Back to Question Center
0

Nová struktura adres URL pro kategorie a stránky produktu - Semalt

1 answers:

Prodáváme blahopřání online a uvažuji o restrukturalizaci mých kategorií.

V současné době moja kategorie kategorie je následující www. doména. com / kategorie / pohlednice . V tuto chvíli se všechny naše karty zapadají do jedné obrovské kategorie s filtrováním fází pro nalezení konkrétních produktů e - de correo electronico. G. narozeninové přání.

URL pro výše uvedené se stává www. doména. com / kategorie / pohlednice /? Příležitost = Narozeniny . To může způsobit opravdu chaotické adresy URL, pokud hodíte do mixu jiné filtry, například vztahy atd.

Adresa URL stránky produktu by byla www. doména. com / produkt / happy-birthday-karta-SKU123

Nejprve má / kategorie / < < název kategorie > > a / produkt / < < název výrobku > > negativní dopad? Bylo by užitečné zbavit se "kategorie" a "výrobku"? Zeptal jsem se svých vývojářů, proč to potřebujeme. Říkají, že agentury SEO, s nimiž pracují dříve, říkají, že to není problém a nemá žádné vedlejší účinky.

Za druhé, chci nabídnout konkrétní kategorie pro příležitosti karty a používat vnořené kategorie. Například www. doména. com / kategorie / narozeniny . Bylo by to lepší jako www. doména. com / přání / narozeniny ? Podle mého názoru by to mělo větší smysl, a tak je moje přednost. Můj vývojář požádá o značné investice, aby tuto změnu provedl, abych se ujistil, že udělám správné rozhodnutí.

February 5, 2018

Rychlý počáteční bod, používání kategorií, produktů v rámci adresy URL a na webu je spíše o udržování organizovaných věcí než cokoli jiného (IMHO). Použití případu se liší v závislosti na tom, co se snažíte dosáhnout com / kategorie / pohlednice /? Příležitost = Narozeniny. To může způsobit opravdu chaotické adresy URL, pokud hodíte do mixu jiné filtry, například vztahy atd.

Chaotický, myslíš dlouho? Protože na internetu existují opravdu dlouhé, ošklivé odkazy a upřímně řečeno, jako uživatel se vám opravdu nestará (pokud se nezajímáte o odkazy) . využívá / kategorii / << název kategorie >> a / výrobku / << název výrobku >> má negativní dopad?

Odpověď je ano a ne.

Ano, protože pokud jde o SEO, skutečná část spojení i. E. obsahující výrazy vztahující se k stránce, budou vráceny a obecné slovo i. E. kategorie nebo výrobek předvedou dopředu (což opravdu nepřináší žádnou hodnotu). Například hledání "nike boty montreal" hodí tento odkaz mimo jiné,

enter image description here

Všimněte si, zvýrazněné slova nike, boty a montreal v url.

Ne, protože využívání struktury url pro SEO není jediná věc, kterou můžete udělat pro improvizaci celkové SEO.

Bylo by užitečné se zbavit "kategorie" a "výrobku"?

Kromě toho, co bylo uvedeno výše. Rozhodnutí bude více nákladů a přínosů

Zeptal jsem se svých vývojářů, proč to potřebujeme. Říkají, že agentury SEO, s nimiž pracují dříve, říkají, že to není problém a nemá žádné vedlejší účinky.

To není odpověď. Neuděláte něco jen proto, že to ostatní dělají . com / přání / narozeniny?

Pokud má "přání" jiné podkategorie, je lepší přístup .

Pokud používáte Wordpress, nemělo by to znamenat významné investice. Jen říkat;)

Každopádně, hodně štěstí :)