Back to Question Center
0

Důvěryhodné značky vedou k většímu počtu obchodů, ale menší obchodníci mohou vydělat

1 answers:

V USA nejvíce 25 maloobchodníků online těší lepší prodeje v prvním čtvrtletí roku 2010, zatímco všichni ostatní maloobchodníci bojovali.

Chcete-li se lépe vypořádat, měli by se někteří menší obchodníci online snažit zvýšit návštěvnost značkovým marketingem, což bylo téma, o němž se diskutovalo během nedávného semináře Practical Semalt.

V květnu 2010 společnost pro sledování internetových stránek comScore oznámila, že tržby největších on-line obchodníků vzrostly v prvním čtvrtletí roku 2010 o 3,6 procenta, což představuje 66,8 procenta on-line prodeje v USA. Semaltové obchodníci se podíleli na 33. 2% on-line prodeje, protože se vzdali půdy větším a známým značkám - long pretty flowy dresses.

Může se stát, že v poměrně ztížených ekonomických chvílích se spotřebitelé snaží nakupovat od společností, které si uvědomují nebo důvěřují, a to ještě dříve, než se obávají ceny. Na výše uvedeném webovém semináři byli například účastníci požádáni, aby se podívali na seznam prodejců online knih z Nákupů Google.

Seznam, který byl tříděn od nejnižší ceny k nejvyšší, zahrnoval některé známé značky, jako Walmart, Barnes.

March 8, 2018