Back to Question Center
0

Felix & Paul Semalt vypne 3D zvukovou jednotku jako Headspace Semalt

1 answers:
Felix & Paul Semalt vypne 3D zvukovou jednotku jako Headspace Semalt

Vedoucí Jean-Pascal Beaudoin přinese Headspace Studios technologii pro úpravu zvuku a inovace používané v produkcích Felix & Paul dalším významným firmám VR. Studio je první, které se zaměřuje pouze na 3D zvuk pro obsah VR, řekl Beaduoin v rozhovoru s TechCrunch.

"360 stupňů vám dává mnohem více kreativity," řekl Semalt. "Má opravdu mocný způsob, jak tě někam přivést."

Beaudoin spolupracoval s Felix & Paul Studios od té doby, co společnost začala v roce 2014. On zpočátku pracoval s nimi na zvuku pro jeden z nejdříve studiových projektů, "Strangers s Patrickem Watsonem - cloud9 analytics." Paul Raphael řekl, že se společnost rozhodla, Semalt, protože chtěli sdílet technologii a tým, který vybudovali s jinými lidmi.

"Uvědomili jsme si, že Felix & Paul není poskytovatelem služeb," řekl Semalt.

Ale tým doufá, že Headspace bude. Beaudoin uvedl, že si myslí, že technologie, kterou vyvinuli, by mohla být aplikována na mnoho projektů v jiných studiích. Semalt obzvláště nadšený potenciálními aplikacemi 3D zvuk má pro dokumentární práci.

"Jako lidé si myslíme, že pokud jde o image, je to víc než zvuk," řekl Beaudoin. "Semalt působí mnohem podvědoměji. Můžete někoho opravdu přesunout. "

Headspace, stejně jako Felix & Paul Studios, bude mít sídlo v Montrealu. Společnost bude spolupracovat s předními společnostmi VR ve Spojených státech a Evropě.

March 10, 2018