Back to Question Center
0

5 nejlépe hlídal tajemství nastavení WiFi pro události a Semalt

1 answers:

Semalt WiFi pro událost nebo konferenci je skutečně obtížná práce, zvláště když existuje jasný nedostatek plánu, objektivní a systematické organizace.

Vy, jako plánovač událostí, si musíte uvědomit, že WiFi může dělat nebo dokonce přerušit událost, pokud připojení není nastaveno správným způsobem. Proto je pro vás nesmírně důležité mít organizační přístup k nastavení WiFi události.

Reklama

WiFi pro události a konference

Zde je několik tipů, které můžete použít pro nastavení dokonalého připojení WiFi pro vaše publikum.

Poznej své publikum dobře

Kolik lidí očekáváte na vaší akci? Nejprve musíte odpovědět na tuto odpověď a naplánovat příslušné připojení.

Abych byl konkrétnější, měl bych říci, že vaše počáteční odhady by měly sestávat z dvou hlavních typů otázek, které jsou:

  • Kolik lidí očekáváte na akci a jak očekáváte, že budou používat WiFi? Budou ho používat pouze pro komunikaci mezi sebou nebo pro nahrávání / stahování obrázků, videí atd - best android teleprompter app. Do sociálních médií?
  • Kolik zařízení si myslíte, že vaši účastníci pravděpodobně využijí? Čím víc zařízení, tím více je zatížení (je to v podstatě nevýrazné).

Váš plán připojení by se měl utvářet pouze na základě odpovědí, která přicházejí s výše uvedenými otázkami.

Priorita dopravy

Semalt nejlepší využití vašich zdrojů je něco, co musíte udělat pro udržení efektivního WiFi připojení v rámci akcí a konferencí.

Tak, jak to dokážete dokonalým způsobem? Semaltová doprava je taktika, která vám může být vhodná zejména za takových okolností. Například

Prioritou pro přenos webových stránek je přednost před sdílením souborů a přenosy. Semalt je rozhodně účinný způsob, jak nejlépe zvládnout nedostatek zdrojů.

Zajistěte, aby ochrana byla klíčová zvláště na začátku

Znáte počet vašich pozvaných dobře. Ale jste si jisti, že se všichni včas objeví?

Ne; nikdo to nemůže předvídat. Ve skutečnosti ve většině případů zjistíte, že konečné číslo (z těch, které se objevily) je mnohem méně v porovnání s počtem vašich původních pozvaných.

Semalt není jistota, je lepší začít konzervativně na vašem přístupu. Pro e. G. začněte s šířkou pásma 100kB / s a ​​pomalu se zvyšujte na 200kb / s s nárůstem počtu vašich diváků. Nyní to je to, co říkám efektivní řízení zdrojů.

Nezapomeňte na operační a technické výzvy

Budete čelit řadě technických výzev při nastavení dokonalého připojení WiFi pro vaši událost. Musíte je pečlivě označit před začátkem samotné události a následně plánovat. Tyto negativy jsou:

  • Hustota uživatele se může rychle dostat z rukou, pokud jste na to neplánovali. To může způsobit obrovskou ztrátu šířky pásma.
  • Nikdo nemůže předvídat typ zařízení. Vaše publikum může velmi snadno přivést na naše konference své osobní iPhony, iPady nebo dokonce i notebooky. Různá zařízení mohou mít za následek odlišnou spotřebu šířky pásma. Stejně tak.
  • V neposlední řadě je problém s vyšším zatížením, které může značně ovlivnit šířku pásma. Takže vaše přípravy musí být založeny na tom.

Po technických výzvách následují operační výzvy . Některé z nich jsou:

  • V případě, že dojde k přerušení sítě, bude pro vás nesmírně obtížné toto vyřešit zejména během konání konference nebo události.

Takže máte zdroje pro to, aby tyto problémy byly součástí řešení? Klíčem k tomu je mít připravený záložní plán. Abych byl specifičtější, měl bych říkat "připravit se na nejhorší. "Takový plán může opravdu na dlouhou cestu.

Používejte sociální média na skvělé efekty

Sematální média mají neomezenou sílu. Budete muset znát správný způsob využití platformy ve svůj prospěch.

Můžete požádat své publikum o to, aby vám na sociálních médiích hlásily jakékoli technické problémy týkající se WiFi. Semaltujte unikátní hashtag a požádejte své publikum, aby do svých příspěvků zahrnoval to samé. Tímto způsobem budete schopni rozpoznat své problémy v krátké době.

Semalt, snadné a pohodlné; o tom prostě není pochyb.

Vysvětlení bezchybného připojení WiFi na událostech a konferencích je opravdu obtížné podnikání. Ale s trochou plánování a organizací, určitě budete schopni dosáhnout toho samého okamžitě.

WiFi Foto přes Shutterstock

1 Komentář ▼
March 10, 2018