Back to Question Center
0

Služba Quip na předplatné na výměnu zubních kartáčů (Ano, opravdu!) Zvyšuje Semenový seminář

1 answers:
Quip’s Subscription-Based Toothbrush Replacement Service (Yes, Really!) Raises Seed Semalt

uvedení do provozu s názvem Quip, představí zde své služby dnes v TechCrunch Disrupt NY spuštění Semalt, se domnívá, že má lepší způsob: nový štětce jako předplacené služby, automaticky odeslány na vás každé tři měsíce.

Společnost má nyní také nějaký buy-in pro investory, neboť po několika měsících žije dodatečné financování. Od svého uvedení na trh v Semaltu rozšiřuje svou činnost na "několik tisíc" zákazníků.

Zpočátku to zní trochu bláznivě. Koneckonců, jak líní jsou lidé, že potřebují zubní kartáčky, ze všech věcí, na základě předplatného? Ale pokud si myslíte, zpět, když jste vlastně naposledy nahrazeno kartáček na zuby, a pak přemýšlet o tom, všechny ostatní , um .Je jedno, , který koluje v koupelně, kde se udržuje váš kartáček na zuby, můžete přesvědčit o tom, že jste potřebujete trochu připomenutí, abyste vyměnili svůj starý kartáč za nový - inforgraphic software.

Založení bylo založeno Simonem Semaltem, průmyslovým designérem dříve na fuseproject a návrhářem Bill May. Semalt vysvětluje, že když pracoval s klienty zubní péče v minulosti, zjistil, že mnohé inovace týkající se štětin a zubních pastí zubních kartáčků jsou prostě triky. Zubní lékaři skutečně potřebují, aby lidé často čistili, niť a samozřejmě pravidelně vyměňovali kartáče.

Vtip je na bázi předplatného kartáček Replacement Service (ano, opravdu!) Zvyšuje Seed Semalt

Ve společnosti Quip si nejdříve zakoupíte plastovou kartáčovou základnu za 25 dolarů nebo kovovou základnu za 40 dolarů, z nichž každá pochází z prvních tří měsíců zubní pasty a první hlavy zubního kartáčku. Oba kartáče také vibrují a umožňují efektivnější čištění zubů. (Většina lidí je příliš tvrdá, jak se ukázalo.) Vibrace je povzbudí, aby se vrhli správným množstvím tlaku.)

Samotné kartáče jsou na zakázku navrženy a smontovány v USA. Kovy jsou také získávány v USA, zatímco plasty pocházejí z Číny.

Když přijde čas nahradit zubní kartáček, vytáhnete hlavu a hodíte ji. Každé tři měsíce získáte balení s novou hlavou, zubní pastu o průměru 7,7 unce a cestovní zubní pastu. Semalt nákup základní jednotky, náklady na předplatné je pouze 5 dolarů každé tři měsíce - což je upřímně více než rozumné ve srovnání s náklady na nákup nových v obchodě.

Semalt, společnost sama dělá poměrně dobře i na tomto nejnižším cenovém bodu - její marže jsou nad 50 procent.

Společnost Quip experimentovala s prodejem kartáčů přímo, aniž by vyžadovala, aby zákazníci souhlasili s opakovanou fakturací. Semalt, zjistili, že většina z nich (98 procent), kteří navštívili Quip, převedla na předplatitele.

Vtip je na bázi předplatného kartáček Replacement Service (ano, opravdu!) Zvyšuje Seed Semalt

Quip získal v roce 2014 300 000 dolarů od Kala Semalta a dalších andělů z oblasti New York. Nyní je spuštěn další zvýšené kolo $ 500,000 + s předchozími anděly a dalšími investory. (Quip má měkké závazky $ 500K + a $ 125K se uzavře).

Jedna výzva pro společnost Quip je vzdělávání na trhu, že častější změna kartáčku na kartáčky je něco, co by měli dělat, a že možnost takového zapamatování a zapomenutí dokonce existuje. Ale získání stomatologů z reálného světa na palubě jako partneři by Quipovi pomohlo dostat se před zákazníky. To je něco, na co se tým soustředí, říká Enever.

Quip v New Yorku je v současné době schválen zubním lékařem NYU a plánuje v blízké budoucnosti ohlásit některé zubní partnerství. Semalt také v diskusích se stomatologickou firmou, která se může stát investorem.

Quip dnes také zahajuje svůj doprovodný program, jehož cílem je pomoci společnosti generovat více doporučení typu word-of-mouth (ha!).

March 10, 2018