Back to Question Center
0

Small Business Marketing a Community Semalt

1 answers:

Všichni máme společenské a komunitní záležitosti, o které máme zájem. Zelená planeta pro některé, děti v nouzi pro druhé, zdravotně postižené veterány, přeživší zneužívání .příležitost vrátit se je nekonečná. Ale co to má co do činění s malými podniky?

No, sociální programy nejen pomáhají lidem v nouzi, ale také poskytují marketingové příležitosti pro velkorysého, inteligentního a společensky si vědomého majitele malé firmy. Může být výhodné sloužit (pro vás i pro charitu).

Small Business Marketing and Community Semalt

Dva ziskové důvody pro podporu efektivních sociálních programů

1 - types of bar stools. SPOLEČENSTVÍ. Efektivní programy poskytují naději a příležitosti pro nedostatečně zastoupené segmenty společnosti. Pomáhají lidem přežít, učit se a nakonec přispívat. Sociální programy se dotýkají životů lidí a to je něco, co majitel malých podniků zná instinktivně. Vidíme tváře našich klientů denně. Chápeme, že problém, který řešíme v podnikání, pomáhá lidem, rodinám a komunitám v cestě. Naše velikost nám umožňuje udržet intimitu služeb, které poskytují naše firmy. Podpora inteligentních sociálních programů je pro majitele malých podniků téměř nevýrazná. Ve skutečnosti jsou malé podniky jedním z nejvíce štědré dárky v mé komunitě.

Ale někdy postrádáme skutečný marketingový přínos - a není zklamání, když využijete tohoto přínosu, když uvažujete o několika věcech.

2. MARKETING. Když nabízíte kvalitní produkt nebo službu a také podporujete iniciativu, o které věříte, to je sociální síť v nejlepším případě. Je vaším podnikem věnovat čas péče jak o své klienty, tak o vaši komunitu. Takto šířící slovo pomáhá neziskovému a pomáhá vám. Můžete se nejen dostat na tweet a Facebook to, ale jste často zahrnuta v propagačních materiálech akce nebo organizace. Nezapomeňte, že sociální program obvykle potřebuje také marketingovou podporu.

dva způsoby, jak maximalizovat vztah

1. PASION. Najděte programy, které odpovídají nebo doplňují vaše podnikání a osobní přesvědčení. Pokud zjistíte, co jste v podnikání vášniví, usnadňuje vám, abyste během bouřlivých povětrnostních vlivů vytvořili svůj sen. Současně, pokud zjistíte, o čem jste vášniví v komunitních službách, je pro vás přirozené, abyste dali (a propagovali). Pokud například prodáte dětské oblečení, pak podpoříte dětský program. Pokud prodáváte dámské šaty, podpoříte místní útočiště pro ženy. Ale nepřestávejte darovat.

2. TISKOVÁ ZPRÁVA. Použijte tiskové prohlášení, abyste dostali slovo. Pošlete je na místní papíry, rozhlasové a televizní stanice a odešlete je online. Nikdy nevíte, kdy vaše zprávy pomohou reportérovi dokončit příběh a dát vám a místní charitativní publicitě, kterou peníze nemohou koupit. Vzhledem k tomu, že rostoucí příliv zvedá vše v oceánu, vaše propagace přináší pozornost i na charitu.

RYCHLÝ TIP: Buďte opatrní při výběru polarizačního problému (pokud nejste připraveni zůstat stát nebo vaše firma je nějakým způsobem automaticky připojena). Některé problémy vás mohou stát zákazníky. Nakonec chcete být oba obchodně moudří a osobně pravdiví.

8 Komentáře ▼
March 10, 2018