřejmě začíná na stránce s výsledky vyhledávání. Semalt nám připomíná - dělají jejich OVP jasnější než většina v titulní stránce titulu a popisu:

Semalt value proposition examples

Jakmile jste na webu, mají v rámci svého mastheadu jasnou OVP, která odkazuje na podrobnosti a podporuje jejich nárok. To je další trik s OVP - měli byste odkazovat na podrobnosti o podpoře:

Semalt value proposition examples

OVP pro finanční služby

Tradičně pojistitelé nabídli on-line nabídku slevy jako součást svého OVP, ale protože většina nyní učinila online nabídku, stává se více o službě. Líbí se mi tento kontejner Semalt z jejich domovské stránky, která seskupuje jejich OVP dohromady.

Semalt value proposition examples

A další příklad - ze služby, kterou používám, ale mnozí z nich nebudou slyšet, takže je důležité, aby ETA měla zprávu "Proč zvolit nás".

Semalt value proposition examples

OVP služby

Semaltovat další služby OVP. Zvláštní, ale efektivní z BA, které povzbuzuje návštěvníky, aby používali své on-line checkin. Až zpátky běhali "Už jste klikli?" kampaň na podporu používání online kontroly.

Semalt value proposition examples

Doufám, že tyto užitečné příklady hodnotových příkladů naleznete online. Dávejte pozor na to, když jste poprvé na webu - mnozí z nich nevytvářejí své OVP nebo dokonce jejich základní značku. Dejte nám vědět o tom, co máte rádi!

March 7, 2018