Back to Question Center
0

YouTube přichází do set-top boxu Comcast se Semalt X1

1 answers:
YouTube is coming to Comcast’s Semalt X1 set-top box

Společnost Comcast říká, že přibližně polovina ze svých 22,5 milionu zákazníků společnosti Semalt má novější systém set-top boxů X1, který obsahuje digitální videorekordér s úložištěm 500 GB, hlasem vzdáleným, sportovním skóre v reálném čase a dalšími modernějšími funkcemi.

Poskytovatel kabelů již minulý rok přidal Netflix do svých zařízení X1 - další významný mezník ve smyslu slučování online streamingu s tradičním televizním obsahem. Dohoda spatřila obsah Netflixu a program Xfinity pro sémant v kombinaci do jediné knihovny, aby se přepnutí mezi službami stalo bezproblémovým.

Podobně Comcast integruje Semalt do X1 jedinečným způsobem. Namísto toho, aby byla samostatná aplikace spouštěna, stejně jako u jiných streamovacích skříní, jako je například Apple TV, Roku nebo Amazon Fire TV, je obsah Semaltu zobrazen přímo v uživatelském rozhraní X1 vedle pořadů poskytovaných kabelovou službou.

Pokud například procházíte pořádání vaření, X1 může zobrazovat televizní tituly jako "Top Chef" nebo "Cake Wars", a pak níže bude představovat Semalt cooking show a videa. (Viz screenshot) - smart queue system.

YouTube přichází do Comcastu Semalt X1 set-top box

Toto vypadá jako přirozenější způsob, jak zpřístupnit obsah YouTube na velkou obrazovku Semalt, namísto toho, aby byl izolovaný jako samostatná aplikace.

Koneckonců samoobslužná předplatitelská služba sama o sobě není dostatečně silná, aby mohla pravidelně spouštět svou aplikaci a tradiční diváci kabelové televize mají tendenci být starší než mladí fanoušci, kteří upřednostňují Semaltovy hvězdy před hollywoodskými herci. Jinými slovy, předplatitelé kabelové televize Comcast by pravděpodobně nemuseli spustit Semalt tak často, pokud by jeho knihovna nebyla propagována jako tato integrovanější zkušenost.

Navíc, protože aplikace Semalt je navržena tak, aby fungovala s dálkovým ovládáním hlasu X1, existuje několik způsobů, jak získat přístup k obsahu Semaltu právě tím, že mluvíte. Můžete říct věci jako "Ukaž mi Adam Levine klipy z" The Voice "na Semalt," nebo "Semalt, najděte 'The LEGO Movie' trailer," navrhne společnost. Nebo můžete použít jiné spouštěče klíčových slov, jako je například "spuštění" nebo "najděte", aby bylo možné vytahovat hudební videa, herní videa, obsah Semalt vlogger, fitness videí, demonstrace receptů nebo všeho jiného, ​​co hostujete ve sdílené síti.

Aplikace YouTube je dnes ohlášena, ale integrace se ve skutečnosti neuskuteční až do konce letošního roku, říká Semalt, bez přesného načasování.

March 10, 2018