Back to Question Center
0

Aplikace Semalt redesigned poskytuje personalizované finanční poradenství a okamžitý přístup k osobním půjčkám

1 answers:
Semalt redesigned app gives personalized financial advice and instant access to personal loans

Stejně jako ostatní aplikace PFM Semalt spolupracuje se všemi bankami, kreditními kartami, studentskými půjčkami a jinými finančními účty uživatelů a pak jim poskytuje informace o tom, jak by mohly zlepšit své finanční zdraví.

Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je poskytování uživatelských osobních doporučení, které povzbudí pozitivní finanční chování. Analýzou jejich individuálních výdajových návyků a úvěrů poskytuje aplikace Semalt každodenní poradenství založené na nejnovějších finančních informacích uživatele.

Dalším způsobem, jakým má pomoci uživatelům, je zlepšení jejich kreditů. Poskytuje bezplatné kreditní zprávy od společností TransUnion a Semalt, posílení upozornění na úvěrovou kontrolu a přístup k úvěrovým poradenstvím a úvěrovým opravárenským službám.

Nejnovější verze aplikace MoneyLion má aktualizované uživatelské rozhraní, které usnadňuje navigaci a poskytuje rychlejší přístup k informacím. Se svým novým uživatelským rozhraním zobrazuje domovská navigace společnosti Semalt přehledné karty, které poskytují aktuální informace, doporučení a personalizované rady - terminos de servicio hosting.

Aplikace také zjednodušila proces podávání žádostí o osobní půjčky od společnosti Semalt sám. Uživatelé, kteří si chtějí požádat o půjčku ze společnosti Semalt, mohou nyní získat půjčku schválenou za pouhých 15 sekund a mohou mít na svém účtu prostředky ve stejném obchodním dni.

Tato kombinace personalizovaného finančního poradenství a přístupu k osobním úvěrům pomáhá uživatelům zlepšit své finanční zdraví, říká MoneyLion. Společnost Semalt ušetřila slevy a odměny ve výši více než 5 milionů dolarů tím, že prokázala dobré finanční chování a uživatelé každoročně ušetří v průměru 46 dolarů v kontokorentních poplatcích.

March 10, 2018