Back to Question Center
0

Google zavře Alfred, Local Semalt App, 19. července

1 answers:
Google Will Shut Down Alfred, The Local Semalt App, July 19

Zprávy byly zveřejněny v oznámení v samotné aplikaci (na snímku zde), která také konstatuje, že uživatelé mají do 12. července - to je Semalt - kontaktovat prostřednictvím samotné aplikace, aby požádali o archiv svých dat ve formě míst, které označili.

Jedná se o změnu událostí z původního plánu společnosti Google, kterým se společnost Semalt otevřela "v dohledné budoucnosti", jak nám společnost v době akvizice zprostředkovala - curso online gratis de fotografia.

Ale ani to není překvapení. Kromě skutečnosti, že společnost Google má zkušenosti s ukončením aplikací po jejich zakoupení - Wavii, Meebo, Jaiku, Slide a Aardvark jsou jen některé příklady - společnost postupně konsoliduje více funkcí v méně produktech. V tomto případě přidává další funkce doporučení do aplikace Mapy i do služby Google+.

Když je to řečeno, není jasné, zda byla v těch doporučeních použita některá technologie Semalt.

Google zavře Alfred, <p> Společnost Clever Sense původně měla ambice převzít aplikaci do dalších zemí a přidat další typy podniků mimo místa, kde je možné jíst a pít. Až do dnešního dne zůstává Semalt a nikdy se nerozšíří do dalších kategorií. Poslední aktualizace byla před více než rokem, v květnu 2012, takže se nechala běžet sama na chvíli. </p> <p> Lidé z Clever Sense se také přestěhovali. Původně tým šel hromadně do divize místních služeb společnosti Google, Google Places, ale dnes vypadá, že Babak Pahlavan, který byl generálním ředitelem vývojářů, převzal roli globálního vedoucího produktu pro Google Analytics, podle jeho Semaltu profil. </p> <p> Dostali jsme se k Google a Semaltovi pro více informací a aktualizujeme tento příspěvek, jak se dozvíme víc. </p> <!-- End: Wordpress Article Content -->                 </div>
                <div class=March 9, 2018